•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق
آقا شهاب تزریقش که درد نداره confused
این حرف و حدیثا مال زمانیه که اگه کسی با تزریق دچار عوارض آمپولا مثل تب و لرز بدن درد و از این جور اتفاقا شد چیکار کنه که کمتر ا ذیت شه
تو نگران نباش و اینهمه دنبال راه در رو نباش
این آمپولا خیلی هم خوب و دوست داشتنی اند و همین که بدونیم یه جور محافظن واسه جلوگیری از حمله های احتمالی باید کافی باشه که اینهمه نازک نارجی نباشیم و زیر بار یه سری چیزایی بریم
پاشو شما هم زودتر برو پیش دکترت و باهاش مشورت کن و از این همه پریشونی که ازش حرف میزنی بیا بیرون

من موندم خود ما اانگار گاهی دشمنترین دشمنیم با خودمون!!! خطاب به شما نبودا آقا شهاب کلن ادمیزاد و میگمwink2
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : sargol , زیبا*
خوب چرا میزنی؟sad2
اره خودم تصمم جدی گرفتم که شروع کنم.ولی تردید داشتم که مفیده یا نه.که اونم حل شد.
البته با کمک شما عزیزان...و سایت با حالتونSleepy
من از صبح ساعت 10 که عضو شدم تو سایتم تا الان که ساعت 3 شده..
 تشکر شده توسط : Prime , sargol
آقا شهاب من از اول برام سینووکس تجویز شد.قبل از گرفتن و تزریق دارو اومدم اینجا عضو شدم .در مورد عوارض دارو اینجا و تو سایتهای دیگه خوندم و از ترس نرفتم دارومو بگیرم و نسخه باطل شد. هی میدیدم نوشته تب و لرز وعوارض دیگه. منم اصلا نمیدونستم تب و لرز چه جوره .رفتم دکتر گفتم هنوز نزدم چون نمیخوام سرکار مشکلی پیش بیاد . گفت چیزی نیست که یه مسکن قبلش میخوری یکی هم 4 ساعت بعدش ، اگه لازم شد 4ساعت بعدشم بخور. اومدم جعبه دارو رو باز کردم و دفترچه راهنماشو خوندم ، بیشتر ترسیدم.نوشته بود تپش قلب و تنگی نفس و... زنگ زدم به شرکتش و گفتم ممکنه کارم به بیمارستان بکشه با تزریق این ؟ laughing3laughing3
گفتن نـــــــه خانم ...تا حالا همچین موردی به ما گزارش نشده و... فکر کنم کلی هم خندید !laughing3laughing3
قبلشم از یکی شنیده بودم بعد از زدن آمپول، همه باید ازش دور شن چون عصبی میشه و با همه دعوا میکنه وحشتناک ! angry3angryangry
ولی وقتی بعد از دو ماه از تجویز بالاخره رفتم زدم ، از زیر قرآن رد شدم و اشهدمو خوندم و...laughing3laughing3

اصلا دیدم هیچی نیست ! به دکترم گفتم این که چیزی نبود انقد گفتن تب و لرز و... ! کلی خوشحال شد.دفعات بعدم اصلا مسکن نمیخوردم تا این اواخر.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : TootFarangi , sargol , زیبا*
قرص هایی که توی موارد ترکیبی اونها از کافئین استفاده شده مصرف زیادش خطر سازه !
حالا نه 10 ساله دیگه کلی مشکلات به بار میاره . چرا آخه برای خودتون می خواهید دردسر بسازید ؟ confused2

حداقل سعی کنید بعد از مصرف قرص هایی از خانواده بروفن حتما شیر زیاد مصرف کنید چون واقعا پوکی استخوان میاره !
شما به سن 50 - 60 سالگی برسید از ام اس فرار می کنید بعد دچار پوکی استخوان میشید مجبور میشید برید باز کلی دارو دیگه بخورید که پوکی استخوان رو رفع کنه .
چرا می گید مشکلی به وجود نمیاره ؟

به من چه اصلا Sleepy
(قرار بود با کسی کل کل نکنم دیگه این رو دلم می سوزه ... )
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : sargol
مرسی ناهید خانوم..
دیروز منم لجبازی و ترسو گذاشتم کنار و اولین سینووکسو بعد از 3 سال زدم.درسته پدرم در اومد بعد از تزریق.....angryangry
ولی امروز خوب بودم...icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

ملو جان شما می گی داروی کافئین دار مصرف نکنین من دیروز تا 5 ساعت بعد از تزریق هیچ قرصی نخوردم ولی داشتم گریه می کردم که 4 تا کدئین یجا خوردم و تونستم بخوابم...
حالا شما جای من چکار می کردی...البته خدا نکنه تو اون شرایط باششی....icon_question
 تشکر شده توسط : nahid , sargol
عزیزم شما دیروز اولین روزی بوده که امپول زدی
چرا 4تا قرص یه استامینوفن ساده هم قبل از تزریق کافیه یا بروفن
کم کم بدنت اماده میشه البته عوارض امپولها دست بردار نیست
ماها باید خودمون رو قویتر کنیم موفق باشی
(2011/04/15, 12:16 AM)shahab_araz نوشته است: مرسی ناهید خانوم..
دیروز منم لجبازی و ترسو گذاشتم کنار و اولین سینووکسو بعد از 3 سال زدم.درسته پدرم در اومد بعد از تزریق.....angryangry
ولی امروز خوب بودم...icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

ملو جان شما می گی داروی کافئین دار مصرف نکنین من دیروز تا 5 ساعت بعد از تزریق هیچ قرصی نخوردم ولی داشتم گریه می کردم که 4 تا کدئین یجا خوردم و تونستم بخوابم...
حالا شما جای من چکار می کردی...البته خدا نکنه تو اون شرایط باششی....icon_question

پسر خوب من برای شما نگفتم !
کسی که اولین روزهای تزریق رو داره سپری می کنه بخوره ولی این مصرف قرص طوری نشه که تا هر سال که قراره آمپول بزنه ادامه داشته باشه.
خود من تا 4 ماه اول قرص مصرف می کردم. دو تا استامینوفن 500 قبل از تزریق دو تا هم بعد از تزریق بعد از 3 ماه چهار تا رو به دو رسوندم بعد از ماه چهارم نصفی فقط قبلش می خوردم ، تا که رسیدم به ماه پنجم نصفی استامینوفن 325 قبل از تزریق بعد هم که دیگه یکی دو هفته این کار رو ادامه دادم دیگه قرص مصرف نکردم الان مشکلی ندارم confused2
من منظورم اینه که شما که درد داری قرص رو طوری مصرف نکن که فقط با مصرف قرص تب و بدن درد قطع بشه .
من یادمه شب ها چنان تب و لرزی می کردم که با اینکه هوا گرم بود با کاپشن می خوابیدم و روم رو 2 تا پتو مینداختم .
هیچ وقت به کشی که روزهای اول تزریق هست پیشنهاد نمی دم قرص نخوره چون مجبوره ! ولی کسی که ممکنه 10 ماهه داره آمپول مصرف میکنه زیاد جالب نیست مدام قرص بخوره.
بازم می گم به من ربطی نداره هر کسی بدن خودش رو بهتر میشناسه من به کسی پیشنهاد انجام کاری رو نمیدم که بعد پشیمون شم، این صحبت ها هم فقط در حد اطلاع رسانی هست. همین icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
پس چرا من برعکس بودم ؟confused2confused2
من اولین بار که رفتم بزنم ، خانم دکتری که تزریق سینووکس هم انجام میداد ، برام زد ، گفتم نصفشو زدین ؟ گفت نه همشو !icon_cry
گفتم میگن اولین بار نصفه هست ؟ گفت نه اون رسیژنه که نصفه ! شایدم یه چیز دیگه گفت ، نمیدونم !
ولی از تب و لرز و درد خبری نبود ، تا چند ماه تقریبا همینطور بود ، بعدش تا حدی دچار بدن درد و سستی و سرد شدن بدن شدم .جدیدا هم دارم احساس گرما بعد از تزریق رو حس می کنم . انگار بدن من دیر میفهمه !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : sargol , زیبا*
مثل اینکه من خیلی نازک نارنجیم.من دو سه تای اول رو که می زدم با وجود اینکه پانادل می خوردم تب و لرز شدیدی می کردم که در تمام عمرم این جور تب و لرز نکرده بودم تا اینکه دکتر گفت ژلوفن بخورم و به این ترتیب از تب نجات یافتم.الان هم بعد از 9 ماه هنوز هم مجبورم تا 24 ساعت بعد از تزریق ژلوفن بخورم و هر بار می خوام که قرص نخورم به قول شماها سعی کنم به قرص عادت نکنم این قدر تمام بدنم درد می گیره که نمیشه .تازه همین جوری با قرص هم انگار تمام شیره جونم رو می کشن.البته شاید به خاطر اینه که هم روز قبل و هم بعد تزریق شدیدا مجبورم کار کنم.یه سوال، ممکنه سر درد جزو عوارض آونکس باشه؟تو بروشرش چیزی ندیدم.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
شايعترين عوارض جانبي آوونکس عبارتند از: علائم شبه سرماخوردگي مانند سردرد، تب، لرز، تعريق، دردهاي عضلاني، احساس ضعف، خستگي و تهوع. اين علائم معمولاً در ابتداي درمان بروز کرده و با ادامه مصرف کاهش مي يابند. ممکن است پزشک يك ضد درد تب قبل از تزريق و ۲۴ ساعت بعد از تزريق تجويز نمايد.
ممکن است پس از مصرف آونکس غش رخ دهد. اين واقعه طبيعي است و معمولاً يکبار در شروع درمان رخ داده و با تزريقهاي بعدي تکرار نمي شود.
عوارض با شيوع کمتر عبارتند از:
 اختلالات هورموني: پر کاري يا کم کاري تيروئيد
 اختلالات متابولسمي: کتهش اشتها، افزايش يا کاهش وزن
 اختلالات رواني: مشکل در بخواب رفتن، افسردگي، عصبي شدن يا اضطراب، ناپايداري عاطفي، افکار غيرمنطقي، توهم گيجي و خودکشي
 اختلالات سيستم عصبي: بي حسي شامل کرخي يا گزگز کردن پوست، سرگيجه، تشنج، غش، ميگرن
 اختلالات قلبي: تپش قلب، نارسايي قلبي يا کارديوميوپاتي
 اختلالات عروق خوني: گرگرفتگي
 اختلالات تنفسي: آبريزش از بيني، اشکال در تنفس
 اختلالات گوارشي: استفراغ، اسهال
 اختلالات کبدي: هپاتيت و نارسايي کبدي
 اختلالات پوستي: افزايش تعريق، تعريق شبانه، کبودي، کاهش مو، جوش، خارش، بدتر شدن پسوريازيس
 اختلالات عضلاني و مفصلي: گرفتگي عضله، سفتي عضله، ضعف عضلاني، اسپاسم عضله، درد، آرتريت يا لوپوس اريتماتوزمنتشر
 اختلالات دستگاه توليد مثل: نامنظمي يا تغييرات در عادت ماهانه
 اختلالات عمومي و ناشي از نحوه مصرف: واکنشهاي محل تزريق، درد قفسه سينه و يک احساس عمومي کسالت
 اختلالات سيستم ايمني: واکنشهاي حساسيتي

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوارضی که با تزریق دگزامتازون پیش آمده صدف 39 49,429 2023/05/22, 09:14 AM
آخرین ارسال: abbas_ghanavati
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,151 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  اثربخشی و عوارض تزریق سینومر vahid.sh 44 34,422 2019/01/01, 01:05 PM
آخرین ارسال: mahbub
Lightbulb عوارض تزریق - تب و لرز، درد Narges 75 58,500 2017/10/03, 06:05 PM
آخرین ارسال: yas8866
  تزریق nahid 135 94,884 2017/08/10, 11:53 PM
آخرین ارسال: yas8866
Rainbow مصرف چای مرزه بعنوان مسکن درد بعد از تزریق سینووکس sharmin 11 11,255 2015/12/06, 12:17 AM
آخرین ارسال: seebche
  آزمایش خون بعد از تزریق nahid 12 8,250 2015/08/19, 11:31 PM
آخرین ارسال: web1001
  روزهای تزریق داروهای ربیف و رسیژن hamid 34 20,918 2015/07/19, 09:47 PM
آخرین ارسال: 1361hr87
  هواگیری سرنگ تزریق i_sh 8 33,419 2014/11/22, 12:54 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  ام اسي هاي با مدت زمان بيماري بيش از 10 سال mehdernet2 33 21,204 2014/09/13, 09:48 AM
آخرین ارسال: omid882

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان