امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش برنامه صعود به قله سبلان"برنامه 14"
(2013/07/22, 10:08 AM)shahrzad نوشته است: راستی ندا ناهارمون چی شد پس؟
شهرزاد باید تصمیم بگیریم شام تو ماه رمضون رو ترجیح میدی ؟ یا بذاریم بعد ماه رمضون agreement2 هر چی تو بگی . اعترافم که نگو به جون خوددم خیلی سرد بود آبه Smile)
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : fireboud , shahrzad

1 سپاس فراوان از شهرزاد نازنین برای گزارش فوق العاده ش که خاطرات رو زنده کرد icon_biggrin love51
2 ممنون از ندای عزیزم برای نکات تکمیلی به جا وخوبش و مرسی از مریم که همراه خوب همیشه است love51
3 جای حمید هزاربار خالی بود، حمید بهت حسودیم میشه که نیستی انقدر همه یادت هستن!!! wink2
4 ممنون از فربود که سرپرست دوست داشتنی گروه بچه های ام اس سنترمونه و لذت بردم از این حرفت که نوشتی "کوه یه خاصیتی داره که هیچ کس دنبال بزرگ کردن شخص خاصی نیست همه برای یه هدف به هم کمک می کنند بی منت اگه غیر این باشه به مقصد نمی رسن . آخرش هم همه بچه میگن ما صعود کردیم یه گروه نه یک نفر" وبگم که بیشتر این شمایین که به ما کمک میکنین
5 دوستای خوب ونازنین ام اس سنتری از جملات زیباتون، از حمایتهاتون واز این همه انرژی مثبتی که بهمون میدین مرسی مرسی مرسی، به امید روزی که با همراهی شما بر فراز باشیم... اون روز نزدیکه، مطمئنم agreement2
6 ممنون از همگامان خوب وعزیز گروه همگام که تنهامون نمیذارن، هوامون رو دارن، و دوستهای خوبی برامون هستن وسپاس خیلی ویژه از مهدی خیری عزیز که همراه وسرپرست خوبمونه
mscenter

چقدر شعـــــــر نوشتیم برای باران
غافل از آن دل دیوانه که بارانی بود
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , neda.n , م.ه , FBF , paeazan , hilda , Nooranta , shahrzad , kheiri.mahdi
اووم ناهار بعد ماه رمضون رو ترجیح میدم ندا جونم‏!‏
وای مرضیه اون عکس توی وانت که دست و پاهامون با مال بقیه گم میشد رو میدیدی ک غش میکردی‏!به قول ندا لوزالمعده اش آسیب دید‏!خیلی باحال بود اون قسمتش‏!‏
چقد تعریف های جالب توجهی از کوه نوشتید‏!‏
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , matinfard , hilda , kheiri.mahdi
من هم از شهرزاد عزیزم تشکر میکنم بابت گزارش فوق العاده اش.جای همه دوستان خالی بود.
بچه ها ممنونم که هستین من بدون شماها هیچم.
من که امروز تا الان داشتم بابت گفتن ام اسی بودنم به کسی گریه میکردم واقعا این گزارش و جملات بچه ها بهم انرژی داد.مرسی بچه ها
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , FBF , matinfard , hilda , shahrzad , kheiri.mahdi
ممنون دوستان که باعث افتخارهستید.
من هم درهمه مسیر بودم اما به چشم شما نیومدم
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , kheiri.mahdi
خسته نباشید به همه کوهنوردای با پشتکار ام اس سنترicon_biggrin
ما که ازخوندن گزارش ها لذت میبریم ممنون بابتش.
اقا یه سوال اینکه میگید روزبروز به اعضای تیم امیدوارید اضافه بشهیعنی چجوری ؟
تست بدن ؟ تمرین اضافه ؟چجوری انتخاب بشن؟
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , shahrzad , coffeedot , الهام ج , kheiri.mahdi
بزودی برنامه های انتخابی نفرات جدید بصورت فراخوان در سایت اعلام می گردد
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : paeazan , yummy , FBF , neda.n , shokolat , shahrzad , kheiri.mahdi
آقا همه هی به ما میگن چرا نمیای کوه؟؟؟ چرا عضو نمیشی؟؟؟
همه هی دوست دارن من باهاشون برم کوه laughing3laughing3laughing3
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : fireboud , Arash12 , shahrzad , neda.n , kheiri.mahdi
[/color]آقا اجازه icon_cry میشه ما رو هم با خودتون ببرید قول میدیم سر صدا نکنیم love28 love28
زندگی
 تشکر شده توسط : FBF , fireboud , Arash12 , hilda , shahrzad , neda.n , kheiri.mahdi
هیلدا جونم یه کم خودتو تحویل بگیر عزیزم
یعنی دارم فکر میکنم به اینکه برای صعود بعدی به سبلان باید یه وانت برا ام اس سنتر بگیریم فقط.womanmen
الهام جونم منم بدون سر و صدا میرم؛باور کن‏!‏wink2
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , الهام ج , kheiri.mahdi

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گزارش برنامه صعود به قله دماوند بام ایران "برنامه 33" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 26 43,097 2018/07/31, 10:05 PM
آخرین ارسال: azinPHD
  گزارش صعود به الوند "برنامه 28 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 13,990 2014/06/25, 11:44 PM
آخرین ارسال: leili-asmaneh
  گزارش صعود به توچال"برنامه 23 ام" shahrzad 12 11,883 2013/12/07, 01:46 PM
آخرین ارسال: Maz
  گزارش برنامه صعود به قله دماوند بام ایران "برنامه 17" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 10 17,190 2013/09/25, 10:42 AM
آخرین ارسال: hilda
  گزارش برنامه کلون بستک "برنامه 16" neda.n 17 16,543 2013/09/23, 12:58 PM
آخرین ارسال: hamid
  گزارش برنامه شاه البرز "برنامه 15" neda.n 15 18,045 2013/08/05, 10:46 AM
آخرین ارسال: hilda
  گزارش برنامه صعود به قله خرسنگ"برنامه 13" shahrzad 10 13,030 2013/07/20, 09:46 PM
آخرین ارسال: kheiri.mahdi
  گزارش برنامه صعود به جان پناه امیری، "برنامه12" matinfard 7 11,623 2013/06/20, 02:09 PM
آخرین ارسال: shahrzad
  گزارش برنامه پیمایش جنگل و صعود به قله درفک "برنامه؟" matinfard 35 24,924 2013/05/25, 10:30 PM
آخرین ارسال: م.ه
  گزارش برنامه پیمایش به آبشار سنگان"برنامه 9" shahrzad 11 9,399 2013/04/27, 10:53 PM
آخرین ارسال: neda.n

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان