•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مودافینیل
سلام احیا جون من تجربه این دارو رو ندارم ولی قرصی که واسه خستگی ام دکتر نبوی بهم داده ال کارنیتین که 2 تا صبح میخورم ,2 تا ظهر ,الحمدلله عوارضیم نداره,اثر بخشیشم خوبه من راضیم.
گفتم شاید بد نباشه به دکترت پیشنهاد کنیicon_question
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : ahya
احیا رفیق ببین.
داروها کلا زیادن، از یه چیزایی مثل جینکو تی دی و امورل بگیر تا مدافنیل خودمون.
دونه دونش و امتحان کردم.
تنها دارویی که اثر داشت مدافنیل بود.
بقیش سره کاری هست.
مخصوصا امورل، میزنه کبد و هم داغون میکنه.
مدافنیل تو هند بوک ها برای رفع خستگی در بیمارانی که عوارض خستگی مفرط دارن تجویز میشه.
تو غرب مصرفش خیلی بالا رفته که نگران کنندست،
یعنی فرضیه اعتیاد اوریش مطرح میشه confused2
تو ایران هم خیلی مصرفش داره باب میشه. تو دانشگاه شریف به چشم دیدم طرف از تو جیبش درش آورد. و بهم گفت فازش عالیهconfused
یعنی تا سه روز نماز آیات میخوندم
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeazan , ahya
حدود دو سه ماه میشه که مدافنیل میخورم تاثیر خاصی حس نکردم البته همیشه عالی ام نمیدونم که اثر کدوم قرصه!
یه سبد پر قرص دارم هر روز میریزم رو فرش و از توش انتخاب میکنم و میخورم.
کارنیتین ، سیمواستاتین ، پنتوکسی فیلین ، مدافینیل ، آمورال ، ویتامین دی ، امگا 3 ، گلوکز آمین ، پردنیزلون فورت ، آمپول نوروبیون و کلی هم داروهای گیاهی و ....
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : ahya , همسر یک قهرمان , zenith , leili-asmaneh , laylatlkh
سروش حتما باید دکترمون بنویسه برامون ؟ آزاد نمیدن ؟
نه داداش. بدون نسخه هم بهت میدن
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

سلام دوستان بابت اطلاع رسانی از همه ی شما ممنونمicon_questionicon_question
من یکی که کلکسیون خوردن قرص بودم یه روزی!!!!!!!!
از هر نوع و هر مدل که فکرش را بکنیدSmile
متاسفانه اگر یه قرص برای یه مورد خاص تجویز میشد ولی عوارضی که می داد به طور کلی اصلا یادت میرفت برای چی اون قرص را مصرف می کردیconfused2confused2
و بنده در این مورد دست به یک حرکت انتحاری کردم smilingsmiling
تمام قرص ها رو یکی یکی بطوری که خودشون متوجه هم نشدند از چرخه ی زندگی ام بیرون کردمagreement2agreement2agreement2agreement2
الان هم به لطف خدا و با آگاهی زیاد از وضعیت بیماریم در وضعیت بسیار عالی هستمlove28love28love28
برای همگی آرزوی صحت و سلامت روز افزون را از خداوند خواستارمHeartHeartHeartbaybaybaybaybaybaybaybaybaybay
گاهی نه گریه آرامت میکند و نه خنده

نه فریاد آرامت میکند و نه سکوت

آنجاست که با چشمانی خیس

رو به آسمان میکنی و میگویی

خدایا تنها تو را دارم

تنهایم مگذار love28
 تشکر شده توسط : محبوب64 , ahya , zenith
سلام دوستان خوبم اگه یادتون باشه من 20 وخوده ای ساله که ام اس دارن 3..4 سال بیشتر یا کمتر یادم نیست
در سالهای قبل فکر کنم مثلا 15 سال پیش که دارو در دسترس بود من هر روز یکی می خوردم که خیلی خوب بود..اصل این دارو آلمانیه باعث من یک دوره 1.5 ساله اصلا هیچ دارو ئی استفاده نمی کردم وبهبودی کامل داشتم یک دفعه تو این تحریمات وفاطی پاتی شدن دارو دیگه پیدا نشد الان هم اصلا ایران وجود نداره خواهرم المان زندگی میکنه یک بسته صد تایی 100 میلی رو برام 225 وخورده ای یورو خرید و آورد که حودودا به پول ما میشه یک میلیون و 20 هزار تومن البته می دونید که همه چیز بستگی قیمت دلار ویورو واین کوفت وزهرمارها........
خلاصه واقعا عالیه اصل آلمانیش هیچ عارضه ای روی من نداشت وکمی کم اشتها شدم ولی واقعا روی خستگی تاثیر می ذاره
این وسط باید از مسئولین بخواهیم که تحت بیمه که قبلا بوده برامون بیارن وگرنه مگه من چند دفعه مگه میتونم یک میلیون بدم بخرمicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry آخه چطور باید خستگی یا تهیه پولو تحمل کرد هر 2 سختهconfusedconfusedconfusedsadsadsadsad
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , ahya , fireboud
(2013/12/23, 10:09 AM)ابراهیم نوشته است: حدود دو سه ماه میشه که مدافنیل میخورم تاثیر خاصی حس نکردم البته همیشه عالی ام نمیدونم که اثر کدوم قرصه!
یه سبد پر قرص دارم هر روز میریزم رو فرش و از توش انتخاب میکنم و میخورم.
کارنیتین ، سیمواستاتین ، پنتوکسی فیلین ، مدافینیل ، آمورال ، ویتامین دی ، امگا 3 ، گلوکز آمین ، پردنیزلون فورت ، آمپول نوروبیون و کلی هم داروهای گیاهی و ....
ماشاالله وضعتون خوبه ها icon_biggrin تاثیر همه اش هست
آمپول نوروبیون که واقعاً دوپینگِ، من هر وقت برنامه کار سخت دارم میرم سراغش مثلاً اتاق تکانی شب عید laughing3
هرکه را دیدم از مجنون و عشقش قصه گفت
کاش میگفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت sad2
 تشکر شده توسط : ahya , ابراهیم
یعنی الان من که احساس خستگی ندارمم میتونم اینو تهیه کنم واستفاده کنمicon_cryicon_cry
آخه فصل امتحاناست اینطور که شما میگید دوپینگ میشه برا من موقع امتحانevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : ahya , zenith
(2013/12/24, 01:09 PM)سمیرا67 نوشته است: یعنی الان من که احساس خستگی ندارمم میتونم اینو تهیه کنم واستفاده کنمicon_cryicon_cry
آخه فصل امتحاناست اینطور که شما میگید دوپینگ میشه برا من موقع امتحانevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif

منم دقیقا واسه همین میخوام بگیرم

تمرکز ندارم

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • بعدی