امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاهش وزن بیمارام اس
Heart 
سلام، روزتون بخیر بچه ها
آغاز ماه رمضان رو به همتون تبریک میگم و امیدوارم اونایی که روزه گرفتن، روزه هاشون قبول باشه و مارو دعاکنن!
راستش من مدتیه که لاغر شدم و هر چقدر هم می خورم وزنم تغییر نمیکنه. مدل بیماریم عودکننده فروکش کننده اس. تزه از عید امسال هم خوابم خیلی کم شده. یه جا خوندم نوع پیشرونده باعث کاهش وزن میشه. یعنی ممکنه بدون علائمی نوع بیماری عوض بشه؟ آیا کسی هست که در این نوع بیماری دچار کاهش وزن شده باشه؟ چجوری رفعش کرده؟ میشه کمک کنید، میشه؟rolleyes
 تشکر شده توسط : Exhautless , DavidBili , paeeze , الهام ج , موفقیت , movahedi , مژگان68
سلام,منم سال 90کارم سنگین بود یه کاهش وزن عجیب داشتم البته اون موقع نمیدونستم مریزم یعنی هرکی میدیدم فک میکرد معتاد شدمangry2
بعد3سال هر کاری کردم وزنم زیاد تغییری نکرده,این سری حتما بادکترم مشورت میکنم
البته کاهش وزن من دلیلش کار زیادبود
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : DavidBili , farbod bahmani , sharmin , movahedi , مژگان68
والا تا اونجا که من میدونم دکترم میگه نزار وزنت اضافه بشه چون چاق شدن واسه ام اس خوب نیست حالا نمیدونم وزن کم کردن بده یا نه؟
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : DavidBili , farbod bahmani , موناامیدوار , HannahZ , movahedi , مژگان68
(2014/07/02, 09:16 AM)hilda نوشته است: والا تا اونجا که من میدونم دکترم میگه نزار وزنت اضافه بشه چون چاق شدن واسه ام اس خوب نیست حالا نمیدونم وزن کم کردن بده یا نه؟

خوب کاهش وزن زیاد خوب نیست ولی ترس من ز دلیل این کاهش وزنه.در کنارش کم خوابی هم هست.Confused

(2014/07/02, 08:57 AM)Exhautless نوشته است: سلام,منم سال 90کارم سنگین بود یه کاهش وزن عجیب داشتم البته اون موقع نمیدونستم مریزم یعنی هرکی میدیدم فک میکرد معتاد شدمangry2
بعد3سال هر کاری کردم وزنم زیاد تغییری نکرده,این سری حتما بادکترم مشورت میکنم
البته کاهش وزن من دلیلش کار زیادبود

رژیم غذایی دارید،یعنی مثلا" قندو شکر حذف کردید(مثه من؟)
 تشکر شده توسط : hilda , movahedi , مژگان68
دوست عزیز بهترین کار اینه که با پزشکت مشورت کنی و باهاش در میون بزاری
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : farbod bahmani , sharmin , eilayda23 , movahedi , مژگان68
لطفا, این موضوعو با پزشکت در میون بذار. هر چه زودتر بهتر
 تشکر شده توسط : movahedi , مژگان68
(2014/07/02, 10:26 AM)hoori نوشته است: لطفا, این موضوعو با پزشکت در میون بذار. هر چه زودتر بهتر

ترسیدمممم. چیزی میدونی در این مورد؟ بیشتر توضیح میدی لطفااااا"sad
 تشکر شده توسط : farbod bahmani , movahedi , مژگان68
وای من که از یکسال پیش که بیماریم مشخص شد....10کیلو اضافه کردم بروزن قبلیم...کاش من هم لاغر میشدمangry3angry3angry3
ولی برات ارزوی سلامتی دارم
بهارپشت دراست
به گوش پنجره ها ارام
نسیم گفت وگذشت...
 تشکر شده توسط : sharmin , hilda , موناامیدوار , leili-asmaneh , farbod bahmani , movahedi , لاله وحشی , مژگان68
سلام وزن من هم کم شده هرجی هم میخورم فرقی نمیکنه از دکترم پرسیدم گف نگران نباش ربطی به بیماریت نداره.شما هم سعی کنید قرص مولتی ویتامین مصرف کنید تا سرحال باشید
غمگین مباشید چرا که خوشبختی میتواند از درون تلخترین روزهای زندگی شما زاده شود
 تشکر شده توسط : farbod bahmani , movahedi , samiramiss , مژگان68
(2014/07/02, 12:02 PM)تنها نوشته است: سلام وزن من هم کم شده هرجی هم میخورم فرقی نمیکنه از دکترم پرسیدم گف نگران نباش ربطی به بیماریت نداره.شما هم سعی کنید قرص مولتی ویتامین مصرف کنید تا سرحال باشید

مرسی از شما Smile
 تشکر شده توسط : farbod bahmani , movahedi , مژگان68

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کاهش شنوایی paravar2008 14 10,014 2014/08/05, 02:12 PM
آخرین ارسال: محمد جواد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان