امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاغلی که به صبر زیاد نیاز دارند
من یه مدت کنترل پروژه بودم توی پالایشگاه خداییش کار سختی بود
زندگیم روی مدار بی قراری سپری شد ............
 تشکر شده توسط : farane , Exhautless , سالومه , مرجان مولایی نژاد , arezooo82
(2014/09/27, 10:52 PM)spring نوشته است: من یه مدت کنترل پروژه بودم توی پالایشگاه خداییش کار سختی بود

اره این کار هم واقعا سخته اخه شغل برادر من هم همینه
 تشکر شده توسط : spring , سالومه
(2014/09/27, 10:48 PM)farane نوشته است: من ماما هستم به نظر من هیچ کاری از مامایی سخت تر نیست جون دو تا انسان به مهارت تو بستگی داره واقعا اخر استرسه

خواهرای منم پرستارن خدایی خیلی کار سختیه
زندگیم روی مدار بی قراری سپری شد ............
 تشکر شده توسط : سالومه , مرجان مولایی نژاد , laleh
اینجا کسی نیست با من همدردی کنه ........................rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : spring , مرجان مولایی نژاد , سها
(2013/06/07, 12:39 PM)shokolat نوشته است: آیا ادعا می کنید که بسیار صبور و با حوصله هستید؟ پس با مطالعه این مطلب می توانید شغل مناسب خود را انتخاب کنید؛ شغلی که کاملا با روحیه شما تناسب داشته باشد.

همه ما صدها هزار بار شنیده ایم که صبر و حوصله در همه جوانب زندگی لازم و ضروری است. این کلیشه ای است که همیشه با آن مواجه هستیم. اما وجود این خصلت در برخی مشاغل به وضوح احساس می شود. یعنی باید واقعا صبور باشید تا بتوانید این کارهای خسته کننده را انجام دهید. کنجکاو شده اید که اینها چه مشاغلی هستند؟ با ما همراه باشید.
1. معلم

تقریبا همه ما می دانیم که معلمی جزو مشاغل دشواری است که حوصله زیادی برای سر و کله زدن با بچه ها را می طلبد. علاوه بر خود شاگردان، باید در مقابل نظرات و رفتارهای خوب و بد والدین آنها هم صبر و حوصله کافی داشته باشید. معلم ها باید برای تدریس و تفهیم دروس حوصله کافی داشته باشند زیرا دانش آموزان در لحظه و فورا مسایل مختلف را یاد نمی گیرند. اگر فردی حوصله تلاش مستمر و رسیدن به نتیجه در طولانی مدت را ندارد بهتر است به هیچ وجه به معملی فکر نکند.

2. مددکار اجتماعی

مددکارهای اجتماعی همیشه در حال مشاور و کمک دادن به افرادی هستند که در زندگی خود با مشکل رو به رو شده اند. برای شنیدن مشکلات مردم و نشان دادن راهکار مناسب و درست، باید صبر و حوصله زیادی داشته باشید.

3. دستیار دندانپزشک

دستیار دندانپزشک نیز جزو مشاغلی است که برای اختیار باید صبر زیادی داشته باشید. این افراد با صبر خود مراجعه کننده را آماده درمان و به آنها کمک می کنند تا بهداشت دهان خود را حفظ کنند. این افراد باید به اندازه کافی آرام و خونسرد باشند تا بیماری که از کارهای دندانپزشکی هراس دارد را آرام کنند.

4. تکنسین داروخانه

تکنسین داروخانه همیشه باید به تلفن ها و مشتری ها پاسخ دهد. نسخه ها را برای مراجعه کننده آماده کند. این افراد همیشه با ارباب رجوع در ارتباط مستقیم هستند. برای سرویس دادن به مشتری ها هم باید صبر و حوصله زیادی داشت زیرا مردم با اخلاق و روحیه های مختلف به داروخانه مراجعه می کنند و شاید برخی از آنها رفتار مناسب و درستی نداشته باشند.

5. پرستار

پرستاری شغل بسیار دشواری دارند. آنها همیشه با بیمار و همراهان بی حوصله آنها سروکار دارند. پرستار باید همیشه با حوصله وسایل لازم برای درمان بیمار را آماده کند، پاسخ گوی نیاز های بیمار باشد، باید پاسخگوی پزشکان باشد و باید همیشه مراقب دستگاه های درمانی و نتیجه آزمایش ها باشد.

برخی از بیماران در خطر مرگ قرار دارند و این وظیفه پرستار است که مراقبت های لازم را انجام دهد.

آژانس هواپیمایی واقعا دیونه کننده است
در کوی ما شکسته دلی میخرند و بس
بازار خودفروشی از آن سوی دیگر است
 تشکر شده توسط : مرجان مولایی نژاد
وکلا که باید با قاضی ها ( از نوع پررو و زبون نفهم) سرو کله بزنن خیلی سخت و پر استرسهwink2
......
 تشکر شده توسط : شهریار , mstoday
والله هر کاری سختی خودش رو داره و اینکه آدمها در یک چیز با هم مشترکند و اون متفاوت بودن هست. ظرفیت های آدمها با هم فرق میکنه که صبر و تحملشون هم

متناسب به اقتضای شغلیشون هست .... کسی هم کاری رو بدون آموزش شروع نمیکنه کسی نیست بدون صبر و تحمل در کارش دوام بیاره . از معلم و پزشک و ...

ماشاالله بعضی شغل های پر دآمد که پول توش هست صبر و تحمل عزیزان در کارشون هم زیاده ...wink2

کلا دو طبقه افراد در جامعه هستن :

افرادی که میخورند و کار نمیکنن

افرادی که نمیخورن و کار میکنن
 تشکر شده توسط : مرجان مولایی نژاد , mstoday
(2014/09/22, 11:30 AM)سالومه نوشته است: من طراحم تو تولیدی پوشاک
سرو کله زدن با 50 تا مرد خیلی سخته وقتیم میدونن طراح کاراشون یه دختره نمیخوان قبولش کنن confusedconfused
اینجور کارا مثل معلمی یا مربی مهد بودن خیلی راحت تره در مقایسه با کارمن که سخته و صبر زیادم میخواد confused2
من تدریس تو هنرستانای دخترونه داشتم ولی قابل مقایسه با خیلی از کارای این مدلی نیست
angry3angry3angry3angry3
هر کاری سختی خودشو داره عزیزم
من با شما همدردی می کنم
ولی خودت می گی دبیرستان
بچه ها از سختی ابتدایی می گن ...
من خودم دستیار دندانپزشک هستم
ولی شرایط کار فرق می کنه
من تو کلینیک کار نمی کنم
من تو یه مطب کار میکنم
و بیماران خیلی زیاد آگاهی دارن
کارم سخت نیست دوستش دارم...
 تشکر شده توسط : mstoday , مرجان مولایی نژاد
[quote='mstoday' pid='495429' dateline='1428083902']
به نظر من که هر کاری سختیه خودشو داره و کاملا نسبیه
مثلا چند روز پیش که رفته بودم عیادت یکی از اقوام تو بخش اعصاب و روان، فقط یه ربع اونجا بودم، سردرد گرفتم و دستم گزگز میکرد! الانم همه بیمارا تو ذهنمن، حاضر نیستم حتی یه روز اونجا کار کنم، حتی اگه چندبرابر حقوق فعلیم بهم بدن Sleepy
اما خب روزایی هم هست که خودم تا آخر شب مجبورم رو پروژه باشم و اون لحظه حس میکنم هیچ کاری سختتر از کار من نیست :7

آخییییش . بالاخره یه نفر سختی کار روانشناسها و روانپزشک ها رو فهمید.icon_biggrin
دیگه لازم نیست منم بگم.agreement2
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
من خودم خانه دارم
اما به علت شغل همسرم
تمام مسولیت زندگی رو به تنهایی به دوش کشیدم
هیچ وقتم خم به ابرو نیاوردم
و گله نکردم
ولی همین شغل همسرم
که شاغل در کشتیرانی جمهوری اسلامی هستن
باعث بیماری من شد
چون همیشه استرس داشتم
کی میاد ،وای باید بره،بازم تنهایی،نگرانی .....
همه رو ریختم تو خودم
ظاهر م بسیار قوی و ادم پرتلاشی بودم اما کسی از قلبم خبر نداشت
تا اینکه
این مشکل برام پیش اومد
واقعا یکی از مشاغل سخت دنیا
دریانوردی هستش
من از الان نشستم روز شماری میکنم
که شش،ماه ماموریت ش تموم بشه برگرده خونه
تمام طول زندگی مشترکم فقط انتظار کشیدم......
ﻟﺤﻈﻪ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎ ...
ﺍﯾﻦ ﻭﻋﺪﻩ ﺣﻖ ﺍﺳﺖ !
ﺩﻋﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺟﺎﺑﺖ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ !
ﭼﻮﻥ ﺗﻮ ﻣﻮﺭﺩ ﻟﻄﻒ ﻣﻦ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﯼ ،
ﻭ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﻣﯽ ﺷﻨﺎﺳﻢ ...
 تشکر شده توسط : hadisss , شهریار

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  10 کشوری که بالاترین طلاق را در دنیا دارند paeazan 4 4,975 2014/06/06, 09:28 AM
آخرین ارسال: کارین
Smile آدم‌های موفـق با دیـگران 30 فـرق دارند نازلی 1 3,213 2012/01/07, 03:55 PM
آخرین ارسال: *sharzad.s*

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان