•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زنبور درمانی
سلام عزیزم از من گفتن بود ولی منم 5 سال سینووکس و 3 سال بتا استفاده کردم و هر سال تاثیر منفی شو دیدم
حالا هر جور خودتون صلاح میبینید ولی من دیگه دلم نمیخوای درمان شیمیایی رو پیش بگیرم
امیدوارم زودتر درمان قطعی ام اس بیاد
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
من ک از هفته بعد میرم زنبور درمانی
سلام ۴ماهی هست که هفته ای دوبارزنبوردرمانی میرم وبه توصیه دکترزنبوردرمانم داروهای شیمیایی روکلا گذاشتم کنارواول به لطف خدابعدنیش زنبورا وخوردن انواع عسل ونخوردن هیچ گونه سردی خداروشکرپیشرفت قابل توجهی تودرمان ام اسم پیش اومده دوست داشتم بهتون مژده درمان بازنبوردردرازمدت که برای هرکی مدت زمانش متفاوته روبدم Sheklak.shabhayetanhayi-30Sheklak.shabhayetanhayi-30Sheklak.shabhayetanhayi-30
(2018/04/02, 09:03 PM)Yekta1991 نوشته است: سلام ۴ماهی هست که هفته ای دوبارزنبوردرمانی میرم وبه توصیه دکترزنبوردرمانم داروهای شیمیایی روکلا گذاشتم کنارواول به لطف خدابعدنیش زنبورا وخوردن انواع عسل ونخوردن هیچ گونه سردی خداروشکرپیشرفت قابل توجهی تودرمان ام اسم پیش اومده دوست داشتم بهتون مژده درمان بازنبوردردرازمدت که برای هرکی مدت زمانش متفاوته روبدم Sheklak.shabhayetanhayi-30Sheklak.shabhayetanhayi-30Sheklak.shabhayetanhayi-30

سلام کجا میرید زنبور در مانی درد نداره
(2018/04/03, 10:30 AM)sanam60 نوشته است:
(2018/04/02, 09:03 PM)Yekta1991 نوشته است: سلام ۴ماهی هست که هفته ای دوبارزنبوردرمانی میرم وبه توصیه دکترزنبوردرمانم داروهای شیمیایی روکلا گذاشتم کنارواول به لطف خدابعدنیش زنبورا وخوردن انواع عسل ونخوردن هیچ گونه سردی خداروشکرپیشرفت قابل توجهی تودرمان ام اسم پیش اومده دوست داشتم بهتون مژده درمان بازنبوردردرازمدت که برای هرکی مدت زمانش متفاوته روبدم Sheklak.shabhayetanhayi-30Sheklak.shabhayetanhayi-30Sheklak.shabhayetanhayi-30

سلام کجا میرید زنبور در مانی درد نداره

سلام اولش یکم سخته عادت می کنید اصلایه جورتفریحه تهران خیابان خراسان خیابان قنطارکلینیک صدریه قسمت خانمها حسینی ازخانم ادرس همسرشون اقای حسینی روبگیرین برای اقایون یاحتی خانومهااگرسختشون نیست اقا براشون زنبوربزنه ولی اقاهه واردتر هست
 تشکر شده توسط : sanam60
سلام!
دوست دارم بدونم کدوم دکتر توی دنیا این شیوه رو تایید کرده؟ نبات درمانی و طب اسلامی رو هم من شنیدم! smilingsmiling
دکتر زنبور درمان ؟!
تخصصی با این عنوان نداریم. چون زنبور رو بیاری نیش بزنه به داوطلب ،آن چنان تخصص نمیخواد.
خدا کنه بدونن که ام اس بیماری کاملا شناخته شده ای نیست و نمیشه فکر کرد که اگه نیش زنبور برای این بیمار خوب بود برای اون یکی هم خوبه !
نیش زنبور اثر کورتونی داره ریحانه جان. امیدوارم اثر کورتونی اون که از بدنت خارج شد همچنان سیر بیماریت بهتر بشه .
قبلا هم تو همین تاپیک نوشته بودم که چون سیستم ایمنی ما حساب کتاب نداره ،باید ترسید . نکنه نیش زنبور های متعدد بهش نسازه و فعال بشه !
آخه فعال شدن یه سیستم معیوب که گل به خودی میزنه کار دستمون میده.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : alireza1111 , helli , مینا غلام نژاد
بله ابنجاهم که من میرم دکترنیستن خانوم حسینی وهمسرشون استادحسینی کلینیک پیش خانومشون میرم جلسه ای۳۰تومنه ۱۰تومن حق کلینیک منزلشونم میرم پیش خوداستاد۲۰تومنه
بعدمن افرادی رودیدم که بعد۴.۵سال درمان بازنبورپلاکاشون کاملاغیرفعال شده حالابعدچندسال ماهی یه بارمی اومدن حتی خانومای ام اس که باردارهستنم میان بعدزایمان هم حمله نداشتن
فعلاانقدررومن کارداره میکنه تاعوارض کورتون ازبدنم خارج شهمخصوصاکه من نوانترونم قبلااستفاده کردم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پس از کرونا مراجعه شما به مراکز درمانی چه تغییری کرده ؟ nahid 10 3,331 2021/01/24, 01:17 PM
آخرین ارسال: glassheart
  شیمی درمانی 1989مهدیه 5 3,450 2013/03/02, 02:35 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  غذا درمانی ZAKER 1 5,271 2011/09/09, 09:28 AM
آخرین ارسال: Prime

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان