نظرسنجی: دیدار تیر ماه ام اس سنتر را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
63.04%
29 63.04%
9
19.57%
9 19.57%
8
13.04%
6 13.04%
7
4.35%
2 4.35%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 46 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار 7 تیر ماه 1392
. . .

26 روز دیگر . . .
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : seyyed reza , zenith , matinfard , آرزو , nazaninamiri70 , nanaz , Hasty , spring , ابراهیم
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
خیلی خوشحالم که بازم دیدار گذاشتن
من هم میام
تشنه دیدن تک تک دوستان را دارم
بازم دست مدیران درد نکندicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : hamid , zenith , melody , matinfard , hilda , nazaninamiri70 , Hasty , spring , ابراهیم
سلام دوستانicon_question
اگه قابل بدونید و توجمع راه بدید منم میامTongue
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : seyyed reza , matinfard , zeinabi , zenith , hamid , زهرا59 , nazaninamiri70 , nanaz , spring , ehsan 10054 , Hasty
آی دلم کباب میشه آی کباب میشه
که من نمیتونم بیام دوست دارم بیام ولی کی منو از اهواز تهران میبره راهش دوره
خلاصه باید دوریم رو تحمل کنین اشکال ندارهSmile (16)
گاهی مرا یاد کن...
من همانم که اگر ساعتی از من بی خبر بودی آسمان را به زمین میدوختی
 تشکر شده توسط : ابراهیم , seyyed reza , hilda , hamid , mehdisalimi , آرزو , nazaninamiri70 , spring , Hasty
(2013/06/01, 09:13 PM)hamid نوشته است: سلام به همه دوستان عزیز
به اولین دیدار رسمی سال 1392 ام اس سنتر نزدیک میشیم

حتما میدونید که دیدارهای سایت از 2 ماه در میون عقب تر نمیوفته ، ولی خوب به خاطر برنامه ویژه همایش و اتفاقات قبل و بعدش تا کنون نتونستیم برنامه ریزی برای دیدار داشته باشیم .

در این دیدار همون طور که در اخرین دیدار 1391 عنوان شد ، شرایط کمی فرق کرده و ناچاریم برای دیدار ظرفیت در نظر بگیریم که ظرفیت شرکت کنندگان در این دیدار 60 نفر خواهد بود .

مطابق برنامه های اخیر ، این برنامه هم در یکی از رستوران ها یا کافی شاپ های تهران برگزار میشه .
100% در حد امکان دسترسی راحت به محل دیدار و از اون مهم تر راحتی عبور و مرور از نکات مهم انتخاب محل دیدار هست

دیدار روز جمعه 7 تیر ماه 1392 حدود ساعت 4 الی 8 شب به مدت 2.5 الی 3 ساعت برگزار خواهد شد .
توضیحات تکمیلی 3-4 روز قبل از دیدار به صورت دعوت نامه از طریق پیغام خصوصی برای دوستانی که از طریق نظرسنجی اعلام امادگی کردند ارسال میشه .

طبق معمول چند مورد که همیشه باید ذکر بشه رو اعلام میکنم :

1- حضور بستگان درجه یک مبتلایان به ام اس به شرط اطلاع قبلی بلامانع و سایر افراد پس از تایید یکی از افراد تیم مدیریتی میسر خواهد بود . ( اطلاعیه افراد شرکت کننده در دیدارها )
2- حتما به خاطر داشته باشید عکاسی در دیدارهای سایت فقط توسط فرد منتخب تیم مدیریتی می باشد و لطفا از استفاده از دوربین شخصی برای عکاسی خودداری نمایید .
3- افرادی که برای اولین بار قصد حضور در دیدار رو دارند حتما شماره یکی از مدیران را جهت هماهنگی و حضور در برنامه داشته باشند .
4- همه تدارکات دیدار از طریق ما انجام میپذیره و از همه دوستان تقاضا داریم که برای پذیرایی تدارکی نبینن و اگر مایل هستید میتونید مارو در هزینه های دیدار یاری کنید .

برای پرداخت وجه با کلیک بر روی این متن میتونید وارد درگاه پرداخت ام اس سنتر بشید و مبلغی که تمایل دارید رو واریز کنید .

مجددا اعلام میکنم که ظرفیت افراد شرکت کننده 60 نفر هست و دوستانی که با همراه قراره تشریف بیارن حتما بعد از رای دادن از طریق پیغام خصوصی به یکی از اعضای تیم مدیریت اعلام کنند .

گزینه دوم نظر سنجی هم برای افرادی هست که میخوان در لیست انتظار باشن تا اگر فردی حضورش در دیدار کنسل شد جایگزین اون فرد بشن .

و در اخر بگم که بعد از همایش و سعادت نداشتن دیدار دوستان ، شدیدا مشتاق به دیدار شما دوستای گلم هستم
salam man mikham sherkat konam lotfan adreso baram befrestin ba tashakor

تشکر شده توسط : zenith , زهرا59 , Hasty , spring
منم اگه خد ا بخواد این دفه واقعا میامwoman
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : neda.n , hilda , zenith , hamid , mehdisalimi , آرزو , nazaninamiri70 , Hasty , spring , ابراهیم , parastoo joon
icon_questionicon_questionدستتون درد نکنه واقعا هیچطورنمیشه زحمات شمارو جبران کرد
بشتابید بشتابید تنها10 نفر فرصت طلایی رادارندagreement2
خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : neda.n , hilda , آرزو , coffeedot , hamid , Hasty , spring , parastoo joon
سلاااااااااااااااااااااااام به همه دوستای عزیز و مهربون

انتظار به رسید......کلاغه به خونش نرسیدTongue

بعد از آخرین دیدار من که فکر کنم 19 خرداد91 بود....این دفعه میام

آخه دلم تنگ شده love28love28

مخصوصاً برای بعضی ها(مخاطب خاص)
evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifSmile (52)Smile (52)
خدای من هرگز نگویمت دست من بگیر
عمریست گرفته ای مبادا رها کنی
 تشکر شده توسط : آرزو , coffeedot , nazaninamiri70 , hamid , Hasty , spring , ابراهیم , parastoo joon
یعنی مخاطب خاص بعضیآ کیهicon_cryicon_cry
یعنی عمو ابراهیمو راه میدنicon_cryicon_cry
یعنی ممکنه این سری دیگه واقعا مرضیه سرکارمون نذاره و بیادicon_cryicon_cry
یعنی چرا کسی به عمو رضا آب نمیده خو تشنشه عمومicon_cryicon_cry
یعنی میشه زودتر انیس بگه 1 ساعت به دیدار 7 تیرicon_cryicon_cry
یعنی میشه نازی هم بیاد؟icon_cryicon_cry
یعنی...icon_cryicon_cry
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , yummy , Hasty , spring , ابراهیم
دوستان عزیز من یه بار دیگه اعلام کنم که شرمنده شما نشیم

لطفا هر دوستی که همراه داره - حتی اگر من یا فربود یا هر دوستی که در تمام دیدارها بوده و همیشه هم همراه داشته - بهمون اعلام کنه .
لطفا لطفا و خواهشا کسانی که ام اس ندارن و افراد درجه یک مبتلایان به ام اس نیستن طبق اطلاعیه دیدارها عمل کنند

از همگی ممنونم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , FBF , leili , Hasty , spring , nanaz , ابراهیم , رنگین کمان , یه غریبه

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,351 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,648 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,075 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,772 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,686 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,113 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,706 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 7,830 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 14,554 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 17,021 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان