امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض زیتاکس
Question 
با سلام دوستان عزیز من پزشک به تازگی برام داروی زیتاکس تجویز کرده کسی میدونه این دارو جهت کدوم نوع از ام اس هستش ؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
سلام احتیاج نبود که شما تاپیک جداگانه بزنید چون این تاپیک از قبل وجود داشت ولی این دارو قبلا به عنوان داروی خط سوم استفاده میشد اما به تازگی پزشکان به عنوان خط دوم و یا حتی اوووول تجویز میکنن. خیالتون راحت اکثر کسانی که از این دارو استفاده میکنن ام اس نوع عود کننده، فروکش کننده دارند(نگفتم همه چون اطلاع دقیقی نداشتم)
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : nahid , پریا حقیقت پور
(2017/12/07, 11:33 AM)vahid_vahid نوشته است: با سلام دوستان عزیز من پزشک به تازگی برام داروی زیتاکس تجویز کرده کسی میدونه این دارو جهت کدوم نوع از ام اس هستش ؟

غیر از این تاپیک که در اون تجربه دوستانی که مصرف کردن ، نوشته شده ، میتونید اطلاعات مربوط به این دارو را در تاپیک ردیتوکس ، زیتاکس ( ریتوکسی مب ) هم پیدا کنید.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2018/02/24, 10:32 PM)Sararezaeikermani نوشته است: سلام دوستان.
شما ریتوکسی مب خارجی به اسم مب ترا تزریق میکنید یا زیتاکس که همان ریتوکسی مب ایرانیه؟

با سلام...من زیتاکس تزریق می کنم...که تاثیر خاصی واسه من نداشته وحدود چهار دوره هر شش ماه تزریق داشتم و شایدم علتش این باشه که من تو این حدود ۵-۶ سال حمله نداشتم و نم نم بیماریم بیشتر شده وخونه نشینم کرده اما بیمارانی که موقع تزریق بودند و اونایی که بیشتر حمله داشتند خوشبختانه این آمپول واسشون خیلی خوب بوده وبیشترشون راضی بودند،درضمن بغیر از ریتوکسیماب تواین چند سال فقط یه دوره حدود هفت ماه سینووکس می زدم که با نظر دکتر قبلیم قطع شده بود،،به امید روزهای بهتر وسلامتی کامل واسه همگی دوستان
کسی هست زیتاکس بزنه؟؟
(2017/12/07, 11:33 AM)vahid_vahid نوشته است: با سلام دوستان عزیز من پزشک به تازگی برام داروی زیتاکس تجویز کرده کسی میدونه این دارو جهت کدوم نوع از ام اس هستش ؟

واسه منم بتازگی تجویز کرده میگن تاثیرش خیلی زیاده
(2018/12/04, 10:59 PM)پری۲۱ نوشته است: کسی هست زیتاکس بزنه؟؟

بیمارستان رسول اکرم رشت
من هم زیتاکس میزنم بیمارستان آسیا
زیتاکس روی من هیچ تاثیری نداشته sad2
اکثر افرادی که این دارو رو مصرف میکنند ازش راضی هستند ولی من علاوه بر ۴ حمله چشمی که در طول ۴ سال تزریق زیتاکس داشتم، وضعیت راه رفتنم روز به روز بدتر شده sad
در ضمن نتیجه آزمایش cd19 من همچنان بالاست و این نشون میده که زیتاکس نتونسته سیستم ایمنی منو سرکوب کنه angry2
درهرصورت چاره ای ندارم جز تزریق زیتاکس! چون دارویی قویتر از این وجود نداره confused2
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : glassheart , پریا حقیقت پور , حسین777 , agin
سلام.
من چون به تازگی دکترم گفته باید آمپول زیتاکس تزریق کنم چنتا سوال دارم ممنون میشم از دوستانی که از این دارو استفاده میکنن راهنماییم کنن.
این دارو به راحتی پیدا میشه و هزینه تهیه کردنش چقده؟
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تزریق ریتوکسی مب -زیتاکس GASEM 53 18,395 2023/09/12, 06:06 AM
آخرین ارسال: Syd
  اثربخشی و عوارض ریتوکسی مب sooorooosh 274 222,776 2022/01/15, 07:04 PM
آخرین ارسال: Kurt

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان