• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوارض اکستاویا
بعد از تشخیص بیماریم اولین دارویی که به من داده شد همین اکستاویابود بعد از تزریق کورتون من یک ماه شب در میون تزریق کردم .ولی با وجودی که رعایت خیلی چیزها رو کردم ولی دوباره یه حمله خفیف داشتمconfused2 که دکترم گفت اکستاویا بهت نساخته!!!!confused2 و داروم رو عوض کرد و الان دارم ربیف میزنم. اکستاویا برام سردردهای 17-18 ساعته رو هدیه اورده بود:38:.فکر میکنم رو تازه تشخیص ها امتحانش میکنن!!!!!
(2011/04/21, 12:06 AM)sami نوشته است: بعد از تشخیص بیماریم اولین دارویی که به من داده شد همین اکستاویابود بعد از تزریق کورتون من یک ماه شب در میون تزریق کردم .ولی با وجودی که رعایت خیلی چیزها رو کردم ولی دوباره یه حمله خفیف داشتمconfused2 که دکترم گفت اکستاویا بهت نساخته!!!!confused2 و داروم رو عوض کرد و الان دارم ربیف میزنم. اکستاویا برام سردردهای 17-18 ساعته رو هدیه اورده بود:38:.فکر میکنم رو تازه تشخیص ها امتحانش میکنن!!!!!

نه عزیزم اینطور نیست.هر دارویی ممکنه برای برخی افراد عوارض شدیدتری ایجاد کنه.ضمنا تا مدتی (که برای افراد مختلف متفاوته) عوارض اینترفرونها شدیدتره و به مرور زمان کم و کمتر می شه تا بدن بهش عادت کنه.من خودم 7.5 ساله که ام اس دارم و گاهی هم بجای بتافرون از اکستاویا استفاده میکنم.
همونطور هم که حمید گفت این یک شکل "تجاری" جدید نه اینکه داروی جدیدی باشه.هردو هم 1b هستن.
البته در دنیای تجارت ،حتی دارو و جون و سلامتی آدمها ،هرچیزی ممکنه!!!confused2
 تشکر شده توسط : sami , # پریسا # , Hasty , ghaside
سلام من اکستاویا میزنم 4 ماهه اینطوری میگید آدم میترسه . من اول استامینوفن میخورم بعد خودم تزریق میکنم خدا کنه داروی خوراکیش بیاد اگر استامینوفن نخورم تا صبح از درد پا فریا میزنم . من یک شب در میون میزنم . خدایا نجاتمون بده.sad2sad2
 تشکر شده توسط : gilane , 1359 , ghaside
سلام

من هم 4ماهه اکستاویا میزنم باز حمله داشتمangry3
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
دوستان من 7 ماه اکستاویا میزنم خدا رو شکر الان دیگه بدن درد ندارم تازه جواب ام ار ای جدیدم نشون داده که تعدادی از پلاکهام دیگه فعال نیست برای من خوب جواب داده
چرا نگرانید؟
 تشکر شده توسط : mahsaa , baran1390 , فرناز , ارزو , gilane , ثریا , kaveh_plus , amirfarhag , 1359 , ghaside
(2011/06/06, 04:56 PM)sama نوشته است: سلام

من هم 4ماهه اکستاویا میزنم باز حمله داشتمangry3

الهی قربونت برم من 6سال بتا میزنم هم حمله داشتم هم هنوز باید 1ژلوفن بخورمangryangryangryangry3angry3angry3
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : # پریسا # , غزل
ba salam man 1 mahe extavia estefadeh mikonam va jaye tazrigham mesle taval barjeste mishe va dard mikone poste soratam ham done zadeh shoma fekr mikonid be khatere masrafe daro mitone beshe agar kasi estefade karde lotfan mano rahnamaei kone ba tashakor
سلام من دو ماه که دارو استفاده میکنم ماه اول اکتوفرون که مربوط به کشور آرژانتین بود و حالا اکستاویا هردو دارو برام استخون درد و تب شدید میاره - من اصلا نمیدونم این داروها همگی مثل بتافرون عمل میکنند یانه - اگر بتافرون عوارض کمتری داره لطفا منو راهنمایی کنید .
من دو ساله اکستاویا میزنم
خدا رو شکر خیلی خوب جواب داده اون هفته که جواب ام ار ایم رو دکتر دید گفت همه ی پلاکام خاموش شده agreement2
من که خیلی ازش راضیمagreement2
 تشکر شده توسط : khojaste , عمومهربان , kaveh_plus , ثریا , Hasty , 1359 , ghaside
ببخشید بچه ها من تازه میخواستم اکستاویارو امتحان کنم که قطش کردم و فقط یه ماه زدم.چون ماهیچه های محل تزریقم تا 3 روز درد می کرد.مثلا وقتی می خندیدم اگه رو شکمم تزریق کرده بودم شب قبلش اونوقت ماهیچه های شکمم درد می گرفت.
بعدش دکترجدیدم خواست بتافرون تجویز کنه واسم!که من ترسیدم بازم همون مشکلات واسم تکرار بشه.اخه بتافرون و اکستاویا یکی هستن.
خواستم بدونم شماها که تجربه دارین با این مشکل مواجه نشدین؟

تشکر شده توسط : عمومهربان , ثریا

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی و عوارض تزریق سینومر vahid.sh 44 34,438 2019/01/01, 01:05 PM
آخرین ارسال: mahbub
Lightbulb عوارض تزریق - تب و لرز، درد Narges 75 58,570 2017/10/03, 06:05 PM
آخرین ارسال: yas8866
  کیفیت سینووکس مثل آونکس هست یا نه ؟ عوارض کدوم کمتره ؟ nahid 111 61,657 2015/08/16, 09:24 AM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان