امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روش CCSVI و دکتر زامبونی
سلام به همه دوستان� Wink
مي خواستم بدونم از كشف داروي درمان ام اس توسط دانشمندان ايتاليايي چيزي شنيديد درمان كامل وبازسازي رشته هاي عصبي بصورت كامل� :o
اگه شنيديد لطفاٌ براي همه بيان كنيد� :-* :-* :-* :-*
باي� Smile
سلامicon_question
حتما شما هم در مورد روش درماني دكتر زامبوني شنيدين ايشون معتقد هست كه بيماري ام اس يك بيماري انسداد عروق هست و با جراحي و باز كردن عروق مسدود گردن ميزان قابل توجهي از عوارض بيماران رو از بين رفته حالا سوال من اينه كه شايد ام اس يه جور سكته باشه با اين تفاوت كه در سكته هاي شناخته شده رگي در مغز يا قلب دچار گرفتگي يا خونريزي ميشه اما در ام اس اين اتفاق براي بخش ديگه اي در بدن ميفته كه ميشه با باز كردن اون رگ خيلي از علل و عوارض ناشي از بيماري رو از بين بردلطفا شما هم نظرتون رو بگين
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : ms13
من كلا خيلي به اين نظريه اميدي ندارم خيلي بودن كه ام اس داشتند و گرفتگي عروق نداشتند

البته توي علم پزشكي هيچ چيز مطلق نميشه گفت بله يا خير
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
به نظر من ربط داره كه اين همه استقبال ميكنند
راستش من اسم این دکتر زامبونی رو نشنیدم فقط اینجا ازش یکی دو تا تاپیک دیدم نمی دونم دقیقا منظورش از گرفتگی رگ چی هست ! ولی علت ام اس به هم ریختگی سیستم دفاعی بدن هست ( کار گلبول های سفید ) نمی دونم ...
راستش نظری نمی تونم بدم تو این زمینه .
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
به نظر من درست هست.من وقتی مریضی ام شروع شد بعد از یک گرفتگی وریدی تو پام بود.البته گفتن که ترومبوفیلیبیت هست.من اون موقع 25 سال داشتمو ظاهرا این بیماری مال سن بال هست.الان تازه دکترها در غرب فهمیدن که باید به چنین علایمی توجه کرد.چون تعداد زیادی بیمار با وضع مشابه من دیدن که بعدش ام اس گرفتن .چه اون موقع چه الان احساس می کنم که تو رگهای گردنم گرفتگی دارم.ولی کسی به حرف من توجه نمی کنه.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
(2010/08/23, 03:03 PM)بهرنگ نوشته است: به نظر من درست هست.من وقتی مریضی ام شروع شد بعد از یک گرفتگی وریدی تو پام بود.البته گفتن که ترومبوفیلیبیت هست.من اون موقع 25 سال داشتمو ظاهرا این بیماری مال سن بال هست.الان تازه دکترها در غرب فهمیدن که باید به چنین علایمی توجه کرد.چون تعداد زیادی بیمار با وضع مشابه من دیدن که بعدش ام اس گرفتن .چه اون موقع چه الان احساس می کنم که تو رگهای گردنم گرفتگی دارم.ولی کسی به حرف من توجه نمی کنه.

سلام جناب بهرنگ
منم تقريبا مثل شمام وقتي برام مشكل حركتي بوجود اومد قبلش يه دردي توي گردنم احساس ميكردم و بعد از 1-2 سال كم كم ضعيف و ضعيف تر شدم و اون موقغ سمت چپ بدنم درگير بود و الان كه سمت راست هم درگير شده بازم قبلش همون درد سراغم اومد و الانم كه درد تقريبا هميشگييه و با تزريق خيلي بدتر هم ميشه و باز فروكش ميكنه،به نظر من كه ميتونه ارتباط مستقيمي بين عروق و ام اس باشه
فان مع العسر يسرا
به نظر من این بیماری اینقدر پیچیده نیست.

از روشهای ساده تر میشه به سادگی نتیجه گرفت.
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : TootFarangi
به نظر من این گرفتگی رگها میتونه نتیجه بیماری باشه و همون گرفتگی میتونه اونو تشدید کنه .
من قبلاً یه مقاله در این مورد خوندم که در مورد گرفتگی رگ گردن بودو به نظرم هرکس که احساس گرفتگی در ناحیه گردن داره حتماً پیگیرش بشه.

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین دکتر متعهد و با اخلاق ام اس تو تهران مینوش 1 3,467 2016/06/22, 10:27 AM
آخرین ارسال: nahid
  مشاوره برای دکتر در خوزستان یا شیراز m o h s e n 14 11,008 2013/12/15, 11:53 PM
آخرین ارسال: paeazan
  آیا دکتر شما داروی بتامتازون براتون تجویز کرده؟ mahmoodbnjr 7 26,267 2013/03/22, 06:11 PM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان