امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باغبانی درمانی: درمان ذهن و جسم
(2013/07/30, 09:50 PM)chipchip نوشته است: [b]آقا ما کلی چیز برداشت کردیم Rolleyes ، ینی هنوزم داریم برداشت میکنیمآ
گوجه ٰ خیار (دو نوعش هم محلی هم تــِــرونی) لوبیا بادمجون فلفل تربچه ریحون نعناعععع گیشنیز ، ذرتم داریم ولی تازه گل داده امروز رفتم یه 4 5 متر دیگه زمین رو شخم زدم توش شاهی کاشتم یه ذره هم تربچه ، گوجش خـــایلی خوشمزس تــــــــــــــــــرش اصن یه وضی love28
حالا یه چیز باحال تعریف کنم واستون
آقا ما حدود یه ماه پیش با خونواده رفتیم طرفای باغمون یه عصرونه هم ردیف کردیم که اونجا بزنیم به بدن. هندونه هم خریده بودیم . خلاصه دسته جمعی عصرونه رو زدیم هندونه م نابودش کردیم و دونه هاشو همینجوری ریختیم یه گوشه ی حیاط. آقا یه چن وقت گذشت دیدیم اِ هندونه جونه زده بعد گفتیم ای کاش میکاشتیمش. چون تو حیاط جلوی رفت و امد بود بی خیالش شدیم . بعد یه چن وقت دیدیم اِ گلم داد . آقا گذشت و گذشت تا من یکی دوهفته پیش رفتم بهش سر زدم دیدم اِ یه هندونه کوچولو اندازه گردو آورده. خــــــــایلی باحال بود . ینی اگه ما میخواستیم هندونه بکاریم عمرا اگه جوونه میداد . ولی حیف که دیگه رشد نمیکنه ولی همینشم باحاله

اولا چه عجب شما سری به این تاپیک زدین!
ثانیا ما ریحونامونو پای سفره افطار خوردیم!
ثالثا منم هندونه کاشتم اما فعلا توی گلدونه! باغچه هم نداریم!
داره ساقه بلندی میده، چیکارش کنم؟ توی گلدون هندونه میده؟!
رابعا جواب سوالای ما درمورد گوجه فرنگی و فلفل که قرار بود از مهندستون بپرسین چی شد؟
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : chipchip

پیام های داخل این موضوع
RE: باغبانی درمانی: درمان ذهن و جسم - توسط SSA - 2013/07/30, 11:57 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قدرت درمانی اشک سعید قیصری 42 29,151 2015/08/15, 08:43 AM
آخرین ارسال: f.amini
  آهنگ ها بی کلام موسیقی درمانی - دانلود paeazan 11 16,319 2015/06/03, 11:06 AM
آخرین ارسال: paeazan
  چگونه میتوان حسادت را درمان کرد؟ Escape 1 3,068 2014/04/18, 02:54 PM
آخرین ارسال: سالومه