امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروهای مکمل
منم d3
 تشکر شده توسط : zohrevand
دکترم برای من ویتامین d3
جینسینگ
امگا۳
به عنوان مکمل به من داده
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

(2015/04/17, 10:54 PM)neghar نوشته است:
(2013/06/19, 10:24 PM)nahid نوشته است: کلسیم دی که حتمیه و باید بخورم
آهن هم قبلا یه روز درمیون نوشته بودن
امگا 3 رو هیچ دکتری به من نگفت ولی وقتی میگم بخورم میگن بخور !

هیچ ویتامین و املاحی رو زیادی ندارم کمبود ممکنه ولی زیادی نه !

نوع دارو و شرکتش هم مهمه که شما از کدوم راضی بودین .

سلام ویتامین و املاح را چه جوری می فهمید کم دارید؟

البته اینو من نزدیک دوسال پیش نوشته بودم. ولی اون زمان از روی آزمایش خون دکتر گفت آهنت کمه.ویتامین ب و زینک هم فکر کنم از وضعیت مو و ناخن و اعصاب میفهمن لازم داریم یا نه. همینطور از تغذیه.
وقتی از ریزش مو و شکننده شدن ناخن و ... گفتم ، زینک و ویتامین ب نوشتن ولی من متاسفانه کوتاهی میکنم و نمیخورم. angry2

کلسیم هم کسی که تراکم استخوانش کم باشه دیگه معلومه . منیزیم هم نوشت پارسال .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
داروی مکملی که من استفاده میکنم اسمش .....کاردیول ....... هست
این کپسول محصول کشور ایتالیا و حاوی9ماده موثره میباشد.......
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
خب این دارو مکملو استفاده میکنی بهتر میشی؟
(2015/05/04, 06:15 AM)mohamad2214 نوشته است: خب این دارو مکملو استفاده میکنی بهتر میشی؟

کاردیول یک مکمل غذایی است که در پیشگیری از بیماریهای قلبی موثراست. کاردیول یک ترکیب منحصر به فرد است که از 9 ماده طبیعی موثر که به حفظ میزان طبیعی کلسترول کمک می کند ساخته شده است.
مصرف کننده های کاردیول به طورمعمول پس از 30 تا 60 روز کاهش 15 تا 20% در میزان LDL خود مشاهده می کنند.
کاردیول می تواند به لطف مواد مغذی خود برای حفظ تعادل کلسترول و تری گلیسیرید رژیم غذایی مفید باشد. کاردیول برای افرادی که دریافت غذایی کمی دارند یا نیازشان به مواد مغذی داخل کاردیول افزایش یافته است مناسب است.
درموارد درمان همزمان با داروهای کاهنده چربی بهتر است پیش از مصرف با پزشک مشورت شود.
موارد منع مصرف کاردیول کدام اند ؟
- در دوره بارداری و شیردهی این مکمل را مصرف نکنید.
- همراه با داروهای کاهنده چربی از کاردیول استفاده نکنید.
آیا کاردیول فاقد گلوتن است ؟
بله محصول کاردیول فاقد گلوتن است و برای افرادی که به گلوتن حسایت دارند مناسب است .
چه مواد آلرژی زایی در کاردیول موجود است؟
- ماهی (آنچوی و ساردین)
- سویا
- کنجد
باید نشانش بدهم که نمی‌شکنم؛ که شاخ و شانه هم نمی‌کشم برایش؛ خم می‌شوم مثل یک ساقه نرم، و می‌گذارم که بگذرد.
سلام
من از شهرخودم شنيده ام كه دكتر بسكى كه اول كارگر جنوبى است يك بيمار نوع پيشرفته كه درباداروىگياهى مداوا شده ايا كسى باا اين اقا شفا پيدا كرده لطفا راهنمايي كنيد
 تشکر شده توسط : niloofary
دکتر بسکی یعنی همون پیرمردی که برنامه صبحی دیگر شبکه آموزش میان؟icon_cryicon_cryicon_cry ایشون گیاه خوارن و از نظر بدنی خیلی سرحال و فعال ولی فکر نکنم رژیم غذایی کاملا گیاهی برای ما مفید باشه icon_cryicon_cry یا اینکه داروی گیاهی دارن کنار رژیم غذایی معمول خودمونicon_cryicon_cryicon_cry
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : niloofary
(2017/02/20, 12:07 AM)zohrevand نوشته است: سلام
من از شهرخودم شنيده ام كه دكتر بسكى كه اول كارگر جنوبى است يك بيمار نوع پيشرفته كه درباداروىگياهى مداوا شده ايا كسى باا اين اقا شفا پيدا كرده لطفا راهنمايي كنيد
سلام من ایشون را نمیشناسم ولی اگه واقعا کسی شفا پیدا کرده بود میشد که اینقدر بی سر و صدا باشه؟icon_cry
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : niloofary , Sarina_al , hadisss
من ابتدا مولتی ویتامین 10تا خوردم وویتامین دی بهم دادن ، یه چند ماه هم ویتامین اچ خوردم
الان هم ویتامین دی هفته ای یکبار و امگا3 aqua هرشب میخورم
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : siamak.m.h

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط داروهای پوست (ايزوترتينويين و... ) با MS shahrzad 32 47,230 2016/02/12, 02:47 PM
آخرین ارسال: Yekta110

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان