نظرسنجی: آيا از كيفيت داروي سينوكس رضايت داريد ؟
بله
50.00%
43 50.00%
خير
13.95%
12 13.95%
مجبورم رضايت داشته باشم
36.05%
31 36.05%
در کل 86 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟
از جا بدونم حاصل شده یا نه ؟ مگه آدم تو یه سال میتونه بفهمه اثر داشته یا نه ؟ بیماری ام اس که علایمش و... خبر نمیکنن.من مثلا از کجا باید بفهمم جلو پیشرفت بیماریمو تا چه حد گرفته ؟
انتظار ما از دارو اینه که تا همون مقدار جلو پیشرفت رو بگیره .دکتر در مورد آینده بیماریم میگه مثل پیش بینی زلزله میمونه مگه میشه پیش بینی کرد؟
این که فرضا قرص اعصاب نیست که مثلا بگم تو این مدت که خوردم روحیه ام بهتر شده.اثرش دراز مدته.
درضمن عنوان نظر سنجی هست: میزان رضایت شما
ولی گزینه ها جواب مطلق میخواد نه میزان.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
ناهيد چرا انقدر يه مساله كوچيك رو بزرگ ميكني ؟
چيزي كه معلومه مسلما نميتوني راجع به تاثير گذاري دارو نظر بديم نه شما كه سينوكس ميزني ، نه من كه بتافرون ميزنم نه ...
منظور كيفيت ساخت دارو هست .
عوارض بعدش .
اندازه سوزنش و .....

ايتم بگم كه سوال نظرسنجي با عنوان تاپيك فرق داره و در نظرسنجي هيچ اسمي از ""ميزان"" برده نشده .

2 نفر از دوستانم لطف كردن در نظرسنجي شركت كردند كه سينوكس استفاده نميكنن .
نميدونم هدف چي بوده !
نظرشون حذف ميشه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
ببخشید حمید من فقط نظرمو دادم. قصد دیگه ای نداشتم . اگه ناراحت شدی معذرت میخوام.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2010/07/29, 06:39 PM)behbood نوشته است: ببخشید حمید من فقط نظرمو دادم. قصد دیگه ای نداشتم . اگه ناراحت شدی معذرت میخوام.

ناراحت !!!
يعني لحنم جوري بود كه اين فكر رو كردي ؟
نه عصباني شدم و نه ناراحت
دادن نظر هم حق شماست . منم بايد پاسخ گو باشم .
اگه احتمالا لحنم تند بود معذرت ميخوام
مث حس ی عشق تازه بودی
سلام،من سینووکس استفاده میکنم راضی هستم،در مقایسه با داروی قبلی یعنی ربیف ،خوبیش اینه که هفته ای یکبار هست درحالیکه ربیف یک روز در میون بود،سینووکس چون ایرانیه مجانی میگیرم ولی برا ربیف بمدت 4سال ماهیانه یکصد و پنج هزارتومن پول میدادم البته هرچندماه یکبار دکتر یک سری آزمایش مینویسه برام و منم میگیرم هرچند نمی دونم دکتر دنبال چی هست
سلام به نظر من نمیشه در این مورد قطعی صحبت کرد چون تجربه ایه که تکرار پذیر نیست یعنی نمیشه گفت اگر این دارو رو استفاده نمیکردم یا از داروی دیگری استفاده میکردم وضعیت بهتر بود یا بدتر confused2
vali khahare doste man goft hododaye 23 hezar toman migire
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
من واقعا"هیچ مشکلی با سینووکس ندارم.هیچ قرصی هم قبل و بعدش نمیخورم.چون اصلا" تاثیری روم نمیذاره که به قرص نیاز داشته باشم.سوزنشم خوبه درد نداره.واقعا" از خدا ممنونم.
شاد و پر انرژی باشید.Smile
 تشکر شده توسط : saffari_mo
من دارويي جز سينووكس استفاده نكردم
و فقط هم 4 تا آمپول
بعدش آنزيم كبديم بالا رفت و احتمال بالا دادن كه كه حساسيت داشته باشم
منم كلا بي خيال دارو شدم و هيچ دارويي استفاده نمي كنم
ولي ازش ناراضيم چون زماني كه استفاده مي كردم (كه سه شنبه بود) عين اين بود كه آنفلانزا گرفتم و 4 شنبه و 5 شنبه م كاملا كوفت مي شد. هيچ مسكني هم اثر نميكرد. حالا چيكار كنم راي بدم يا نه؟
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
نه ماتيلات جان راي نده . چون تزريقات اول با هر دارويي باشه همين شرايط رو داره . به مرور زمان و با چندين بار تزريق كم كم عوارض از بين ميرن يا با مسكن كم ميشن .
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : Matilat

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی