نظرسنجی: آخرین دیدار سال 93 را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟ ( مخصوص شرکت کنندگان )
10
78.79%
26 78.79%
9
9.09%
3 9.09%
8
6.06%
2 6.06%
7
3.03%
1 3.03%
6
0%
0 0%
5
3.03%
1 3.03%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 33 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 24
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین دیدار ام اس سنتر در سال 93
rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesangry3
اگر درست به نور نگاه کنید ،گاهی موفق میشوید آن را در عجیب ترین مکان ها ببینید.
 تشکر شده توسط : eglantine , پریا حقیقت پور , chipchip
بروبچ خوش میگذره!!!جا منم خالیه دیگهagreement2
 تشکر شده توسط : eglantine , پریا حقیقت پور , matin , chipchip
عاقا عــــــــــــــــــالــــــــــــــــــی بود!Smile (16)
درجه 1!icon_cry
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی توصیف ناپذیر!woman
خطاب به همه ی دست اندر کاران انشالله که هیچوقت پوست دستاتون ترک نخوره! ناخناتونم رشد روز افزون و استحکام داشته باشن!Sleepywoman bye
اسم نمیبرم که یادم نره! کسایی که میشناختم و نمی شناختم! کلا خوشحال شدم زیارتتون کردم!agreement2
کسایی هم که نیومدین! جاتون خالی بود! سرتونم کلاه رفت که نیومدین!DodgySleepy
سمیرا هم خیلی مسی!icon_question
و باز هم کلا خیلی مسی!icon_question
 تشکر شده توسط : محمدرضا77 , hadisss , پریا حقیقت پور , الهام ج , nazaninamiri70 , paeeze , hamid , ansherly , yummy , zenith , م.ه , matin , SSA , omid_nejad , hamid_147 , coffeedot , chipchip , saeid.jahansouz
خیلی خیلی دست و پنجتون درد نکنه + معده مبارکمون که اینقد خوراکیای خوشمزه خوردTongueTongue

واسه حال خوبم ازتون خیلی ممنونمicon_questionicon_question
زندگی
 تشکر شده توسط : hadisss , eglantine , nazaninamiri70 , paeeze , hamid , ansherly , پریا حقیقت پور , yummy , م.ه , SSA , omid_nejad , hamid_147 , coffeedot , chipchip
اولین نفر من رسیدم خونهSleepy
ولی چون همه فک کردن شاگرد داشتم الان خسته ام گفتن بخوابSleepy جاتون خالی تا الان خواب بودمN_aggressive (35)N_aggressive (35)

اصلا هم خوش نگذشتbadtaste
اصلا هم جاش خوب نبودbadtaste
اون سر شهر بود تا بیام دو ساعت طول کشیدbadtaste
اون شاتوت چی چی بودbadtaste
اصلا هیچم خوب نبودbadtaste
.
.
.
.
.
.
.
الکی مثلا بد گذشتهN_aggressive (35) که باز حمید دیدار رو بندازه اونجاN_aggressive (35)
حمید یه کم فکر من باش عزیزم Blush چرا انقدر فاصله داشت تا خونمون Dodgy نمیگی خسته میشمDodgy

آهان خیلی سنگین گفتم نهDodgy
والا از بس هر کی دیدم شناختم دیگه خسته شدمDodgy گفتم شیطنت رو بذارم کنارDodgy
حالا شاید فردا اومدم مث هر سریم نوشتمDodgy
الان فعلا تو جو سنگین شدنمDodgy
قابل توجه آقای دامونrolleyes
 تشکر شده توسط : hadisss , eglantine , paeeze , hamid , ansherly , پریا حقیقت پور , الهام ج , yummy , م.ه , matin , SSA , omid_nejad , hamid_147 , coffeedot , chipchip
همیشه بعد از دیدارها یکی دو روز وایسادم نظر بچه ها رو بدونم بعد پست بزارم ولی این سری تا الانشم به زور طاقت آوردم

یه چند روز میرم عقب تر و فکر کنم اکثرتون میدونید که یه انفولانزا معده خیلی بد گرفتم و چند روز به طرز افتضاحی مریض بودم و کارم به بیهوشی و ام ار آی و نوار مغز و ... هم کشید. چند نفر که اسم نمیبرم چون خیلی ها بودن و واقعا میترسم کسی رو از قلم بندازم واقعا هوامو داشتن تو این چند روز
تو این دیدار خیلی خیلی زحمت کشیدن و نمیتونم احساسمو توصیف کنم . یه حس فوق العاده . حس خوش بخت ترین آدم رو زمین چون بهترین دوست های رو کره زمین رو دارم .

تو این دیدار هم یه حس خیلی ویژه داشتم . نمیدونم چه حسی یعنی نمیتونم توصیف کنم . بچه های قدیمی تر رو که با یه دلتنگی خاصی میدیدم . بچه های جدید که ماشالا تعدادشون هم خیلی زیاد بود رو انگار خیلی وقته میشناسم . یه جور خیلی خاصی احساس صمیمیت داشتم. شاید همین حس باعث شد حرف هایی که تو این 6 سال به هیچ کس نزده بودم رو خیلی راحت بگم .

به من خیلی خوش گذشت . به جرات میتونم بگم این دیدار واسه من بهترین دیدار ام اس سنتر از بدو تاسیس بود . تعدادمون هم در این دیدار به 63 نفر رسید که در بین چند دیدار اخیر رکورد دار شد.

دست همتون درد نکنه . مرسی که هستید love28love28love28love28love28love28love28love28love28
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hadisss , eglantine , یه غریبه , mahdiye1989 , ansherly , پریا حقیقت پور , paeeze , الهام ج , arman alagha , yummy , zenith , مونا گریزپا , م.ه , مریییم , مهدی نصیری , matin , SSA , omid_nejad , hamid_147 , kaveh_plus , coffeedot , nazaninamiri70 , chipchip , محمدرضا77 , shahrzad , baharan , maryam.N
دوستان ممنونم که یه شب نارنجی دیگه رو توو دفتر خاطراتم رقم زدینlove28love28love28
از همتون تشکر میکنم ، به ویژه از مدیریت و دوستانی که برای این کنار هم بودن حسابی زحمت کشیده بودنicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , paeeze , hamid , eglantine , hadisss , yummy , م.ه , matin , SSA , omid_nejad , hamid_147 , coffeedot , chipchip , shahrzad
هرچند هیچکی نگفتSadSad
اما میدونم جای منم خیلی خالی بود DodgyDodgy

خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی حیف شد نتونستم بیام sad2sad2
خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی دوست داشتم بیام angelangelangelangel
خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی دلم برای تک تکتون تنگ شده love28love28love28love28
خلاصه :
خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی روزگارconfusedconfusedconfused
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : خاطره68 , eglantine , mahdiye1989 , matin , SSA , hadisss , coffeedot , chipchip , nazaninamiri70 , م.ه , hamid , shahrzad
خیلی خوشحالم بهتون خوش گذاشته
انشالله بتوانم دفعات بعد بیام دوستان را ببینم
از نظر من نمره تمام دیداری ام اس سنتر 10 که نه 20
به امید دیداره بعدی
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : eglantine , hadisss , coffeedot , chipchip , nazaninamiri70 , م.ه , hamid
تشکر میکنم از همه کسانی که زحمت کشیدن.
همیشه ما فقط مصرف کننده هستیم!
ممنون از همه عوامل اصلی و پشت صحنه و ...
و همه کسانیکه لطف میکنن و شرکت میکنن تا زحمتها ثمر بده و باعث دلگرمی مدیریت بشه.

معصومه جون، منکه کاری نکردم.
خوشحالم بالاخره دیدمت!!
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : hadisss , mahdiye1989 , omid_nejad , hamid_147 , coffeedot , nazaninamiri70 , chipchip , eglantine , م.ه , hamid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 24
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,692 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,932 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,299 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,632 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,959 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,784 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,373 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,081 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,238 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 9,042 2018/12/20, 09:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست