امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افتتاح انجمن
دوست عزیز کدوم یه هفته ؟ شما دیروز نوشتید.
اینجا انجمن ام اس نیست ،یه وبسایته که مدیر و بیشتراعضاش از مبتلایانن .
اطلاع رسانی های زیادی در مورد بیمه و امور رفاهی و... در سایت وجود داره که با جست و جو میتونید پیدا کنید.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : glassheart , mahdiye1989 , hamid , kohedard , nazaninamiri70 , pariya1361
متاسفانه انجمن استان فارس رو هرکس ببینه واقعا دلش اتیش میگیره......
تا سال گذشته بنده خدا رییس انجمن که پیگیر یه مکان درست وحسابی برای انجمن بود باجواب منفی مسولان استان و حتی استاندار مواجه شد........
ساختمانش یه مکان قدیمی.....نه تابلو و نه داخل ساختمان امکانات رفاهی ......
حکایت تابلو انجمن که نگو و نپرس.........
شبانه و با جرثقیل تابلو رو شهرداری محترم اورد پایین...........اخه انجمن خیریه ...........sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , mahdie , kohedard , Exhautless , برگ 7 , azita , pariya1361 , silent , farda20032020
(2013/06/25, 09:09 AM)خورشید درخشان نوشته است:
(2011/08/11, 09:34 PM)طاهره نوشته است: salam khaste nabashid ya soal khedmateton dashtam . man chetori mitonam anjoman ms to shahre khodemon yani bushehr dorost konam az koja bayad shoro konam

سلام.برای این کار باید ابتدا درخواستی مبنی بر اینکه مخواهید فعالیت شما استانی یا شهرستانی باشه به قسمت سمن ها(سازمانهای مردم نهاد)فرماندار یا استانداری بنویسید بقیه مراحل توسط مسئولین مربوطه راهنمایی می شوید . روش دوم درخواست از انجمن ام اس ایران می باشد

مطمئنید گزینش نمیخاد؟
بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگار چون شکر آید

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.
قم انجمن داره؟؟
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
(2013/10/19, 09:12 PM)مرتضی نوشته است: کرج هم از پارسال انجمنش تشکیل شده

من دو ساله که عضو انجمن ام اس کرج هستم ولی تا الان نشنیدم جلسه ای برپا شده باشه بچه های کرج که عضون و تو جلسه هاش شرکت کردن میشه بگن تایم این کلاسها چه ساعتی هست.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : یاسی

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی مهمانسرای انجمن ام اس استان اردبیل در سرعین نازلی 1 2,274 2018/10/11, 01:19 PM
آخرین ارسال: kohedard

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست