•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 23
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد شما براي هماهنگي بهتر ديدارها
شمالطف کنید (earth )یه شماره تماس بذارین
من هر اتفاقی بیوفته بتون خبر میدم..
علیک سلا م آقا امید بفرمایین تو دم در بده...
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
سلام
من تازه توی این سایت عضو شدم. خیلی دوست دارم بچه ها رو ببینم. امکان مسافرت خارج از تهران رو هم ندارم خارج از کشور که دیگه هیچی. (دخترم کوچیکه هنوز) ولی قرار ملاقات توی تهران اگه باشه بسیار بسیار خوشحال میشم. میشه لطفا به من هم خبر بدین؟ smiling
یه حالی دارم این روزا
نه آرومم نه آشوبم
به حالم اعتباری نیست
تو که خوبی منم خوبم
 تشکر شده توسط : Hasty
(2010/09/01, 10:52 PM)Farnoosh نوشته است: سلام
من تازه توی این سایت عضو شدم. خیلی دوست دارم بچه ها رو ببینم. امکان مسافرت خارج از تهران رو هم ندارم خارج از کشور که دیگه هیچی. (دخترم کوچیکه هنوز) ولی قرار ملاقات توی تهران اگه باشه بسیار بسیار خوشحال میشم. میشه لطفا به من هم خبر بدین؟ smiling

سلام فرنوش جان.حتما مطلع ميشي.

فقط لازمه اش اينه كه زياد به سايت سر بزني ما معمولا 2 ماه يكبار همديگه رو مي بينيم.
 تشکر شده توسط : hamid , Prime
سلام من به عنوان یه ورودی جدید نظرم اینه طرح مجید خوبه ما قبل از هرکاری می توانیم یه قرار ملاقات باهم وتمامی ((اعضای محترم)) بگزاریم و باهم به توافق نهایی برسیم...من که عاشق سفرم بابا داداشای گلم و تمامی اعضای محترم این همه فضای سبز تو تهران این همه به گفته ی داش مجید گلم این همه کافی شاب Wink Cool
اگر این قرار شرق تهران یاشمال شرق تهرانم شد که عالیه خیلی خیلی عالیه..... icon_biggrin icon_biggrin Wink icon_question wink2 Wink
 تشکر شده توسط : Majid
سلام من میگم همه بریم شاه عبدالعظیم دعا کنیم
 تشکر شده توسط : ثریا
یک قرار تو چت بزاریم همه با هم اطهار نظر کنیممممممممم
 تشکر شده توسط : ثریا
سلام این قراره 5 شنبه کافی شاپ جامه جم چی شد؟ خوش گذشت؟ چند نفر بودید؟؟؟؟ کنسل که نشد؟:35::35::35:[/
(2011/04/29, 02:51 PM)sama نوشته است: سلام این قراره 5 شنبه کافی شاپ جامه جم چی شد؟ خوش گذشت؟ چند نفر بودید؟؟؟؟ کنسل که نشد؟:35::35::35:[/

نه عزیزم کنسل چرا بشه، جاتون خالی بود، گفته بودید که میائید، چرا تشریف نیاوردید؟ منتظرتون بودیم
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
سلام
بهتره این گرد همایی ها و دور هم بودن ها با دعوت نامه از طرف یکی از مدیران یا مسئول ها باشه
تا کسایی که باعث ایجاد مشکلی شدن یا احتمال بوجود اوردنشو دارن دعوت نشن
نظر شما چیه؟
ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها ،
و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران . . .

احسان جان این موضوع که عنوان کردی با اطلاعیه اخر سایت جریانش حل میشه مطمئنا
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : احسان

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5