•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31(current)
  • 32
  • 33
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بینایی و چشمی
تاری دیدی که بعلت التهاب عصب باشه با عینک برطرف نمیشه. ممکنه دید چشم کامل باشه ولی تاری بعلت التهاب عصب وجود داشته باشه
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2018/09/09, 07:34 AM)الی کوچولو نوشته است: تاری دیدی که بعلت التهاب عصب باشه با عینک برطرف نمیشه. ممکنه دید چشم کامل باشه ولی تاری بعلت التهاب عصب وجود داشته باشه
ممنون.متوجه نشدم منظورتونو. دوستان ممنون میشم سوالامو جواب بدن
 تشکر شده توسط : mj.ny-luise , پریا حقیقت پور
(2018/09/08, 05:33 PM)Nadertaghvai نوشته است: سلام دوستان . سه تا سوال از خدمت دوستانی که التهاب عصب بینایی رو تجربه کردند داشتم
۱_ التهاب عصب بینایی روی دید نزدیک هم تاثیر میزاره یا فقط دید دور؟
۲_کسی که التهاب عصب بینایی در گذشته داشته باشه و همان چشمش از التهاب عصب بینایی عوارضی ماندگار داشته باشه مانند تاری جزیی و خفیف، آن تاری با عینک کامل اصلاح میشه یا نه؟
۳_التهاب عصب بینایی میتونه بدون افت دید رنگی و یا بدون افت دید نرمال اتفاق بیفته.با دید ۱۰/۱۰ با عینک و بدون افت دید رنگی.فقط دردش باشه

سلام ،
1-برای منم روی دور تاثیر گذاشته ولی از دوستی شنیدم روی دید نزدیک هم تاثیر داره ولی مطمئن نیستم 
2- نه تاری دید و دیگر اسیب ها به عصب چشم با عینک برطرف نمیشه 
3- بله احتمال داره من خودم دفعه اخری که پالس گرفتم تاری و دوبینی نداشتم و فقط درد داشتم
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
(2018/09/08, 05:33 PM)Nadertaghvai نوشته است: سلام دوستان . سه تا سوال از خدمت دوستانی که التهاب عصب بینایی رو تجربه کردند داشتم
۱_ التهاب عصب بینایی روی دید نزدیک هم تاثیر میزاره یا فقط دید دور؟
۲_کسی که التهاب عصب بینایی در گذشته داشته باشه و همان چشمش از التهاب عصب بینایی عوارضی ماندگار داشته باشه مانند تاری جزیی و خفیف، آن تاری با عینک کامل اصلاح میشه یا نه؟
۳_التهاب عصب بینایی میتونه بدون افت دید رنگی و یا بدون افت دید نرمال اتفاق بیفته.با دید ۱۰/۱۰ با عینک و بدون افت دید رنگی.فقط دردش باشه

سلام 
با عینک برطرف نمیشه به هیچ وجه
من خودم به شدت عصب چشمم ملتهب هست، ولی اونقدری اذیت نمیشم برای دیدن فقط  به شدت دبه گرما حساس هست و با کوچکترین گرمایی درد شدید و کمی تار میشه
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
سلام به دوستان من تازه عضو شدم
۲ هفته پیش از خواب بیدار شدم بی حسی پا داشتم بعد چند روز بهتر شد خود به خود
۱ هفته بعد درد چشم چپ هنگام حرکت دادن داشتم
و کم کم تاری دید شروع شد
چشم پزشک رفتم و التهاب عصب بینایی تشخیص داد
و بعد به دکتر مغز و اعصاب رفتم
با دادن mri پلاک التهابی تشخیص داده شد روی عصب بینایی
و دکتر تزریق پالس کورتون۳ دوز تجویز کرد الان ۲ دوز تزریق زدم ولی هنوز تغییری حس نکردم و بهم گفتن که اصلا نگران نباش بیناییت بر میگرده یه مقدار طول میکشه
یکمی نگرانم اگه اطلاعاتی دارین بهم بگین مچکرم
تا حالا اصلا اینجوری نبودم دکتر چیزی قطعی از ام اس نگفت
و الان تاری دید دارم امیدوارم که خوب شم و با تزریق این ۲ دوز دردش برطرف شده خدا کنه تاریش هم خوب شه و ام اس نداشته باشم
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , سها , پریا حقیقت پور
سلام
نگران نباشید  خوب می شه تازه بعد از سومی بهبودشو نشون می شه  و زمان می بره کمی  بعد خود کورتون  تاری میاره  همش به مرور برطرف می شه  ایشالله که ام اس نباشه
(2018/09/14, 12:34 PM)Paydar نوشته است: سلام به دوستان من تازه عضو شدم
۲ هفته پیش از خواب بیدار شدم بی حسی پا داشتم بعد چند روز بهتر شد خود به خود
۱ هفته بعد درد چشم چپ هنگام حرکت دادن داشتم
و کم کم تاری دید شروع شد
چشم پزشک رفتم و التهاب عصب بینایی تشخیص داد
و بعد به دکتر مغز و اعصاب رفتم
با دادن mri پلاک التهابی تشخیص داده شد روی عصب بینایی
و دکتر تزریق پالس کورتون۳ دوز تجویز کرد الان ۲ دوز تزریق زدم ولی هنوز تغییری حس نکردم و بهم گفتن که اصلا نگران نباش بیناییت بر میگرده یه مقدار طول میکشه
یکمی نگرانم اگه اطلاعاتی دارین بهم بگین مچکرم
تا حالا اصلا اینجوری نبودم دکتر چیزی قطعی از ام اس نگفت
و الان تاری دید دارم امیدوارم که خوب شم و با تزریق این ۲ دوز دردش برطرف شده خدا کنه تاریش هم خوب شه و ام اس نداشته باشم
از مدت زمانی که کورتون تزریق میشه تا مدت دو هفته فرصت داره که تغییر کنه...هرچند این تغییر ممکنه جزیی باشه و بعد از اون به مرور تغییر کنه
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , samiramiss
ممنون از دوستانی ک نظر دادن ب من.من بعد اون استفراغ شدید شبانه و ب دنبال اون درد ناحیه پشت سر و درد چشم و نور هراسی چشم چپ ، مردمک چشمم یکم بزرگ تر شد.ولی معاینه ته چشمم سالم بود.فقط آدم ماکولا در مرکز بینایی رو گفتن.که همون میشه csr چشم.علایم کم و بیش داشتم.ولی ام ار ای بدون تزریق مغز نخاع و گردن سالم بود.پریمتری چشم هم سالم بود
از اون موقع به بعد چشمام اینجوری شدن.دقیقا همان چشم ک پلکش بالاتره تمام مشکلاتم اون قسمت از سرمه.یعنی سمت چپ
http://uupload.ir/view/wdnm_download_(1).jpeg
Thumbs Up 
سلام دوستان  تورو خدا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه  من الان 20سالمه  ،2سال پیش چشمام  حالت لرزشی و برفکی میدید  یه عالمه مگس پران داشت حتی حس میکردم خطوط صاف میلرزه   حدود یکسال هم درگیرم کرد تا اینکه رفتم مغزو اعصاب  ام آر آی نوشت و نوار عصب چشم گفتمشکلی نداری منم دیگه دنبالش نگرفتم یه مقدارم بهتر شد  حالا بعد دوسال دوباره حالت لرزشی و برفکی اومده سراغم  خیلی داره اذیتم میکنه انگار همه چیز پر از برفک تلویزیون داره میلرزه  دوباره یه مغزو اعصاب دیگه رفتم گفته یه بار دیگه ام آر آی بده  راستش بخواید میترسم یا نابینا بشم  یا  خودم دیوونه بشم  یه کاری دست خودم بدم  میخوام بدونم اگه مریضی هم باشه    با دارو این بینایی من خوب میشه  یا باید تا وقتی زنده ام تحملش کنم   آخه من تازه بیست سالم شده این عادلانه نیست  من از الان اینطوری بشم به نظرتون ممنکنه ام اس باشه  چشم پزشکم رفتم  قطره استفاده نکرد ولی گفت چشات کاملا سالمه  خیلی بده بینایی آدم ناپایدار و لرزان باشه  تورو خدا راهنماییم کنید
این موضوع کلا زندگیم بهم ریخته نه میتونم برم بیرون   نه میتونم درس بخونم  کلا انگیزه زندگیم از دست دادم   یه نفر م بهم نمیگه چته  لاقل تکلیفم بازندگی مشخص بشه  ممکنه این مشکل چشام بابت بیماری های دیگه هم باشه  این مدت خیلی هم بدن درد دارم   خیلی هم تنگی نفس دارم  قبل یه عالمه پیاده روی میکردم   فعالیت میکردم انگار نه انگار ولی الان دوتا پله را بالا میرم قلبم تند تند میزنه و دیگه نمیتونم فعالیت کنم  زیادم به خانواده ام نمیتونم چیزی بگم اونا میگن حساس شدی یا داری به خودت تلقین میکنی  ولی واقعا اصلا با آدم  گذشته متفاوت شدم مثلا قبلا تکواندو کار میکردم  ولی الان دوماه اصلا نمیتونم برم همینطوری زندگیم شده تو خونه موندن درسم که نمیتونم بخونم  اصلا نمیدونم چه کار کنم برای چشام وحشت زده ام

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31(current)
  • 32
  • 33
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...