نظرسنجی: سفر همدان را از لحاظ کیفیت و کمیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
63.16%
12 63.16%
9
5.26%
1 5.26%
8
10.53%
2 10.53%
7
5.26%
1 5.26%
6
0%
0 0%
5
15.79%
3 15.79%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 19 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر همدان - ثبت نام آغاز شد
خب بزارين تعريف كنم
پنجشنبه: با دلي خجسته ساعت تقريبا 5 صبح حركت كرديم يه جا فك كنم سمت قزوين بود( آقا من از اول هم تو درس آمار ضعيف بودم همه چيم رو تقريبي ميگم..بعدشم وقتي پرده ها كشيدست از كجا بفهمم دقيقا كجا بود اونجااااا؟)
صبحونه:يعني خامه ش باهات حرف ميزد يعني خوشمزه بوداااا
آقا بعد ديگه شروع شد!!ماشين سواري به همراه كمي تا قسمتي حركات موزون ( البته من كه فقط نشسته بودم نگاه مي كردمSmile (16))
بعدش رفتيم غار عليصدر كه به شدت هم شلوغ بود....يعني واقعا زيبا بود جا داره از حسام كه اين همه قايق رو ؛ پا زد تشكر ويژه به عمل بياد.جاي همه دوستان خالي هواي خنك چي ميگفت آخه به اون شدت!!!
بعد دوستان خدا نصيب نكنه! رفتيم نهار خورديم ( فقط همين ديگه خدا نصيب نكنه)
ساعت شش و نيم ديگه قسمت شد بريم توي اتاقامون بعد از يه استراحت خيلي كوتاه رفتيم تپه هاي عباس آباد اصلنم از عكس گرفتن خوشمون نمياد بعدشم شام
جمعه: با تموم خستگي بالاخره از تخت بلند شديم رفتيم صبحونه كه عالي بودد بعد از صبحونه رفتيم مقبره ابو علي سينا كه مثل اينكه سالروزش بود و از طرف خانواده نمي دونم كي گل گزاشته بودند سر مقبره ش. بعدشم رفتيم گنجنامه كه خدايي زيبا بود من يكي خيلي خوشم اومد بعدشم لالجين و سوغات ....نهار سپس حركت به سمت تهران به همراه حركات شديدا موزون ؛ فروش يه سري مسواك و خمير دندون و دمپايي و لواشك هاي ترش ترششششش
الانم من خسته ترينممممممممم
 تشکر شده توسط : FBF , نارنجی مدرسه موشها , hessam , mehdisalimi , sargol , kaveh_plus , یه غریبه , نازی ی , chipchip , hamid , hilda , fireboud , nahid , paeazan , yummy , فرناز , shokolat , Maz , shahrzad , Hasty , بی تـــا , رامنا , neda.n , matinfard , sooorooosh , nanaz , نازلی , م.ه , ماه , aalieh , khatoon25 , minoshka , parastoo joon , عمومهربان , hamid_147 , بهــار , ahya

پیام های داخل این موضوع
سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - توسط hamid - 2013/07/06, 12:14 AM
RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - توسط مـه ســـا - 2013/08/24, 09:20 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر همدان hamid 59 11,264 2013/07/06, 12:06 AM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان