• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
کاربر محترم سلام
همانگونه که در دیدار 15 اردیبهشت اعلام گردید ، تیم دوچرخه سواری متشکل از افراد مبتلا به ام اس (حسین ، سینا ، فربود و علیرضا ) قصد دارند تا در هفته آینده از مشهد مقدس با دوچرخه ، رکاب زنان به سمت تهران حرکت کنند و در طی این مسیر از شهرهایی همچون نیشابور ، شاهرود ، سمنان ، گرمسار و ... عبور نمایند .
هدف از انجام اين فعاليت، افزايش آگاهي جامعه در زمينه عارضه ام اس و تشويق مبتلايان به انجام ورزش براي ارتقاي سلامت است.
به این جهت و در راستای این فعالیت ارزشمند و انسان دوستانه سایت انجمن تخصصی ام اس سنتر ضمن حمایت از این فعالیت سعی در پوشش خبری این حرکت دارد .
همچنین در صورت تمایل به آگاهی بیشتر از فعالیت ها و برنامه ریزی های این تیم می توانید با مراجعه به سایت ms sport که سایت تخصصی این تیم می باشد در جریان ریز این فعالیت ها قرار بگیرید .
 تشکر شده توسط : fafa , MAHDI , sama , hanie , earth , Mehdi Marjani , hamid , fireboud , niloufar , N00shin , neda.n , sooorooosh , somaye_602000 , Hegan , maede , paeeze , sara-m , naz.gigili , شيدا رها , parisa2011 , O#!!! , nazii , yummy , زهرا59 , نیوشا... , hamid t , shokolat , رنگین کمان , شهرزاد , مـه ســـا , فرناز , MFhealth , marmar , ارزو , Narges , mehdisalimi , نازلی , هانیه , arezooo82 , بهــار , سـاناز , zenith , warrior , آرزو , Ali 324 , nead , h.kakavand , rad007 , arezoo_azizi , جامعه حمایت از بیماران M.S , Parla , شیرین , بی تـــا , blue sky , nahid , parastoo joon , AlirezaS , baran1390 , Azad , toktam* , asmg , meherafarin , goli61 , melody , # پریسا # , aalieh , بیخیال , ehlam , najva , leili , هاجی , rana , Majid , آزیتا , Ghost , mirzaee , naz , Yanis , seyyed reza , edarzi , مولتی ام اس , Saina , hammae , nanaz , histya , لیلا م , پرستو , پویش , ساحل , chipchip , احمدعلی , RAFEZ , pesareshoja_ir71 , مینا... , esmaeil , khatoon25 , gilane , سحــــــــر , ELI , sar , mehrangiz , غزل , liliyam , ابراهیم , مهوش , amirfarhag , mari , آنا , پروانه , atefe , فریبا , مرضیه :) , g.someira , صدف57 , محبوب , BanOoOo , biparva , م.ه , baran , paeazan , 7714 , alireza1111 , negar_ka84 , matinfard , pariya , کارون , zohaa , تندیس , mehdernet2 , الیکا , پریس , handy1370 , samirahosseinnezhad , پرستووو
برای تیم بچه ها و حرکت بسیار ارزشمند دوستامون آرزوی موفقیت میکنم...agreement2

ای سراپا همه خوبی
تک و تنها به تو می اندیشم
 تشکر شده توسط : Mehdi Marjani , fireboud , N00shin , maede , naz.gigili , شيدا رها , MAHDI , Prime , shokolat , arezooo82 , بهــار , سـاناز , h.kakavand , arezoo_azizi , Sina , بی تـــا , aalieh , najva , Narges , khatoon25 , آنا , مرضیه :) , الیکا , samirahosseinnezhad
خیلی دلم میخواست تو این حرکت بزرگ همراهیتون میکردم .ولی شرایط کاریم اجازه نداد انشاالله یه روز میرسه که با تیم حرفه ای میشیم میریم دور دنیا
ارزوی موفقیت و سلامت دارم برای همتون و امیدوارم در طی مسیر هرگز پنچر نشیدwink2
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : fireboud , hanie , N00shin , maede , naz.gigili , Prime , hamid t , shokolat , بهــار , سـاناز , h.kakavand , rad007 , ابراهیم , arezoo_azizi , Sina , najva , Narges , غزل , samirahosseinnezhad
به همشون افتخار می کنم و براشون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم
 تشکر شده توسط : hanie , maede , naz.gigili , fireboud , Prime , shokolat , بهــار , سـاناز , h.kakavand , rad007 , arezoo_azizi , Sina , aalieh , najva , Narges , khatoon25 , غزل , samirahosseinnezhad
منم براتون آرزوی سفری پربار و بی خطر و امن رو دارم. هر وقت که انجمن و سایتهای بعضی از کشورها رو می دیدم که بابت نه فقط ام اس موارد دیگه هم همینطور از این حرکتهای نمادین زیاد داشتند انقده غصه می خوردم برای خودمون. می گفتم پس ما چی؟ خوشحالم.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : N00shin , maede , fireboud , Prime , shokolat , بهــار , سـاناز , h.kakavand , arezoo_azizi , Sina , najva , غزل
تک خوری توی تیم موج میزنهangry2angry2angry2angry2angry2angry2
خب میگفتید ما هم میومدیم.چی میشد مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟SadSadSadSadSadSadSadSadSad
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : fireboud , h.kakavand , # پریسا # , ابراهیم , راضیه , Narges , samirahosseinnezhad
(2012/05/08, 10:28 AM)ثریا نوشته است: تک خوری توی تیم موج میزنهangry2angry2angry2angry2angry2angry2
خب میگفتید ما هم میومدیم.چی میشد مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟SadSadSadSadSadSadSadSadSad

این برنامه ماههاست که داره برنامه ریزی می شه و این افراد زیر نظر مربی تمرین های سختی رو پشت سر گذاشتند .
در ضمن این کار رو باید افرادی انجام بدن که حداقل شناختی رو نسبت به هم دارند ، چون می خوان حدود دو هفته در شرایط سخت در کنار هم باشند و بکدیگر رو همراهی کنند .
ضمن اینکه این کار رو 4 نفر انجام می دن ولی نتیجه اون برای همه ما هست .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : MAHDI , maede , naz.gigili , fireboud , Prime , نیوشا... , hamid t , arezooo82 , آرزو , Ali 324 , h.kakavand , rad007 , arezoo_azizi , Sina , Hegan , leili , هاجی , mirzaee , nanaz , Narges , esmaeil , khatoon25 , غزل , liliyam , مهوش , مرضیه :) , paeazan
امیدوارم موفق و پیروز باشید. به امید خد. کارتون محشرهicon_questionicon_question
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : maede , fireboud , Prime , shokolat , بهــار , سـاناز , h.kakavand , Sina , hamid t , najva , مرضیه :)
موفق وسلامـــــــــــــــــــت باشين بچه ها ما به شماها افتخار ميكنيييييييييييمagreement2agreement2agreement2happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
درست متر کن ! آدم ها هم قد خودشان اند ، نه هم قد تصورات توHeart
 تشکر شده توسط : naz.gigili , fireboud , Prime , shokolat , شهرزاد , بهــار , سـاناز , h.kakavand , Sina , hamid t , najva , فریبا , مرضیه :)
برای گروه آرزوی موفقیت میکنم ,دست همه ی دست اندرکاران هم درد نکنه بابت این حرکت جالب.

happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

راستی از شاهرود که دارین رد میشین (اگه از کمربندیش نرین) مسیرتون از جلو دانشگاهمونه.سلام منو به روحش برسونینfighting0030.gif

فکر میکنم تو مسیر نیشابور و شاهرود جالب تر از بقیه شهر ها باشه.

فقط رد میشین از شهر ها یا طرح خاصی هم دارین برای ام اس؟

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : fireboud , Prime , shokolat , بهــار , سـاناز , h.kakavand , بی تـــا , ابراهیم , hamid t , najva , غزل

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست