امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمله هاي حركتي تا چه حدي خوب ميشه؟
سلام دوستاي عزيزم
به تجربه هاتون احتياج دارم.خواهرم حمله حركتي داشت كه ٢ هفته پيش شروع شد.تا يه حدي بهتر شده ولي هنوز رو مچ پاش كه تا حدي كنترلش رو از دست داده بهتر نشده.ميخواستم بدونم از شماها كه حمله حركتي داشتين ايا ١٠٠٪ خوب ميشه حمله حركتي؟چقدر طول ميكشه ؟خيلي نگران خواهرم هستم.
سلام عزیز!انشااله که خواهرتون هرچه زودتر خوب بشه.شزایط جسمانی افراد و علت حمله در افراد مختلف،متفاوته.دقیقا نمیشه گفت اگر کسی چند روز بعد از حمله خوب شده،دیگران هم همینطورن.مثلا خود من سه سال پیش حمله ی حرکتی داشتم.بعضی روزا خوبم وبعضی روزا واقعا اذیتم.این هم بیشتر بخاطر شرایط بد کاریمه.اما از سه سال پیش تا الان 100%خوب نشدم
 تشکر شده توسط : Ferfer , .nazanin
سلام...امیدوارم خواهرت خیلی زود خوب شه...منم حمله حرکتی داشتم...اما ناتوانی حرکتی نه...100% خوب نشده...اما شرایط برای هر کسی فرق داره...پس ناراحت نباشwink2
 تشکر شده توسط : Ferfer , .nazanin
به امید بهبودی شرایط خواهرتون.

برگشتن به حالت اول یه مقدار زمان میبره که تو افراد مختلف متفاوته ولی 3 هفته یه کمی زوده واسه از بین رفتن اثرات حمله نگران نباشید.
در ضمن عوارض استفاده از دارو مخصوصاً کورتن ها تازه بعد از اتمام اونها نمایان میشه و یه فرصتی هم باید برای اون گذاشت تا بدن دوباره به حالت طبیعی برگرده.Blush
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : yummy , Ferfer
سلام به همه
می خوامبدونم امکان داره حتی توی بدترین وضع هم کسی دچار معلولیت بشه و حتی نشه بهبود دادش؟اگه کسی هست بگه بدونم
 تشکر شده توسط : zohaa , .nazanin
(2014/07/22, 03:27 AM)MMy نوشته است: سلام به همه
می خوامبدونم امکان داره حتی توی بدترین وضع هم کسی دچار معلولیت بشه و حتی نشه بهبود دادش؟اگه کسی هست بگه بدونم

سلام
برای کسانی که دارو مصرف نمی کنند این احتمال بیشتره. به ندرت پیش میاد که معلولیت پایدار بشه
حالا چرا به این چیزهای بد فکر میکنی!؟ خوش بین باش؛ انشاالله هیچ کدوم از ما به این وضعیت نمی رسیم
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : nahid , HannahZ , zohaa , .nazanin
سلام

من یه سال اول بیماریم معلولیت داشتم اساسی به قدری که 10 قدمم توی طول روز نمیتونستم بردارم آخری ها از عصا و و بعدشم از ویلچر استفاده کردم البته ویلچر1 هفته بیشتر نبود
بعدش رفتم دکی دکی پالس نوشت برام حسابی4روز پالس گرفتم یه آمپول های خارجی که اسمشو نفهمیدم روزی دوتا دونه بهم میزد توی بازوم (اینو سری قبلی که رفتم بیمارستان بهم نمیزدن)

هر روز روزی دو نوبت صبح و عصرم برای فیزیوتراپی با برق نوشت توی بیمارستان که بودم
بعد از بیمارستانم آمپولم رو به رسیژن تغییر داد که خیلی بهتر از سینوکس بود برای من
خلاصه و القصه الان فقط مونده پشتک بزنم حالم توپ توپ و راحت راه میرم البته بگم نباید خیلی بخودم فشار بیارم که وقتای که خیلی فشار میارم پاهام یه ذره میکشه
این بود اطلاعات من

موفق باشید
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : paeazan , nahid , ساسان , DavidBili , zohaa , hadisss , ayda.m , اميدوار , mohammadreza1369 , .nazanin
من خیلی بدبخت بودم
سه بار حمله حسی نسبتا شدید داشتم sad2
هر سه دفه ش هم بدون اینکه بدونم ام اسه خود به خود خوب شد sad
سال 88 کمرم و بازوم و زیر بغلم کلا بی حس شد. فلج شده بود و اصن حس نداشت. منه احمق فک میکردم چیزی نیست. دو ماه بعد اتومات خوب شدش
سال 91 که دیگه تشخیص اصلیمه، یه روز پاشدم دیدم از کمر تا پایین و تا پاهام کلا بی حسه. یادمه سوزن خیاطی توی پام فرو میکردم ولی حسش نمیکردم. دکترای زیادی رفتم میگفتن هیچیت نیست احتمالا از اثرات سرماخوردگیه که داشتی Dodgy
اینم حدودا دو ماه بعد اوتومات و خودبه خودی خوب شد
بلافاصله بعد از این یهو از ناف به بالا و کف هر دو پام بی حس شد. بالاخره یه پزشکی گفت برو مغز و اعصاب و ادامه ماجرا تو پروفایلم
کلا حمله هام خودبهبودی داشتن به جز آخریش که کاملا خوب نشدش confused2 و هنو تداوم داره برخی بی حسی هام
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : zohaa , S.A.R.A , ayda.m , اميدوار

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان