امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با داشتن بیماری ام اس میخام مهاجرت کنم
سلام دوستان
بنده ۹ سال هست که مبتلا به ام اس هستم و از سال ۹۰ سینووکس میزنم و بیماریم الحمدلله کنترل شده و هیچ علائم ظاهری ندارم
به همراه همسر و فرزندم قصد مهاجرت داریم به استرالیا و یا کانادا
پرس و جو که کردم گفتن بخاطر هزینه بر بودن این بیماری تو مرحله ی مدیکال ریجکت میشم و کشورا قبول نمیکنن برا همین چون ظاهرا هیچ مشکلی ندارم قصد دارم تو مدیکال نگم ام اس دارم و برم 
فقط نگرانیم بابت دارومه
چون اونجا دارو گرونه و بخام بزنم چون سینووکس نیس باید عوض کنم آوونکس بزنم ولی خب خیلی گرونه
کسی تو این زمینه اطلاعاتی داره ؟
نمیشه از ایران بفرستن برام؟
تو سایت سرچ کردم اطلاعات دقیقی گیرم نیومد

تشکر شده توسط : hessam , پریا حقیقت پور
(2020/03/24, 10:12 PM)Maryamm13670 نوشته است: سلام دوستان
بنده ۹ سال هست که مبتلا به ام اس هستم و از سال ۹۰ سینووکس میزنم و بیماریم الحمدلله کنترل شده و هیچ علائم ظاهری ندارم
پرس و جو که کردم گفتن بخاطر هزینه بر بودن این بیماری تو مرحله ی مدیکال ریجکت میشم و کشورا قبول نمیکنن برا همین چون ظاهرا هیچ مشکلی ندارم قصد دارم تو مدیکال نگم ام اس دارم و برم 
فقط نگرانیم بابت دارومه
چون اونجا دارو گرونه و بخام بزنم چون سینووکس نیس باید عوض کنم آوونکس بزنم ولی خب خیلی گرونه

سلام 
بعضی شرکت ها با پست محموله به خارج از کشور ارسال می کنند :

https://www.karapost.com/foreignpost
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : Maryamm13670 , پریا حقیقت پور
سلام مریم جان امیدوارم همیشه خوب باشی
به هردلیل برا زندگیت هر تصمیمی بگیری کاملا شخصیه وبرای انجام اموری که الان برات سوال شده بهتره با پزشکت یه مشاوره بگیری.
خوده من حتی سفر کردم بارها واخرش باوجود داروهای مختلف و کیف حمل داروها در اخر به این نتیجه رسیدم اسمان همه جا ابیه وکار من زیره به کرمان بردن بوده confused
wink2 هرجای دنیا وطن ادم با حتی تمام کاستیهاش هم برا ادم نمیشه،جالبه همه پرپر میزنن بیان ایران حتی برا دکترهای ایرانی و بیمارستان رفتن و مخصوصا دندانپزشکی.
تازه میری اونجا میگن جل الخالق بهت که عه شما چرا فلان دارو رو مصرف میکنی تو اونوقت میگی دم دکترامون گرم انقدر دقیق ویزیت میکنن انقدر ازمایشهای مختلف وحتی ام ار ای میخوان که دقیق تشخیص بدن موارد رو، ودارو برا یوقت عود نکردنش میدن.
دلت نلرزه توکلت به خدا باشه.یا نصیب و یا قسمت agreement2
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : Maryamm13670 , پریا حقیقت پور
فقط نگرانیم بابت دارومه

سلام 
من تاحالا چند تا از دوستام  ام اس داشن و مهاجرت کردن، همشون دارو براشون از ایران میفرستن
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : Hellia , hessam , پریا حقیقت پور , hamid , Maryamm13670
فقط نگرانیم بابت دارومه

سلام مریم
من کلا با مهاجرت از ایران برای ام اسی ها موافقم. همونطور که glassheart گفت بعضی از بچه ها به این کشورها مهاجرت کردند و دارو رو از ایران براشون میفرستند.
اما به نظر من مهاجرتی که بنیانش با دروغ گفتن باشه اصلا اخلاقی نیست. متاسفانه این رذیله اخلاقی توی جامعه ما به صورت ارزش دراومده و خیلیها با استفاده از اون و به طرق مختلف از مهمان نوازی کشورهای مقصد سوء استفاده میکنند که در طول زمان بی اعتمادی آنها به ایرانیان را به همراه دارد.  angry2
 تشکر شده توسط : glassheart , Maryamm13670 , shokolat , پریا حقیقت پور
(2020/03/25, 06:26 PM)glassheart نوشته است:
فقط نگرانیم بابت دارومه

سلام 
من تاحالا چند تا از دوستام  ام اس داشن و مهاجرت کردن، همشون دارو براشون از ایران میفرستن
میتونم بپرسم به کدوم کشور مهاجرت کردن و به چه طریق دارو فرستاده میشه براشون؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2020/03/26, 07:40 PM)alireza1111 نوشته است:
فقط نگرانیم بابت دارومه

سلام مریم
من کلا با مهاجرت از ایران برای ام اسی ها موافقم. همونطور که glassheart گفت بعضی از بچه ها به این کشورها مهاجرت کردند و دارو رو از ایران براشون میفرستند.
اما به نظر من مهاجرتی که بنیانش با دروغ گفتن باشه اصلا اخلاقی نیست. متاسفانه این رذیله اخلاقی توی جامعه ما به صورت ارزش دراومده و خیلیها با استفاده از اون و به طرق مختلف از مهمان نوازی کشورهای مقصد سوء استفاده میکنند که در طول زمان بی اعتمادی آنها به ایرانیان را به همراه دارد.  angry2بنظر بنده هم این واقعا بی انصافی هست که هیچ کشوری بیمار خاص رو نمیپذیره فقط صرفا بخاطر هزینه بر بودن دارو چون هیچ نفر رو نمیتونید پیدا بکنید که مبتلا به بیماری مشترکی باشن مثه ام اس و همه علائمشون و آینده شون مشترک شه!بیماری هست طی ۲ سال ام اس زمینگیرش کرده فرد دیگری با همین مقدار پیشرفت چندین ساله سر پاست!اداره ی مهاجرت باید فرق قائل شه وقتی قبول نمیکنه ما هم مجبوریم حرفی نزنیم و بریم!
دوباره سلام مریم!
کشورهایی که سیاستشون مردم محور هست مثل سوئد که خودم زندگی میکنم با این مساله مشکلی ندارند هنوز و مسئولیت کارهای درمانی شخص رو میپذیرند. هر چند که اینجا هم کم کم داره رویه سرمایه داری رو پیش میگیره.
کشورهایی مث آمریکا, کانادا و استرالیا شخص رو به عنوان سرمایه میبینند و براشون مهمه که شخصی که میپذیرند نیروی کار خوبی هست و به اصطلاح میارزه که بیارنش تو کشورشون یا نه. برای همین انواع آزمون های پزشکی و سوالات در این زمینه رو دارند تو فرم هاشون.
در هر حال امیدوارم موفق باشی. Smile
 تشکر شده توسط : hessam , Maryamm13670 , Hellia , پریا حقیقت پور
(2020/03/29, 02:58 PM)alireza1111 نوشته است: دوباره سلام مریم!
کشورهایی که سیاستشون مردم محور هست مثل سوئد که خودم زندگی میکنم با این مساله مشکلی ندارند هنوز و مسئولیت کارهای درمانی شخص رو میپذیرند. هر چند که اینجا هم کم کم داره رویه سرمایه داری رو پیش میگیره.
کشورهایی مث آمریکا, کانادا و استرالیا شخص رو به عنوان سرمایه میبینند و براشون مهمه که شخصی که میپذیرند نیروی کار خوبی هست و به اصطلاح میارزه که بیارنش تو کشورشون یا نه. برای همین انواع آزمون های پزشکی و سوالات در این زمینه رو دارند تو فرم هاشون.
در هر حال امیدوارم موفق باشی. Smileممنون از شما
والا سوئد و اتریش و ...همه زبان دیگری جز انگلیسی دارن که چون تسلط ندارم مجبورا استرالیا رو انتخاب کردم و قید کانادا رو زدم چون دارو خیلی خیلی گرون هست اونجا مثلا یه پک ۴ تایی آوونکس ۳۰۰۰ دلار بود که بیمه هم کاور نمیکرد ولی استرالیا همین دارو آزاد هزار دلار هست که با بیمه ۵۰ دلاره
فقط بخاطر زبان قید کشورهای اروپایی رو زدم 
(2020/03/29, 02:58 PM)alireza1111 نوشته است: دوباره سلام مریم!
در هر حال امیدوارم موفق باشی. Smileحتی اطلاع ندارم اون اوایل که رفتم وضعیت داروم چطور میشه چون سینووکس استفاده میکنم مجبورم برم رو آوونکس
نمیدونم بیمه وضعیتش چطوره 
چقد میرسن به بیماران خاص و ...میگن خیلیا از ایران دارو میفرستن براشون ولی من به هر شرکتی زنگ زدم گفتن ارسال دارو ندارن
متاسفانه خیلی خیلی کم راهنمایی میکنن دوستان ببینید تو همین تاپیک فقط شمایین که زحمت میکشین و صحبت میکنید باهام و..‌
به هر حال باید ببینم اصلا امکانش هست از ایران برام سینووکس بفرستن تا برم و اون اوایل جا بیفتمو بیمه بگیرم و برم رو آوونکس البته ویزایی که میخواییم بگیریم پی آر هس یعنی اقامت دائمه و ظاهرا از همون اول بیمه ایم
فقط نمیدونم چطور دارو فرستاده میشه چون یخچالی هم هس

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمان و شدت بیماری mehrnoosh 11 9,946 2017/07/27, 11:36 AM
آخرین ارسال: yas8866

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست