امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه مناظره شبكه 1
همين الآن شبكه يك برنامه منظره در مورد دارو و درمان و هزينه هاي وابسته و بحث درمان رو داره نشون ميده
حتما ببينيد خيلي جالبه و مسايل خيلي خوبي رو داره در مورد يارانه و بحث سلامت و دارو و بيماري داره صحبت ميشه

مورد سوال برنامه

آيا موافقيد در ازاي رايگان شدن دارو و درمان از دريافت بخشي از يارانه نقدي خورد صرف نظر كنيد ؟؟؟؟؟؟؟
1) بلي
2)خير
شماره پيامك برنامه
300001

نتيجه نظر سنجي برنامه تا الآن

65 درصد گزينه يك

35 درصد گزينه دو

درمان و سلامت

خبرش رو هم توي سايت صدا و سيما كه لينكش رو گذاشتم درج شده
 تشکر شده توسط : nasi_20 , ابراهیم , mahdiye1989 , neda.n , aztab , نازلی , fireboud , kamyab , FBF , hadisss , بابک57 , هانیه , paeazan , DavidBili , shaytoon , بی تـــا , sooorooosh , hessam , zohaa , nilo0far , Ghost , ساحل , دل آرام , Hasty , maryam.N , reihane
حالا انگار یارانه نقدیشون(!) چقدر هست angel والله بخشی که سهله ما همشو میبخشم ,هزینه های درمانیمون کم بشهconfused2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : spring , kamyab , ابراهیم , DavidBili , ساحل , دل آرام , glassheart , soshyanc , mohammadreza1369
من دارم برنامه رو ميبينم و هر چيزي رو كه لازم باشه توي سايت ميذارم
عجب ..........................................................................confusedconfusedconfused

دكتر من براي نوشتن يه ام آر آي و ديدن سي دي ام آر آي
هر دفعه پول ويزيتش رو گرفته خيلي خوبه عاليه توي مطبش سي دي ام آر اي رو نديد چون نميدونست كه ميشه توي هر سيستم و كامپيوتري سي دي ام آر اي رو ديد مجبور شدم بازم يه روز برم بيمارستان confusedconfusedconfused

الان مجري داره سوالاي بيننده ها رو ميپرسه ..............................
 تشکر شده توسط : ابراهیم , DavidBili , اميدوار , ساحل , دل آرام
تموم شد
نتیجه نظر سنجی:
61 درصد موافق
39 درصد مخالف
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : paeazan , DavidBili , shaytoon , zohaa , spring , Ghost , ساحل , mohammadreza1369
برنامه خوبی بود , ایشالله که ترتیب اثر داده بشهinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gif
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : ابراهیم , spring , ساحل , mohammadreza1369
من که متوجه این برنامه نشدم و ندیدمش
اما خب مسلمه که اونی که بیمار داره میگه موافقه و اونی که مشکلات مالی دیگه ای داره و همین اندک پول يارانه بهش کمک میکنه میگه نه موافق نیست
فک کنم بدونم کدوم برنامس.یه مسئول میاره و بحث میکنن و سوال رو میذارن برای نظرسنجی
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : shaytoon , zohaa , محبوب64 , اميدوار , nilo0far , spring , ساحل , glassheart
همه اش کشکه
همه به فکر چپاول وغارت مردم.........................
 تشکر شده توسط : spring , دل آرام
منم يه قسمتاييشا ديدم، اين برنامه هاشون براي اينكه ساعتاشونا پر كنن، آگر مي خواستن به مريضا كمك كنن كه انقدر حرف نميزدن ، يه كاري ميكردنن ، حرف زدن خيلي راحته
یه غبار یخی یه ستاره سرد / یه شب از همه چی به خدا گله کرد/ یک دفعه به خودش همه چی رو سپرد /دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد
 تشکر شده توسط : nilo0far , spring , دل آرام , glassheart
کاش این سوال و جوابا یه جنبه ی عملی هم پیدا میکرد نه فقط در حد حرف ...
یقین داشته باش روزی پروانه خواهیم شد ...
بگذار روزگار تا میتواند پیله کند ...
 تشکر شده توسط : zenith , spring , glassheart
من خودم از طرف کل خانوادم گزینه 1 رو فرستادم
من خیلی موافقم
الان کلی از برگه های ویزیت منو برگشت زدن می گن بالاتر از سقف مجاز بیمه است angry3 خوب کسی که مجبوره زیاد بره دکتر واقعا باید چیکار کنه
تفریح که نرفتم دکتر رفتم angry3
اگر عاشق هستم هنوز که هنوزه

نمیخوام دل تو واسه من بسوزه
 تشکر شده توسط : zenith , spring , دل آرام , soshyanc

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برنامه خندوانه aztab 163 75,490 2015/10/13, 11:12 PM
آخرین ارسال: majid1
  صحبت هاي دكتر صحراييان در شبكه 3 hamid 57 37,624 2013/01/21, 12:15 AM
آخرین ارسال: nahid
  برنامه نوبت شما بی بی سی امشب به ام اس اختصاص دارد. warrior 12 6,888 2011/11/24, 11:34 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست