•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27(current)
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رژیم غذایی جمشید خدادادی
سلام حتی المقدور استفاده نشه بهتره بیشتر دوغ و ماست بلاخص ماست سالم و تندرست باشیدmen
(2016/09/23, 12:08 PM)شیداااا نوشته است: سلام.منم رژیم اقای خدادادی رو دیدم.خدایی رژیم سختیه اونم واسه من که ۲۵سالمه ادم چطور تا اخر عمرش برنج نخوره!!ولی خوب درکل ماها باید بیشتر گرمی بخوریم وغداهای اسانس دار و چرب این چیزا نخوریم درسته.فقط یه سوال لطفا راهنماییم کنید من بخاطر حمله کورتون درمانی داشتم حالا موندم بخاطر عوارض کورتون لبنیات بخورم یا نه اخه میگن سردی هم واسه خود ام اس بده
مصرف سردی و گرمی از لحاظ علمی اثبات نشده و صرفا بر اساس گفته ها و تجربیات بیماران هستBlushبه طور مثال من خودم با سردی مشکلی ندارمBlush
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : یه غریبه , nahid
هر کسی ممکنه به نوعی خوراکی حساسیت داشته باشه و یا بهش نسازه، خودش میتونه تشخیص بده که کمتر بخوره یا اصلا نخوره .
ولی این که برای همه بدون توجه به تفاوت طبع یا سوخت و ساز بدن ، نسخه یکسانی بپیچن ، درست نیست.
چند وقت پیش یکی برام توضیح داد که حساسیت به لاکتوز شیر هم با خوردن شیر به همراه چیزی مثل عسل یا... از بین میره ( البته علت علمیش رو یادم نیست ) ، همین مساله هم میتونه در مورد خوردن غذاهای دارای طبیعت گرم و سرد صادق باشه . سردی ها و گرمی ها در فصل های مختلف میتونن در کنار هم خورده بشن و حد و اندازه ش رو بدن هر فردی تعیین میکنه. همه با هم یکسان نیستن.
قدیمی ها ماست رو برای رفع سردی با نعنا ، فلفل ، شیره ، عسل و .... میخوردن.
شیرگاو فقط سرده ،ماست و لبنیات گوسفندی دیگه مشکل سردی رو نداره.البته کمتر و گرونتره چون گوسفند لابد کمتر از گاوه تعدادش تو کشورمون !confused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : یه غریبه , glassheart , niloofary , yaro
(2009/07/15, 02:29 PM)hamid نوشته است: سينا جان منم با نظر حميد موافقم
اين قضيه از زمان پيامبر هم بوده كه پيامبر خاصيت يك توع غذا رو ميفرمودند و امروز دكترا تونستن اونو كشف كنن
درسته اين اقا علمشون بالا هست و تو كار خودشون موفق هستن ولي به نظر من نميتونه همچين چيزايي رو درست بگه
البته بازم نميشه گفت نادرست ميگه . نه ي چيزايي رو درست ميگن مثل همين گوشت بوقلمون ولي ما بايد مبنامون رو اشتباه بودن ادعا هاي ايشون قرار بديم تا حتي اگه اين موضوع 100% هم درست باشه از طريق علم پزشكي كشف بشه
اين قضيه مصداق چيزي هست كه با چشم خودم ديدم
اقايي به تجويزاي پزشك . تزريق و ... اعتقاد نداشت از طريق گياهان دارويي خواست خودش رو مداوا كنه
اين كار را حدود 2-3 سال انجام داد ولي متاسفانه بر خلاف ميل خودش و كسي كه بهش دارو ميداد به شدت اسيب ديد . به سختي راه ميرفت و حرف ميزد. به گفته خانوم ايشون اين اقا قادر به راه رفتن و حرف زدن نبود كه او رو پيش دكتر متخصص بردن و تزريق بتافرون رو شروع كرده بود كه تاثير خوبي داشت و وقتي من ديدمش هم حرف ميزد و هم راه ميرفت

اين موضوع هم كه شما فرموديد كه ماست خورديد و ...
به نظر من تلقين رو بيماريمون خيلي تاثير داره . مثال عرض كنم من وقتي عادي هستم و فقط يه فكر كوچيك ميكنم كه پام سر شده .� انقدر رو اين موضوع تمركز ميكنم و حواسم بهش سوق پيدا ميكنه كه واقعا پام سر ميشه

و نظر اخرم اينه كه بايد نكته هايي كه توسط علم پزشكي كشف شده رو انجام بديم . تزريق هامون رو انجام بديم و قسمت خوراكي هم خيلي چيز ها كشف شده مثل همين گوشت بوقلمون . امگا 3 و 6 و ويتامين d و ... اينا رو هم مد نظر داشته باشيم و مراعات كنيم

سلام به همگی ببنید در خصوص ام اس آقای خدادادی معتقد است که این بیماری از طریق رعایت رژیم غذایی قابل کنترل و درمان است شاید همه شما و یا اکثریت غریب به اتفاق شما تجربه کرده اید که به هنگام عصبانی شدن و بهم ریختن اعصاب بیماری تشدید پیدا میکند خوب برای جلوگیری از عصبانی شدن و کنترل اعصاب چکار باید کرد اگر کمی در باره مزاج اندام ها و غذاها اطلاع داشته باشید میدانید که مزاج مغز سرد و تر است بنابراین با خوردن غذاهایی که مزاج آنها هم سرد و تر است مانند ماست و ترشی به مغز فشار آمده و انسان حساس شده و خیلی زود عصبانی میگردد و برعکس با خوردن مواد غذایی با مزاج گرم انسان صبور تر و راحت تر است اگر ایشان توصیه میکند سردیجاتی مانند ماست و ترشی نخورید چه سو استفاده ای میتواند بکند وچه نفعی برای اسشان دارد .ضمن اینکه هرکدام از ما میتوانیم رژیم پیشنهادی ایشان را در کنار استفاده از داروها امتحان کنیم و بعد تصمیم بگریم که موثر است یا نه
ایشان هیچ وقت توصیه به گیاه خواری صرف نکرده و استفاده از گوشت بوغلمون خود شاهد این مدعاست . من خودم حدود دو سال است که توصیه های ایشان را رعایت کرده و بسیار هم راضی هستم و بسیار افرادی را دیده ام که مبتلا به ام اس بوده اند و با رعایت دستورالعمل ایشان دیگر دچار حمله نگردیده اند
دستور ایشان براحتی قابل دسترسی است توصیه میکنم امتحان کنید و مطمئن هستم راضی خواهید بود لطفا پس از بهبودی برای ایشان فقط دعا کنید و در راه خدا صدقه بدهید
پیروز باشید

سلام
شما برای تامین کلسیم و ویتامین dمورد نیاز خود میتوانید شبها 3-4 تا رطب را با دوقاشق غذاخوری کنجد سیاه (کنجد با پوست )بخورید کنجد هم دارای مزاج گرم است و هم سرشار از کلسیم موفق باشید

(2009/07/16, 08:44 AM)simorgh نوشته است: من خيلي با اين آقاي خدادادي آشنا نيستم ولي يه تجربه تلخ در مورد شروع بيماريم ميخوام بهتون بگم بد نيست شمام بدونيد
بچه ها من كلا استرس واضطراب زيادي تو زندگيم داشتم از اوونجايي كه خودم فيزيوتراپم وفيزيوتراپ ها به درمان شيميايي با دارو خيلي خوش بين نيستن من براي درمان استرسم پيش يه مشاور رفتم بعد از كلي صحبت كردن مشاور روانشناس پيشنهاد كرد داروهاي ضد اضطراب مصرف كنم ومن اين كارو نكردم گفتم خودش يواش يواش بهتر ميشه فكر كنم تا آخرشو خونديد به جاي بهتر شدن نه تنها بهتر نشد ام اسم بهش اضافه شد .ببينيد من خواستم عوارض جانبي خوردن 10 روز داروي ضد اضطرابو نداشته باشم الان بايد عوارض يه عمر سينووكس وكورتون وهزارجور داروي ديگه رو داشته باشم .پيشنهاد مي كنم با حفظ آرامش وتوكل به خدا به دكترتون اعتماد داشته باشيد.
به اميد روزي كه همه خوب خوب بشيم واوون جايي از ذهنمونو كه ام اس اشغال كرده آزاد كنيم� الان از 3ماه پيش كه من ام اسي شدشخصيتم خيلي عوض شده اصلا اضطراب بيخودي براي خودم درست نمي كنم بچه ها دستمم با داروي ضد اسپاسم داره بهتر ميشه.دوستتون دارم� :-*
سلام من پیشنهاد میکنم با یک جستجوی کوچک رژیم استاد خدادادی رو پیدا کرده و رعایت کنید خیلی سخت نیست و عوارضی هم نداره فقط میگه چی بخور چی نخور دو هفته رعایت کن داروهات هم مصرف کن اگه دیدی مفید بود که هست ادامه بده و از زندگی لذت ببر موفق باشید
(2009/07/23, 12:36 PM)Sina نوشته است: من هم فکر میکنم رعایت کردن حتی یه نظریه به کسی ضرر نزنه ....
خود من هم دلیلی که دارو رو گذاشتم کنار همینه ...
ولی خوب به خاطر بعضی مثال که نیاز به سابقه تزریق دارم باید دوباره شروع کنم

سلام
من از سال ۸۸ الی۸۹ رژیم اقای خدادای رو گرفتم تا الان خوب بودم و هیچ مشکلی نداشتم
اللن یه هفته ست که دوباره شروع کردم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 111,606 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  رژیم غذایی بیماران ام اس شفا یافته 2 24,536 2011/11/14, 01:13 PM
آخرین ارسال: شفا یافته

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان