امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابل توجه خوانندگان کتاب غلبه بر بیماریM.S
خوانندگان عزیز کتاب غلبه بر بیماری ام.اس
قرار است مصاحبه ای با پروفسور جلینک داشته باشم پس لطفا در جهت تدوین سوالات خوب و علمیِ مرتبط با کتاب با من همکاری داشته باشید. منتظرتان هستم
با تشکر
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : ابراهیم , هانیه , paeazan , sooorooosh , asall , mahdiye1989 , arezoo_azizi , arezooo82 , Exhautless , ahya , zohaa , hania , سمیرا1 , kohedard , امیرمحمد , پریا حقیقت پور , zohrevand
(2013/10/30, 01:11 PM)hamdam نوشته است: خوانندگان عزیز کتاب غلبه بر بیماری ام.اس
قرار است مصاحبه ای با پروفسور جلینک داشته باشم پس لطفا در جهت تدوین سوالات خوب و علمیِ مرتبط با کتاب با من همکاری داشته باشید. منتظرتان هستم
با تشکر

اینکه دوست دارد در وهله اول چه پیامی را دوست دارد به خوانندگان کتابش منتقل کند
از ترس فاسد شدن
دلت را حراج نکن!
خشک کردن هنوز هم جواب میدهد
 تشکر شده توسط : ahya , kohedard , پریا حقیقت پور
(2013/10/30, 01:11 PM)hamdam نوشته است: خوانندگان عزیز کتاب غلبه بر بیماری ام.اس
با تشکر
همدم عزیز من سوالی ندارم ،فقط خواهشا ازطرف ماخوانندگان کتاب ایشون از ایشون تشکر کنید.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : Exhautless , ahya , برگ 7 , kohedard , پریا حقیقت پور
با سلام
من یه سوال داشتم از این اقای پروفسور عزیز
به نطر من باید خط بطلانی بر بیماری ام اس از نطر انتقال بیماری از والدین به فرزندان از نظر ز نتیکی کشید
ام اس در افرادی پدید میاید که زمینه وامادگی انرا دارا هستند کمبود روحیه واعتماد به نفس کمبود امادگی روحی در برابر خوادث غیر مترقبه زندگی وتاملات ان
ما که ام اس داریم قبول کنید در مرحله ای از زندگی در برابر حوادث رندگی کم اورده ایم
شاید همین اقای پروفسور که بیماری مادر وخودکشیش در طول زندگیش یک رمینه امادگی برای ام اس اوبوده الخصوص که پرشک هم بوده واین رویداد ملکه ذهن اوبوده است
 تشکر شده توسط : برگ 7 , گلناز , تندیس , kohedard , Alireza413 , پریا حقیقت پور
مرسی همدم جون
خیلی دوس دارم بدونم در مورد عدم مصرف لبنیات نتایج تا چه حد قطعی شده؟ تحقیقات بیشتری تو این زمینه بعد انتشار کتاب انجام شده یا نه؟
دسگه اینکه ایشون به تاثیر مثبت خوراکی های با طبع گرم اعتقاد دارن یا نه؟ و چرا؟
خدای درهای باز، خدای درهای بسته، ما را از این آستانه بگذران.
 تشکر شده توسط : zohaa , hessam , kohedard , پریا حقیقت پور
زمان مصاحبه کی هستش ؟؟
تا کی فرصت داریم ؟؟

آخه من هنوز کتاب رو نخوندم confused
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
 تشکر شده توسط : kohedard , پریا حقیقت پور
(2013/11/03, 12:56 AM)منصور91 نوشته است: با سلام
من یه سوال داشتم از این اقای پروفسور عزیز
به نطر من باید خط بطلانی بر بیماری ام اس از نطر انتقال بیماری از والدین به فرزندان از نظر ز نتیکی کشید
ام اس در افرادی پدید میاید که زمینه وامادگی انرا دارا هستند کمبود روحیه واعتماد به نفس کمبود امادگی روحی در برابر خوادث غیر مترقبه زندگی وتاملات ان
ما که ام اس داریم قبول کنید در مرحله ای از زندگی در برابر حوادث رندگی کم اورده ایم
شاید همین اقای پروفسور که بیماری مادر وخودکشیش در طول زندگیش یک رمینه امادگی برای ام اس اوبوده الخصوص که پرشک هم بوده واین رویداد ملکه ذهن اوبوده است
دوست عزیز لطفا منبعتون رو ذکر کنید.
ثابت شده قسمتی از ریسک ابتلا به بیماری ام اس به مشکلات ژنتیکی بر میگرده و تعدادی از ژن های درگیر نیز شناسایی شده اند.

وراثت
سحر اضافه کن به فهم آسمانم
 تشکر شده توسط : ahya , paeazan , kohedard , پریا حقیقت پور
با تشکر

سلام و تشکر برای این کتاب مفید ،من در سرتاسر این کتاب که خوندم حرفی از گوشت مرغ نیومد .میدونیم که ما ایرانیها چیکن یکی از غذاهای اصلی مون هست .آیا مرغ ،خوردن اش با ام اس مشکل داره ؟
 تشکر شده توسط : kohedard , پریا حقیقت پور
(2014/07/14, 05:21 PM)barq نوشته است:
با تشکر

سلام و تشکر برای این کتاب مفید ،من در سرتاسر این کتاب که خوندم حرفی از گوشت مرغ نیومد .میدونیم که ما ایرانیها چیکن یکی از غذاهای اصلی مون هست .آیا مرغ ،خوردن اش با ام اس مشکل داره ؟

دوست عزیز گوشت مرغ جزو گوشت های سرد به حساب میاد به همین خاطر در ام اس خورده نشه بهتره البته تا جایی که من میدونمbaybay
...
 تشکر شده توسط : ندا1366 , kohedard , niloofary , پریا حقیقت پور
تو این کتاب گفته از هرگونه محصولات حیوانی پرهیز کنین. حالا این میتونه: گوشت مرغ. گاو. بره. خرگوش.... تخم مرغ (البته زرده ) و لبنیات باشن. اما گوشت آبزیان مثل ماهی میگو تو این کتاب تاکید شده که امگا3 بالایی هم داره. برای چایگزین کردن آهن میتونین از حبوبات مثل عدس استفاده کنین. برای کلسیم به جای لبنیات از شیر سویا. بادام. و یا شیر جو میشه استفاده کرد. شیر نارگیل رو پیشنهاد نمیکنم چون چربی اشباع شده بیشتری داره.
 تشکر شده توسط : kohedard , موفقیت , غم فروش , niloofary , عطیه 8 , پریا حقیقت پور

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب چطور ام.اس را شکست دادم hamdam 66 46,691 2021/03/07, 12:47 PM
آخرین ارسال: Pahlevan
  بیماران ام اس باید به جنبه روحی خود بیشتر توجه کنند تیم ترجمه ام اس سنتر 0 2,329 2018/11/10, 09:58 PM
آخرین ارسال: تیم ترجمه ام اس سنتر
  کتاب غلبه بر بیماری ام اس hamdam 194 177,518 2016/08/12, 04:31 PM
آخرین ارسال: ندا1366
  سخنی چند با خوانندگان و کارگزاران سایت hamdam 6 4,040 2015/08/29, 09:29 PM
آخرین ارسال: hamdam
  کتاب "فراسوی هر درد رازی است" hamdam 14 8,443 2014/06/30, 10:41 AM
آخرین ارسال: ندا1366

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان