امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل مدارک بیمه
سلام
من خودم بیمه تامین اجتماعی هستم .
هر چی تو سایت ها رو گشتم فرم تعویض دارو رو پیدا نکردم
این پست رو برای این میزارم دوستان یک بار برای گرفتن یک کاغذ به بیمه مراجعه نکنن..
اگر کسی برگه تشکیل پرونده یا همون تایید دارو تامین اجتماعی که دکتر مغز و اعصاب باید مهر بزنه و امضا رو داره اینجا اپلود کنه .
واسه بقیه بیمه ها هم میشه اپلود بشه..agreement2
دولت الکترونیک که کاری نکرد برامون ،خودمون خودمونو تحویل بگیریمconfused2
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
لازم نیست فقط برای یک برگه مجبور بشید برید بیمه.
هر وقت داروی شما تغییر کرد ، خود دکتر معمولا اون برگه رو داره ، اسمتونو مینویسه ، مهر میزنه و بهتون میده ، بعد شما با اون برگه میرید بیمه .
دربعضی داروخانه های خاص علوم پزشکی که ازشون دارو میگیریم هم نماینده بیمه حضور داره ، به هر حال نماینده بیمه مدارک رو وارد پروندتون میکنه و برگه حواله یک ساله رو بهتون میده و شما از اون تاریخ سهمیه دارو بهتون تعلق میگیره .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2017/07/14, 01:24 PM)nahid نوشته است: لازم نیست فقط برای یک برگه مجبور بشید برید بیمه.
هر وقت داروی شما تغییر کرد ، خود دکتر معمولا اون برگه رو داره ، اسمتونو مینویسه ، مهر میزنه و بهتون میده ، بعد شما با اون برگه میرید بیمه .
دربعضی داروخانه های خاص علوم پزشکی که ازشون دارو میگیریم هم نماینده بیمه حضور داره ، به هر حال نماینده بیمه مدارک رو وارد پروندتون میکنه و برگه حواله یک ساله رو بهتون میده و شما از اون تاریخ سهمیه دارو بهتون تعلق میگیره .
دکتر نداره دیگه ... الان واسه گرفتن یه برگه دقیقا تا نجات اللهی یه بار رفت..
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت هزینه داروی ام اس از بیمه تکمیلی 630701 116 64,939 2020/02/19, 11:55 AM
آخرین ارسال: hourieh
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 15,893 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  بردن گواهی تزریق برای دریافت هزینه دارو از بیمه تکمیلی ! nahid 41 6,725 2010/08/19, 10:10 AM
آخرین ارسال: TootFarangi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان