•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور با عشق های شکست خورده کنار بیاییم؟
دیگه برا من عشق و عاشقی معنا نداره
هیچوقت به کسى که بهت اعتماد داره، دروغ نگو

هیچوقت به کسى که بهت دروغ میگه، اعتماد نکن . . .
 تشکر شده توسط : naarin.p , Maz , ayda.m , سورنا , pariya1361
ولی واقعا سخته مخصوصا اگر طرفت فامیلم باشه درسته شاید سالی یک بار ببینمش ولی اخبارش که بهم میرسه Sad
شایدبگم تا 6 سال فقط عذاب کشیدم واشک ریختم اونم زمانیکه دانشجو بودم و توشهرغریب تنها زندگی میکردم ، ولی بعداز اون یکی جایگزینش کردم تا کم کم آروم شدم و عطشم خوابید دروغ نگم هنوزم گاهی یادش میفتم ولی اذیت نمیشمhappy0065.gifhappy0065.gif

شهرزاد جون راست میگه آقایون همیشه با این مسائل راحت ترکنارمیان ولی ما بقدری احساس خرج میکنیم که وقتی نتیجه نمیده تمام زندگیمون بهم میریزهrolleyesrolleyes
 تشکر شده توسط : ayda.m , سورنا , aarnika , pariya1361
انقدر سر خودت کارای جور واجور بریزی که خودتم دیگه یادت بره وای به حال اون!!!!!!!!!!!!!
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : FBF , ayda.m , zenith , سورنا , pariya1361
اگه واقعا عشق باشه شکست نمی خوره که.............
Undecided
مقصر خود ماييم
عشق را به کساني ارزاني ميکنيم که
از زندگي ، جز آب و علف روزانه، نه ميفهمند , نه ميخواهند!
همه چی آرومه.....
دل من استثناست....Blush
 تشکر شده توسط : omidaneh , نازی ی , naarin.p , سورنا , فاطمه جون , مریم 1361 , pariya1361 , majid1 , Reza_N
بپذیر واقعا واقعا انسانی و هیچ انسانی نمیتونه فراموش کنه و هر وقت یاد خاطراتی افتادی و از گذشته یادی کردی

بخودت مسلط باشی و امور جاری و مهم زندگیت رو پیش ببری که اینطوری خوشبختی برای شما تداوم داره، خدا نکرده

تو گذشته گیر نکنی
 تشکر شده توسط : naarin.p , سورنا , pariya1361
عشق فراموش نمیشه دقیقا باید باهاش کنار بیایی

ولی باید جایگزین داشته باشه ...... هرچند خوده عشق نمیشه ولی ننه نیست باید با زن بابا ساخت .

فقط باید عاشقه کسی شد که سرش به تنش بیرزه

Smile (16)Smile (16)wink2wink2wink2wink2smilingsmilingsmilingsmilingwink2wink2smilingsmilingsmilingsmiling
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : سورنا , naarin.p , الهام ج , احسان , pariya1361
تا جایی که امکان داره عقل مبارک رو کار بیندازید تا عاشق نشید. اگر گند زدید و کار از کار گذشت. میتونید با درس خوندن زیاد و سرگرم شدن با فیلم و سریال تا حدودی فراموش کنید. خودتون رو غرق کا ر کنید. البته تا مدتی جواب میده. بودن دو ستان خوب هم خیلی تاثیر داره. که من شکر خدا بعد از ام اس واقعابهترین ها رو پیدا کردم.جا داره از احسان تشکر کنم که رمز فیس بوقش رو عوض کرد تا من هی با پروفایلش نرم مال اون رو چک کنم.
همه این اراجیف رو گفتم ولی :

هیچ چیز نگاهت نمیشدconfused2
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : سورنا , naarin.p , simin , الهام ج , minoshka , hyd69hyd , pariya1361 , MFhealth
عاشق نشید خوangry3angry3
البته اگه از دستتون در رفت، در راستای راهکارهایی که سروش عزیز گفتن...میتونید برا فراموش کردنش صبح و شب تو همین سایت باشیدlaughing3(بد به دلتون راه ندید، ولی مراقب زخم بستر باشیدevilgrin0039.gif)
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : sooorooosh , الهام ج , minoshka , naarin.p , pariya1361

شخصی که شکست خود را نمی پذیرد ، همواره به دنبال راههایی برای عدم پذیرش ناتوانایی های خود است ، گاهی اوقات شکستهای خود را به دیگران نسبت می دهد و ایشان را مقصر می داند ، گاهی اوقات شرایط را عاملی برای شکست خود می داند .
تو
ملــودی کـدام تــرانــه ى عـــاشقــانــه ای کــه تمـــام اشتيـــاقــم بـــر وزن نگـــاهت شعـــر مـى شــود..
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , pariya1361
(2013/07/27, 08:14 PM)sama نوشته است: عشق فراموش نمیشه دقیقا باید باهاش کنار بیایی

ولی باید جایگزین داشته باشه ...... هرچند خوده عشق نمیشه ولی ننه نیست باید با زن بابا ساخت .

فقط باید عاشقه کسی شد که سرش به تنش بیرزه

Smile (16)Smile (16)wink2wink2wink2wink2smilingsmilingsmilingsmilingwink2wink2smilingsmilingsmilingsmiling

موافقم باهاش
هر کسی لیاقتش رو نداره
مخصوصا تو این جامعه
ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها ،
و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران . . .

تشکر شده توسط : pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنار اومدن با ام اس zahra k 38 17,326 2019/12/31, 08:58 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  چطور جبران کنم kamyab 20 12,280 2015/03/28, 11:09 PM
آخرین ارسال: sajede
  شکست را خوب قورت دهید paeazan 0 2,166 2013/09/15, 10:34 AM
آخرین ارسال: paeazan
  چطور ارتباطات آسیب دیده یا قطع شده را بهبود بخشیم؟ شهرزاد 2 2,775 2012/05/25, 02:55 PM
آخرین ارسال: پویش

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان