•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق
(2011/12/14, 03:31 PM)parivash نوشته است: یاس و میلوی عزیز ممنون از راهنماییتون.دوستون دارم
بچه ها شما با وسیله خاصی تزریقتونو انجام میدین؟اگه وسیله خاصی داره لطفا به منم خبر بدید.چون خسته شدم هر هفته بخوام تو این شهر که جاییشو بلد نیستم بگردم دنبال یه تزریقات چی.اخه تو شیراز درمانگاه ها و مطب های نزدیک خوابگاه ما کلا اخر هفته تعطیله.میخوام خودم تزریق کنم

من آره دستگاه تزریق دارم به اسم betaject lite ولی آوونکس رو نمی دونم .
واسه تزریق بهتره یک سر به انجمن شیراز بزنید بهتون یاد بدن خودتون تزیق کنید اینطوری بهتره فکر کنم نمی دونم بازم confused2
اینجا البته تو انجمن یک روز در هفته پرستار میاد تزریق بچه ها رو انجام میده واسشون شیراز رو نمی دونم چطوریه ...
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : parivash
من خودم بخاطر اینکه محتاج کسی نباشم پسر شجاع شدم و خودم برای اولین بار توی باسن تزریق کردم اولش یکم fighting0030.gif بودم ولی بعدش خیلی حال میده laughing3 بخدا
چون میدونی بیماری داری که همیشه باهاته چه با تزریق چه بی تزریق برا همین باید روی پای خودت بایستی و کارات رو بنجام بدی حتی دکترم میگه confused2 من نمیدونم تو چطوری تزریق میکنی من با اینکه دکترم نمیتونم تو چطوری این کارو میکنی پسر شجاع evilgrin0039.gif من میگم دیگههههههههههههههههه wink2 بالاخره هر چیزی تجربه میخواد و شجاعت که من باید اینکارو شروع میکردم کردم البته ناگفته نمونه اون اوایل که تبافرون میزدم کمکم کرد که هیچ ابایی از امپول نداشته باشم و مثل این دخترای سوسول که میخوان یه ازمایش خون ساده بدن یا یه پنی سیلین ساده بزنن کلی عشوه میان و مسخره بازی و ناز و ادا
من روی پای خودم ایستادم و با توکل بر خدا شروع کردم N_aggressive (35) اصلا نه درد داره نه چیزی فوقش یه اسپری بسحسی میزنی بعدش هم سوزن رو میزنی Smile (52)
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , parivash
سلام
من مدت 1 سال و نیم میشه که ام اس دارم و 9 ماه هستش که تهت معالجم
با آآمپول اکستاویا و قرص های آزارام و فولیک اسید و d3 و مولتی ویتامین و نورتیپتیلین و گاباپنتین شروع کردم چند وقت پیش آزماییش خون دادم متوجه شدم گلبولهای سفیدم خیلی پایین اومده و رنج d3 هم خیلی بالا رفته واسه همین دکتر قرص آزارام و گاباپنتین و نور تیپتیلین و d3 رو حذف کرد و جاشون سیتالوپرام و ملاتونین اضافه کرد با همون فولیک اسید و مولتی ویتامین.
متاسفانه خواب شبم مختل شده و راحت نمی خابم با این تغییر...
کسی میدونه به خاطر کدوم قرص هستش؟؟؟؟
میدونم به این تاپیک حرفم ربطی نداره ولی بقیه جاهای مرتبط جوابگو نیستنangry3confused2sadsadsadsad
ممنون میشم جوابم و بدینlove51love51love51love51love51icon_questionicon_questionHeart
سلام
من مدت 1 سال و نیم میشه که ام اس دارم و 9 ماه هستش که تهت معالجم
با آآمپول اکستاویا و قرص های آزارام و فولیک اسید و d3 و مولتی ویتامین و نورتیپتیلین و گاباپنتین شروع کردم چند وقت پیش آزماییش خون دادم متوجه شدم گلبولهای سفیدم خیلی پایین اومده و رنج d3 هم خیلی بالا رفته واسه همین دکتر قرص آزارام و گاباپنتین و نور تیپتیلین و d3 رو حذف کرد و جاشون سیتالوپرام و ملاتونین اضافه کرد با همون فولیک اسید و مولتی ویتامین.
متاسفانه خواب شبم مختل شده و راحت نمی خابم با این تغییر...
کسی میدونه به خاطر کدوم قرص هستش؟؟؟؟
میدونم به این تاپیک حرفم ربطی نداره ولی بقیه جاهای مرتبط جوابگو نیستنangry3confused2sadsadsadsad
ممنون میشم جوابم و بدینlove51love51love51love51love51icon_questionicon_questionHeart
(2011/12/15, 01:03 PM)Milo نوشته است: کسی پست شما حذف نکرده . یک مدت سایت غیر فعال شد که باعث شده پست های اون روز پاک بشن .
سوال تون را دوباره بپرسید کاری نداره که confused2

به نظرم اینو یک جا دیگه هم پرسیدین که confused2

اینجا مگر سوال نپرسیدین : تغییر دارو

جواب تون را دادن که دوستان
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2011/12/15, 03:42 PM)Milo نوشته است: به نظرم اینو یک جا دیگه هم پرسیدین که confused2

اینجا مگر سوال نپرسیدین : تغییر دارو

جواب تون را دادن که دوستان

بله دوست عزیز
من اینجا نوشتم غافل ازینکه اونجا جوابم و دادن!آخه من تازه عضو انجا شدم و بلد نبودم باید چیکار کنمConfusedConfusedConfused
خلاصه که اون یکی دوست عزیز هم بهم گفت که چون چند جا نوشتم خودشون پاک کردن و پاک نشده من اشتباه متوجه شده بودمShyShy
ایشالا که وضعیت تمرکزم تو این سایت بهتر میشه به زودی و از این اشتباهات نا خواسه دیگه پیش نمیادlove51love51happy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gif
 تشکر شده توسط : hamid
وقتی تزریقم تموم میشه و بعد سرنگ رو خوب فشار می دم میبینم به اندازه 3 یا 4 قطره هنوز توش مونده. یک قطره هم موقع هواگیری میره.موقع تزریق سعی می کنم خوب اهرم سرنگ رو فشار بدم ولی بازم نمیشه. اشکال نداره نه؟! (ولی یادمه پرستاره میگفت یه قطره هم هدر نده)
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
من همیشه چند یا چندین قطرشو هدر میدم چون هر کاری کنم بازم هوا توشه !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
بچه ها یه سوال دارم لطفا هر کی تجربه شو داره و اطلاعات کافی داره جوابمو بدهHuh
من چهارشنبه ها تزریق دارم.حالا این هفته جدید میخوام برم مسافرت و برام حمل دارو سخته.سه شنبه میخوام برم.میشه سه شنبه عصر سینووکس رو تزریق کنم؟بقیه شو سر روال خودش بزنم؟مشکلی پیش میاد؟آیا؟
ممنون
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
(2012/04/19, 02:14 AM)yummy نوشته است: بچه ها یه سوال دارم لطفا هر کی تجربه شو داره و اطلاعات کافی داره جوابمو بدهHuh
من چهارشنبه ها تزریق دارم.حالا این هفته جدید میخوام برم مسافرت و برام حمل دارو سخته.سه شنبه میخوام برم.میشه سه شنبه عصر سینووکس رو تزریق کنم؟بقیه شو سر روال خودش بزنم؟مشکلی پیش میاد؟آیا؟
ممنون
نه عزیزم فکرنکنم برا1روزمشکل پیش بیاد.یعنی من زیاد ازاین کارها کردم.ولی برا1بارهیچ عیبی ندارهicon_question
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : yummy , Prime
نه مرضیه جان ، اشکالی نداره ، منم از این موارد پیش اومده ، یه بار به خاطر مسافرت یک روز زودتر زدم و چندین بار به خاطر فراموشی دیرتر زدم و تقریبا تمام روزهای هفته رو تجربه کردم !
احتمالا اگه فقط یک روز زودتر بزنی و فاصله دو تزریق از شش روز کمتر نشه مشکلی نداره .میتونی از سیناژن هم بپرسی.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : yummy

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوارضی که با تزریق دگزامتازون پیش آمده صدف 39 49,440 2023/05/22, 09:14 AM
آخرین ارسال: abbas_ghanavati
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,157 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  اثربخشی و عوارض تزریق سینومر vahid.sh 44 34,426 2019/01/01, 01:05 PM
آخرین ارسال: mahbub
Lightbulb عوارض تزریق - تب و لرز، درد Narges 75 58,556 2017/10/03, 06:05 PM
آخرین ارسال: yas8866
  زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق nahid 97 75,530 2017/07/20, 09:07 AM
آخرین ارسال: آنا
Rainbow مصرف چای مرزه بعنوان مسکن درد بعد از تزریق سینووکس sharmin 11 11,256 2015/12/06, 12:17 AM
آخرین ارسال: seebche
  آزمایش خون بعد از تزریق nahid 12 8,253 2015/08/19, 11:31 PM
آخرین ارسال: web1001
  روزهای تزریق داروهای ربیف و رسیژن hamid 34 20,920 2015/07/19, 09:47 PM
آخرین ارسال: 1361hr87
  هواگیری سرنگ تزریق i_sh 8 33,427 2014/11/22, 12:54 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 32,727 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست