امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست توضیحاتی راجع به ام اس
دسلام.من ۱۹ سالمه و امروز متوجه شدم ام اس دارم. حس عجیبیه و احساس میکنم دنیا داره روی سرم خراب میشه.کاملا ناامیدم و نگران فردا... لطفا راجع به این بیماری برام توضیح بدید.من هرچی تحقیق کردم نوشته بود این بیماری درمان نداره.. میخوام بدونم آیا میشه این بیماری رو کنترل کرد؟ چه خطراتی وجود داره و چند درصد احتمال داره که بیماری کنترل نشه؟ در چشم راستم احساس فشار میکنم.آیا این بیماری امکان داره به نابینایی منتهی بشه؟ لطفا رک و راست برام توضیح بدید.دوست دارم با افراد مبتلا به این بیماری صحبت کنم شاید کمی آرامش پیدا کنم
 تشکر شده توسط : kiana
سلام تو این سایت تاپیک های مربوط به ام اس زیاد است و میتونین اطلاعات خوبی درباره ام اس پیدا کنید
ام اس واقعا اون چیزی نیست که درحالت عادی در تصورات مردم و جامعه هست
خود من الان 19 سالمه و و 11 سالم بود که برام تشخیص ام اس دادن و از 15 سالگی درمانم رو شروع کردن.واقعا ام اس تاثیر آنچنانی در تحصیلم نداشت و تعریف از خود نباشه هم چنان همون موفقیت ها و بلکه بیشتر هم بدست میاوردم
اینکه میگین دنیا رو سرتون خراب میشه کاملا طبیعیه و همه موقع تشخیص همچین حسی را تجربه میکنن و به مرور با ام اس دوست میشین
این بیماری تو این دنیای امروز قابل کنترله چون داروهای متعددی وجود داره که بسته به نوع بیماری هرشخص داروی مناسب با اون تجویز میشه و البته مهم تر از دارو خودتونین که باید کمک به کنترل بیماری کنید
در این بیماری ممکنه در ی برهه زمانی دچار حمله بشید که اگه دکتر تشخیص بدن پالس تراپی(کورتون)براتون تجویز میکنن و در اکثر مواقع بهبودی کامل پیدا میکنین و البته این حمله قانون خاصی نداره و ممکنه تا چند سال هیچ حمله ای نداشته باشین و بالعکس
اگه ی کم چرخ بزنین در سایت میتونین اطلاعات خوب و مفیدی درباره ام اس پیدا کنین و در تاپیک های پرسش و پاسخ سوالاتتون رو بپرسین چون احتمالا این تاپیک توسط ناظرین بسته میشه
هرسوالی داشتید در خدمتیمicon_question
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : kiana , Hasan1375 , gor911 , Sarina_al , آنا , nahid , یه غریبه , hadisss

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال راجع به همه چیز TootFarangi 96 56,605 2012/08/04, 03:47 PM
آخرین ارسال: مهندس
  سوال راجع به بهبود ام اس omid882 42 22,643 2011/05/12, 01:18 PM
آخرین ارسال: TootFarangi
  سوال راجع به حالت گیجی mrzh 0 2,586 2011/02/19, 08:59 AM
آخرین ارسال: mrzh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست