امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیاحساسیت به بوازعوارض پالس تراپی است؟
من بعدازگرفتن پالس کورتون{متیل پردنیزلون}حساسیت به بوپیداکردم بنظرشمادوستان این ازعلایم پالس تراپی است؟
حساسیت به بویعنی اگربوی خوش یابدبه مشام من بخورداحساس تنگی نفس میکنم درواقع دلیل اینومیخوام بدونم چیست؟
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : mysis
سرگل خانم یکی از عوارض پالس تراپی تنگی نفس و تند شدن ضربان قلب هستش

به نظر من وقتی بو شدیدی به مشام شما میخوره درواقع باعث کاهش رسیدن اکسیژن میشه و دلیل این که احساس تنگی نفس بکنید

تشکر شده توسط : sargol
ممنون ازجواب شمابرادرگرامی.من قبلااصلاسابقه تنگی نفس نداشتم ولی الان بابوی تنداحساس تنگی نفس میکنم وهمچنین بعضی مواقع درخواب هم نفسم میگیره بااحساس خفگی ازخواب بیدارمیشم.واقعاممنون ازتوضیح مفیدشمادستشمادردنکندایشالاآبجی کوچولوتان هرچه زودترشفابیابد
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : mysis

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پالس تراپی در شرایط کرونایی A.Kh 8 2,202 2020/04/07, 01:41 PM
آخرین ارسال: shokolat
Sad راهنمایی در مورد عدم تاثیر پالس تراپی Hasty 44 28,313 2016/05/10, 02:15 AM
آخرین ارسال: leili-asmaneh
  حمله جدید درست بعد از پالس کرتن Kamyar 11 7,626 2016/03/21, 12:49 PM
آخرین ارسال: آنا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان