امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آيا دوبینی های ناشی از ام اس با عینک از بین میروند؟
پس به اون که میلو توضیح داده می گن دوبینی من فکر می کردم دوبینی اونه که من بعضی وقتها تعمدن دارم. من عینکی هستم البته به غیر از کار با کامپیوتر و مطالعه اونم اگه خط کتاب ریز باشه و درست خوندنش مهم باشه عینک نمی زنم. می دونید وقتی بی دقت به یه خط نگاه می کنم یعنی فکر کنید وقتی پلکها بیحال می شن چطوریه خطوط یه هاله دارند البته نه اینکه فکر کنید همیشه اینطوریه یعنی تعمدن این کار رو که می کنم اینطوری می بینم و خودم به راحتی می تونم چشمام رو کامل باز کنم و بادقت نگاه کنم و خطوط هم عادی هستند.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
سعیده جان دوبینی من داشتم 50 روز طول کشیدconfused2همه چیز2تا بود یادمه مثلا ساعت رو دیوار2تابغل هم بودangry2بخاطر همین تعادلم سخت میشد ومن اکثر اوقات 1چشمم وبسته بودمangry2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : earth
نه من نه اینکه چشمم آستیکماته می بایست عینک بزنم. ولی نمی زنم فقط مواقع اجبار یعنی کار با کامپیوتر و خوندن خطهای ریز. نه اینکه فکر کنید غیر از اون مواقع لازم ندارم. لازمه ولی من نمی زنم. لازم نیست همه چیز رو مشخص ببینم. ممنون اینکه هی می گفتند دو بینی دوبینی من الان تازه فهمیدم دوبینی یعنی چی اون که تو تصور من بود همین ضعیفی جشممه احتمالن اونا که آستیکمات هستند حرفم رو بهتر متوجه می شن. من چشمم آستیکماته آستیکماتش هم بالاست.
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : فرناز
بله سعیده جان من چشمم مثل چشم شماهست مثلا عینک که ندارم از دور نوشته های ریز تلوزیون را با سایه میبینمconfused2ولی زمین تا هوا با دوبینی فرق دارهagreement2
 تشکر شده توسط : earth , # پریسا #
آیا وقتی از یه سوراخ نگاه میکنید، سایه ها گرفته میشه؟مثلا با انگشتتون یه سوراخ درست کنید و از داخل اون نگاه کنید و ببینید سایه ها گرفته میشه و تصویر واضح میشه؟
مائیم که اصل شادی و کان غمیم****سرمایه‌ی دادیم و نهاد ستمیم
پستیم و بلندیم و کمالیم و کمیم****آئینه‌ی زنگ خورده و جام جمیم
راستش متوجه نمی شم یعنی منظورتون اینه که وقتی از سوراخ نگاه می کنم باید یکی از چشمهام رو ببندم؟بعد نگاه کنم یا دوتا باید باز باشه. البته فکر کنم من معنی دو بینی رو نمی دونم.
بر خویش تکیه کن برعرش
(2012/02/29, 09:53 AM)alip نوشته است: آیا وقتی از یه سوراخ نگاه میکنید، سایه ها گرفته میشه؟مثلا با انگشتتون یه سوراخ درست کنید و از داخل اون نگاه کنید و ببینید سایه ها گرفته میشه و تصویر واضح میشه؟
دقیقا اگر مشکل بینایی باشه آرهagreement2ولی دوبینی ربطی ندارهconfused2

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس و عینک.! warrior 30 18,706 2014/02/28, 07:31 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  ایا دوبینی تک چشمی هم نشانه ام اسه؟ rana 10 9,864 2012/03/19, 12:42 AM
آخرین ارسال: rana

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان