امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تنهایی
Sad 
بچه ها بیاید نظراتتونو درباره تنهایی واین بیماری بگید ازوقتی این بیماری اومده سراغم احساس میکنم محکوم شدم به تنهایی چونکه جامعه یه جوریه که فک میکنن هرکی مریضه قراره زمینگیر بشه و نباید ازدواج کنه نمیدونم واقعا تابوده بچه درسخون بودم الان که وقتشه حاصل تمام زحماتمو ببینم دیگه نمیکشم نکه نتونم میتونم ولی یه آدم به شدت احساساتیم همش فک میکنم قراره تنها بمونم نمیدونم واقها???
 تشکر شده توسط : آرزو , AmirArman , الی کوچولو , پریا حقیقت پور , A.Kh , mahsa24 , alireza1111
نگران نباش بزار جامعه هرچی دوست داره فکر کنه نمیتونی یه نفره یه جامعه‌ای که توی هجرت گیر کردن رو تبدیل به انسان های مدرن کنی! سعی کن روی پای خودت باشی این بیماری فرصت اینو بهت میده به خودت تیکه کنی و به عنوان پیشنهاد سعی کن از ایران بری هم جامعه پزشکی مدرن تری دارن هم موقعیت های موفقیت بیشتره.
کنکورم یه راهه فقط که بهت کمک بده تا اینکه توی مسیر زندگیت بیفتی شد شد نشد هم نشد کلا سخت نگیر و از استرس دوری کن.
 تشکر شده توسط : آرزو , الی کوچولو , پریا حقیقت پور , A.Kh , mahsa24
(2020/05/06, 07:41 PM)AmirArman نوشته است: نگران نباش بزار جامعه هرچی دوست داره فکر کنه نمیتونی یه نفره یه جامعه‌ای که توی هجرت گیر کردن رو تبدیل به انسان های مدرن کنی! سعی کن روی پای خودت باشی این بیماری فرصت اینو بهت میده به خودت تیکه کنی و به عنوان پیشنهاد سعی کن از ایران بری هم جامعه پزشکی مدرن تری دارن هم موقعیت های موفقیت بیشتره.
کنکورم یه راهه فقط که بهت کمک بده تا اینکه توی مسیر زندگیت بیفتی شد شد نشد هم نشد کلا سخت نگیر و از استرس دوری کن.

کنکورو که اصلا حرفشم نزن باید خودم راه درمان این بیماریو هرجور شده پیدا کنم الانم خیلی روش مطالعه دارم دارم میگردم ولی خب باید فلوشیپمو (فوق تخصص پزشکی)بیماری ام اس بگیرم تا بفهمم چی به چی من یه آدم فوق العاده کنجکاوم نمیشه بمونم تو خونه و خانوادمم پول دادن دانشگاهو ندارن چونکه پزشکی ترمی حدود20میلیونه که بیشترم میشه از ایران رفتنمم فعلا نمیشه اون فقط درصورت بورسیه شدن توسط دانشگاه های خارج کشوره که میره تا حدود 10سال دیگه ولی خب بعضی وقتا آدم دلش میگیره از تنهایی نیاز داره یکی بفهمتش ولی دارم به تنهایی عادت میکنم
 تشکر شده توسط : AmirArman , الی کوچولو , پریا حقیقت پور , A.Kh , mahsa24 , حسین8
چقدر اشتیاق :Smile خیلی عالیه، حتما چرا که نه؟!
میتونی برای تخصص اپلای کنی بری پس.
زندگی همش دلگیره فقط یه وقتهایی حال ادم خوب میشه سعی کن اون تایم رو دریابی و از دست ندی
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , A.Kh , mahsa24 , حسین8
(2020/05/06, 08:13 PM)AmirArman نوشته است: چقدر اشتیاق :Smile خیلی عالیه، حتما چرا که نه؟!
میتونی برای تخصص اپلای کنی بری پس.
زندگی همش دلگیره فقط یه وقتهایی حال ادم خوب میشه سعی کن اون تایم رو دریابی و از دست ندی

سپاس
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , A.Kh , mahsa24
(2020/05/07, 01:04 AM)A.Kh نوشته است:
(2020/05/06, 06:00 PM)Tanhafatima نوشته است: بچه ها بیاید نظراتتونو درباره تنهایی واین بیماری بگید ازوقتی این بیماری اومده سراغم احساس میکنم محکوم شدم به تنهایی چونکه جامعه یه جوریه که فک میکنن هرکی مریضه قراره زمینگیر بشه و نباید ازدواج کنه نمیدونم واقعا تابوده بچه درسخون بودم الان که وقتشه حاصل تمام زحماتمو ببینم دیگه نمیکشم نکه نتونم میتونم ولی یه آدم به شدت احساساتیم همش فک میکنم قراره تنها بمونم نمیدونم واقها???

سلام
این دو مطلبی که می فرمایید کاملا بی ارتباط به هم هستند، کمی همت، پشتکار، پرهیز از استرس و گوش کردن به دستورات دکتر باعث میشه هیچ تفاوتی با دیگران نداشته باشید بیشتر باید خودتون به خودتون کمک کنید، واقعا فکر می کنید هر کس ام اس گرفت باید تنها بماند !!!
شما در زندگی راه درازی در پیش دارید اما اگر از حالا به این مسائل فکر کنید جز اینکه همین تفکرات شما رو از خواسته ها و امیدهای زیبایی که دارید دور کنه هیچ چیز دیگری نصیبتان نخواهد شد.

مرسی از سخنان زیباتون?
 تشکر شده توسط : A.Kh , حسین8
شما كه اينقدر انگيزه و كنجكاوي داريد به جاي اينكه اينقدر در مورد ام اس مطلب بخونيد، درس بخونيد پزشكي دانشگاه دولتي قبول شيد !اگه آدم موفقي باشيد تنها نمي مونين حتي اگه خودتون بخوايد تنها باشيد!
البته بهم گير ندين كه مگه موفقيت به درس خوندن و پزشك شدنه! نه همه ش اين نيست ولي وقتي استارتر علاقه داره به اينكه در زمينه اين بيماري تحقيق كنه خب چرا اين راه رو انتخاب نكنه؟ بعدم متاسفانه بايد اعتراف كرد جامعه ي ما خيلي ظاهر بين و پولكي ه يعني اگه جايگاه اجتماعي خوب يا پول داشته باشين خيلي بهتون توجه مي كنن ولي اگه نه كسي توجه چنداني بهتون نداره
 تشکر شده توسط : A.Kh , الی کوچولو , حسین8
(2020/05/07, 07:21 PM)Hellia نوشته است: شما كه اينقدر انگيزه و كنجكاوي داريد به جاي اينكه اينقدر در مورد ام اس مطلب بخونيد، درس بخونيد پزشكي دانشگاه دولتي قبول شيد !اگه آدم موفقي باشيد تنها نمي مونين حتي اگه خودتون بخوايد تنها باشيد!
البته بهم گير ندين كه مگه موفقيت به درس خوندن و پزشك شدنه! نه همه ش اين نيست ولي وقتي استارتر علاقه داره به اينكه در زمينه اين بيماري تحقيق كنه خب چرا اين راه رو انتخاب نكنه؟ بعدم متاسفانه بايد اعتراف كرد جامعه ي ما خيلي ظاهر بين و پولكي ه يعني اگه جايگاه اجتماعي خوب يا پول داشته باشين خيلي بهتون توجه مي كنن ولي اگه نه كسي توجه چنداني بهتون نداره

حرفهاتون کاملا صحیحه ،منکه به شخصه انگیزم بیشتر شد سپاس
 تشکر شده توسط : Hellia , A.Kh , الی کوچولو , ارزو ش , حسین8
البته دوست عزيزم اينم بگم كه براي تحقيقات در زمينه ي ام اس نياز نيست حتما پزشكي بخونين رشته هاي ديگه اي هم هستن  كه شايد بيشتر در زمينه ي شناخت ام اس و راه درمان ام اس فعال تر باشند و پزشكا بيشتر كارشون اينه كه براساس تحقيقات دانشمندان ساير رشته ها بيماري رو تشخيص بدن و دارو تجويز كنن بهرحال اميدوارم موفق باشيد
 تشکر شده توسط : A.Kh , Tanhafatima , mahsa24 , Farhaad
اصولا انسان موجودی تنهاست. این موضوع شامل همه انسانها میشه. شاید در زندگی اجتماعی لحظات خوبی رو با خانواده، دوستان و غیره بگذرونیم ولی هیچ جمعی و هیچ رابطه ای دائمی نیستند. منظور من از تنهایی احساس تنهایی هست. بهتره سعی کنیم تنهایی رو تمرین کنیم و یاد بگیریم و مهمتر اینکه بتونیم تو این احساس تنهایی خودمونو دوست داشته باشیم.  Blush
All we have is NOW
 تشکر شده توسط : A.Kh , Hellia , زهراخانم , alireza1111

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان