•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیراسترس بر پیشرفت بیماری ام اس
تمام بچه های عضو سایت حتما سری به سایت www.aramgroup.irبزنید و مطالب اونو به دقت بخوانید خیلی مفیده،امتحان کردنش ضرری نداره .smilinglaughing3laughing3
درد تو از خود توست و درمان تو نیز در خود توست و تو گمان میکنی که موجود ضعیفی هستی حال آنکه راز جهانی بزرگ، در کتاب وجودت مندرج است.امام علی (ع)
 تشکر شده توسط : # پریسا # , najva , رنگین کمان , فرزانه۶۰ , somayeh90 , pariya1361
"استرس‌هاي عاطفي و محيطي موجب تشديد «ام.اس» مي شود" رو واقعا قبول دارم، چون خودم لمسش کردم... واقعا همین طوره Confused
 تشکر شده توسط : Hasty , i_sh , pariya1361
میدونمconfused2ولی مگه میشه تو زندگی استرس نداشت چه عاطفی چه غیرهconfused2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : Hasty , pariya1361
استرس و هیجان روحی برای بیمار ام‌اس سم است
دبیر کمیته علمی انجمن ام اس ایران، بر دوری بیماران ام اس از استرس و پرهیز از هیجانات روحی، تاکید کرد. دکتر محمدعلی صحراییان، در خصوص اینکه بیمار مبتلا به ام اس دچار چه نوع اختلالات و عوارضی می شود،...

دبیر کمیته علمی انجمن ام اس ایران، بر دوری بیماران ام اس از استرس و پرهیز از هیجانات روحی، تاکید کرد.

دکتر محمدعلی صحراییان، در خصوص اینکه بیمار مبتلا به ام اس دچار چه نوع اختلالات و عوارضی می شود، به خبرنگار مهر گفت: یک بیمار ام اس می تواند دچار اختلال حرکتی، ادراری، تعاملی و بینایی شود که این مسئله بر حسب درگیر شدن سیستم عصبی بدن، رخ می دهد.

وی با اشاره به اینکه استرس و هیجانات روحی، برای بیمار ام اس خطرناک است، افزود: مهم ترین نکته ای که در خصوص روند درمان این قبیل بیماران وجود دارد، این است که باید از چنین شرایط و محیط هایی دور باشند.

دبیر کمیته علمی انجمن ام اس ایران با تاکید بر ناشناخته بودن علت بیماری ام اس، اظهار داشت: متاسفانه به عمین علت، این بیماری رو به افزایش است.

صحراییان همچنین با عنوان اینکه بیماری ام اس درمان قطعی ندارد، افزود: فقط روشهای درمانی وجود دارد که سیر بیماری را به تاخیر می اندازد و از این جهت، مشکل خاصی در کشور نیست. زیرا، داروهای مورد نیاز این بیماران در ایران وجود دارد.
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : nazii , شهرزاد , برگ 7 , niloufar , ساغر , MFhealth , ورپریده , ارزو , نسترنى , sargol , khatereh. , pariya1361
پس با این حساب شهربازی هم بای بای...
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , niloufar , نسترنى , glassheart , pariya1361
نازی جان شهربازی استرس مثبته نه منفی ....!البته کسایی که ازین استرس میترسن آره درست میگی باید بای بای باشه براشون

ولی بهتره علاوه براینکه خودمون در نقش استرس موثریم کمی هم مسئولان حالا با بهتر کردن اوضاع درمان و حتی تهیه داروها و ... بتونن استرس رو از افراد کم کنن

همین چند هفته ای که میگن بتافرون تو بازار کم شده !خوده این موضوع هم باعث استرس دوستانه ...

ولی با اینحال خود شخص از همه بیشتر نقش داره برای کاهش استرس
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , nazii , niloufar , نسترنى , glassheart , pariya1361
ميگم تو هركات بدنيم دارم راه رفتنم دستام واي خدا
اين ديگه چه استرسي هستashamed0006.gif
...
 تشکر شده توسط : نسترنى , pariya1361
[quote='nazii' pid='248474' dateline='1345610709']
پس با این حساب شهربازی هم بای بای.
شهر بازی جرا بای بایangry2angry2
 تشکر شده توسط : نسترنى , glassheart , pariya1361
پس منم بايد قيد اداره رو بزنم Sad جديدا حتى جمعه شبا كه فرداش شنبه س و بايد بيام سر كار استرس ميگيرم.confused2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : هيوا , ارزو , نسترنى , pariya1361
ای بابا اینا چه دلشون خوشه من زندگیم سرشار از استرسه. هر جا می رم یه استرسی بهم وارد میشه. مخصوصا این 2 ماه اخیر. من یکی که انگار از شرایط استرس زا خلاصی ندارم. کلی با شربت گلاب و عسل سعی می کنم خودم رو آروم کنم. این زندگی اعصاب واسه آدم نمی ذاره. با این حساب تا الان جون سالم به در بردم خیلیه.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : نسترنى , ساغر , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه ویتامین D با بیماری مولتیپل اسکلروزیس ( MS ) مقابله می کند hamdam 44 40,660 2023/04/20, 11:29 AM
آخرین ارسال: Nazaritafti20
  احتمال ابتلا به پنج بیماری مزمن همراه با ام اس niloofary 2 5,326 2017/12/20, 02:34 AM
آخرین ارسال: yas8866
  مصرف کافئین در پیشگیری از بیماری ام اس موثر است nafass 21 13,293 2017/11/20, 01:37 PM
آخرین ارسال: Mehrdad 31
  خواص معجزه آساسی کندر در درمان بیماری ام اس shahrzad 76 74,429 2017/08/19, 09:16 PM
آخرین ارسال: Sarina_al
  با وجود شیوع بالا MS هنوز بیماری خاص نیست ! nahid 16 11,570 2017/05/08, 10:16 PM
آخرین ارسال: آدرینا
  تئوری جدید در مورد علت بیماری ام اس. warrior 1 4,004 2016/11/08, 12:26 PM
آخرین ارسال: niloofary
  فوايد قهوه در مبارزه با بیماری MS voodoo 30 21,990 2016/01/06, 10:11 AM
آخرین ارسال: 71shahab
  روش جدید برای متوقف کردن و تاخیردر پیشرفت MS paeazan 23 22,185 2015/11/01, 10:45 AM
  تشخیص پادتن‌ها چند سال پیش از بروز علائم بیماری ام‌اس niloofary 0 2,392 2015/10/17, 10:45 AM
  معجزه تخم‌مرغ گندیده در برابر بیماری ام‌اس niloofary 5 6,063 2015/08/22, 09:48 PM
آخرین ارسال: helli

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست