•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 425
  • 426
  • 427
  • 428
  • 429(current)
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2020/04/13, 09:55 PM)mahsa24 نوشته است: سلام 
بچه ها کسی میدونه اینجا 
اگه ما دخترای ام اس بخوایم با یک پسر سالم ازدواج کنیم و اون پسر سربازی نرفته امکان داره به خاطر بیماری ما معاف بشه؟؟؟؟
ممنون میشم اگه کسب میدونه بهم بگه

نه عزیزن ربطی نداره، مگه اینکه خود پسره ام اس داشته باشه
 تشکر شده توسط : pariya1361
سلام، به نظرتون بهتر نیست دو تا ام اسی با هم ازدواج کنن تا همدیگه رو بهتر درک کنن و از بابت اینده و ترد شدن ترسی نداشته باشن?
چون وقتی با فرد سالمی ازدواج کنیم شاید وقتی که حالمون خوبه کنارمون باشه ولی بعد از حمله یا ناراحتی که به واسطه بیماری ایجاد میشه رفته رفته رفتارش باهامون تغییر کنه?
نظرتون چیه.... ?
 تشکر شده توسط : Kazem1376 , ALIHA , pariya1361 , ArashFN
(2021/05/05, 06:26 PM)تورج نوشته است: سلام، به نظرتون بهتر نیست دو تا ام اسی با هم ازدواج کنن تا همدیگه رو بهتر درک کنن و از بابت اینده و ترد شدن ترسی نداشته باشن?
چون وقتی با فرد سالمی ازدواج کنیم شاید وقتی که حالمون خوبه کنارمون باشه ولی بعد از حمله یا ناراحتی که به واسطه بیماری ایجاد میشه رفته رفته رفتارش باهامون تغییر کنه?
نظرتون چیه.... ?

طرد شدن؟؟ از کجا میدونید به خاطر همین بیماری مشترک از سمت خانواده طرفتون بارها حرف و نیش و کنایه نشنوید و با حرفهاشون تحقیر نشید؟؟؟ به خصوص برای دختر خانم ها....

یک روز قبل از رفتن میام و درباره مزایا و معایب ازدواج دو بیمار ام اس و یکسری تجربیات میگم.
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
 تشکر شده توسط : pariya1361
سلام،میخواستم بپرسم چرا همتون اینقدر خودتون دست کم میگرید شما هیچی کم ندارید وقتی ک مشکلی ندارید اینقدر ب خودتون نگید من مریضم ایا قبولم می کنند یا ن 

تو اول باید خودت باور کنی ک هیچ مشکلی نداری و باهاش کنار بیایی تو چیزی ک کم نداری هیچ تازشم یه چیز زیادی داری عزیزم?

میخوام بگم مریضی سدی واسه شما نیست بلکه پلی برای اسان تر عبور کردن از مشکلاته و شما یه دلیل محکم واسه بهتر زندگی کردن دارید
 تشکر شده توسط : طلوع.. , pariya1361 , زهراخانم
Heart 
(2021/12/28, 11:43 PM)Sozhin نوشته است: سلام،میخواستم بپرسم چرا همتون اینقدر خودتون دست کم میگرید شما هیچی کم ندارید وقتی ک مشکلی ندارید اینقدر ب خودتون نگید من مریضم ایا قبولم می کنند یا ن 

تو اول باید خودت باور کنی ک هیچ مشکلی نداری و باهاش کنار بیایی تو چیزی ک کم نداری هیچ تازشم یه چیز زیادی داری عزیزم?

میخوام بگم مریضی سدی واسه شما نیست بلکه پلی برای اسان تر عبور کردن از مشکلاته و شما یه دلیل محکم واسه بهتر زندگی کردن دارید
 تشکر شده توسط : pariya1361 , Bahar29 , omid832788 , simin , _yasi_ , Syd
من الان خودم ۳۲ سالمه و هنوزم مجردم و بخاطر همین ام اس تا الان جرات نکردم برم برا خواستگاری از یک دختر
 تشکر شده توسط : pariya1361 , ArashFN , Nazaritafti20
(2022/04/29, 12:51 PM)ali2000 نوشته است: من الان خودم ۳۲ سالمه و هنوزم مجردم و بخاطر همین ام اس تا الان جرات نکردم برم برا خواستگاری از یک دختر

من ۳۷ سالمه و اگه زمان به عقب برمی گشت از ترس مجرد موندن نمی‌رفتم خواستگاری که ۸ سال جوانیم رو حروم کنه و به حدی برای نقشه های پول پرستانه خودش و خانواده ش عذابم بدند و استرس و فشار عصبی شبانه روز بهم وارد کنند که ام‌‌اس بگیرم و با ویلچر برم محضر برای طلاق! الان هم که ام‌‌اس گرفتم و کلا عمرم تباه شد
این همه درس خوندم، کلاس و دوره رفتم، دانشگاه خارج کشور رفتم، تحریم بود نشد پول بفرستند و هند کار می کردم، بعدش برگشتم و همیشه هول بودم از همسن هام جلو باشم و واسه همین شبانه روز کار کردم و همه چیز رسیدم (سر طلاق همه رو از دست دادم، گفتم طوری نیست و بهتر از قبل میسازم)، قبل ازدواج غلطم عاشقی کردم و شکست عشقی خوردم، دوبار خواستگاری دیگه هم نه شنیدم، آخرش:
دلم خوش بود هنوز جوونم و می تونم از نو شروع کنم که یهو یه پتک خورد تو سرم به اسم ام‌‌اس که بشین سر جات، ۱۰ سال عمرت کوتاه شد، تمام زندگی و ورجه ووجه هات رو تباه کرد، تازه بقیه عمرت هم فنا شد

زندگی و دنیا کلا خیلی بی ارزش شده برام ، چقدر پوچ و مسخره بود و آنقدر به خودم سخت گرفتم
اگه فرصت ازدواج دوباره داشته باشم، مطمئنا دنبال کسی میگردم که مثل خودم ام‌‌اس داشته باشه چون:
۱- حرف همدیگه ، حس و حال ، وضعیت روحی و جسمی همدیگه رو بهتر می فهمیم
۲- قدر فرصت باقی مونده زندگی رو بیشتر می دونیم
۳- هدف خالص تر هست برای زندگی
۴- بیمار هایی که توی مطب یا بیمارستان می‌بینم مهربانی، صبر و دوری از استرس و عصبانیت رو پیش گرفتند (حداقل برای بهبودی خودشون)
[تصویر:  polish_20220724_140407877_z109.jpg][تصویر:  0c3c6fc939c7b81665b035f861f57ecc--multip...)_pyvi.jpg]

تشکر شده توسط : pariya1361 , Nazaritafti20
(2021/05/05, 06:26 PM)تورج نوشته است: سلام، به نظرتون بهتر نیست دو تا ام اسی با هم ازدواج کنن تا همدیگه رو بهتر درک کنن و از بابت اینده و ترد شدن ترسی نداشته باشن?
نظرتون چیه.... ?

با ازدواج دو ام اسی خیلی موافقم ، مزایایش بیشتر از معایبش هست
معایب:
محدودیت شغلی » کرونا یاد داد به همه که میشه از داخل خانه هم شاغل بود و شغل. های جدید پیدا شد
هزینه های دارویی » خوشبختانه بیماری خاص هست و بیمه و وزارت درمان و حلال احمر کمک خوبی می کنند
بچه دار شدن و احتمال ام‌‌اس بچه » شاید اصلا اتفاق نیوفته و هر چند با چکاپ میشه همون اول کنترل و محدود کرد بیماری رو

مزایا هم پست بالایی چندتایی نوشتم
[تصویر:  polish_20220724_140407877_z109.jpg][تصویر:  0c3c6fc939c7b81665b035f861f57ecc--multip...)_pyvi.jpg]

تشکر شده توسط : pariya1361 , Nazaritafti20
سلام.سایت یا کانالی برای ازدواج ام اسی ها میشناسید؟
 تشکر شده توسط : pariya1361 , Nazaritafti20 , Ashkanhargahi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 425
  • 426
  • 427
  • 428
  • 429(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 24,837 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,381 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 42,841 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,008 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,071 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
5 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست