•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 20
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات : 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب غلبه بر بیماری ام اس
(2013/06/24, 05:02 PM)hamid نوشته است: با آرزوی پیدا شدن فرصتی برای رفتن به انقلاب و خرید کتاب و بعدش پیدا شدن وقت برای خواندن این کتاب
مطمئنا ترجمه های بی نقص همدم عزیز رو در ام اس سنتر خوندیم
و قطعا این کتاب بی نظیر خواهد بود . چرا که توسط یه فردی نوشته شده که خودش ام اس داره و تک تک کلمات رو درک کرده

همدم عزیز واقعا بهت تبریک و خسته نباشید میگم

ممنون حمید جان از حسن نظرت . امیدوارم که همه بچه ها بتونند کتاب را بخوانند.
راستی چه آواتار با مزه ای طراحی کردی برا خودت. خوشمان آمد
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : hamid , شيدا رها , احمد رضا , مینا100 , mari
سلام من کتاب را خریدم و چند صفحه ای ازش خوندم.جای بسیار بسیار تبریک و تشکر به شما همدم زحمت کش و مهربون داره.واقعا مایه گذاشتین برای ترجمه اش ممنون و سپاسگزارم.مممممممممممممممممممممممممممنننننننننننننننننننننننننننووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن
 تشکر شده توسط : yummy , hamdam , شيدا رها , احمد رضا
کتاب غلبه بر بیماری ام اس کتاب خیلی جالبیه که با خوندن اون متوجه میشیم سبک زندگیمون اشتباهه و باید در اون تجدید نطر بکنیم این کتاب آدمو مجبور میکنه که از کاراش بزنه و بشینه کتابو دنبال کنه .من واقعا از خوندن این کتاب لذت میبرم .
من این کتابو شنبه خریدم و با وجود وطائف زیادی که توی منزل دارم 300 صفحه شو تا بحال خوندم . این کتاب با مدارک مستند به ما میگه که سبک نغذیه ایمون چقدر در بیمار شدنمون تاثیر داره و چه چیزهائی برامون خوبه وچه چیزهائی بده.
از همدم عزیز بابت ترجمه این کتاب ارزشمند بینهایت سپاسگزارم و براش آرزوی موفقیت روزافزون دارم.agreement2
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : mahmah , hamdam , earth , احمد رضا , مینا100 , شيدا رها
سلام
دستتون درد نکنه بانو کتاب را گرفتم و لابلای سطرها و کلمه هاش زحمات و شوق شما را دریافتم و دانستم چه جانی و چه اوقاتی صرف آن کردید حالا هزینه ای که با اینهمه گرانی کاغذ و ............صرف آن شده مخصوصا که کتاب پرحجمی هم هست
اما کار شما با همه اطلاعات و راههای مفیدی که کتاب نشان داده خدمت بزرگی است به بشریت به بیماران و هرکسی که به نوعی با ام.اس درگیر است. هرچند مطالب کتاب را برای افراد غیر بیمار هم مفید تشخیص دادم.
من خودم نه اما همسرم بیماره و خوب با مشکلات و سختیهای بیماری آشنام و برای شما که بیمارید انجام چنین کاری چقدر می تواند گران تمام شده باشد. کاش همه بیمارن و همه افراد و همه و همه قدر شما بانوی گرانقدر را بدانند و زحمت انساندوستانه اتون را قدر نهند. درود بر شما و خدا پشت و پناه شما
 تشکر شده توسط : hamdam , مینا100 , شيدا رها , najva
کاش هرکی بتونه گاه نکته هایی مهم از کتاب را اینجا ذکرکندShy
(2013/06/28, 08:03 AM)hessam نوشته است: غلبه بر بیماری ام اسagreement2
اگه 100 تا کتاب بخوانی ولی اراده و استقلال نداشته باشی فایده ای ندارهconfused2
ولی با اراده و استقلال و درمان های مناسب راحت می شه غلبه کرد SmileSmile

حسام خان! مگه آدمهای بی اراده کتاب هم می خوانند؟!! نه جونم! آدم بی اراده را همت خواندن یک کتاب هم نیست چه برسد به 100 کتاب اما آنکه عزم خواندن دارد اراده عمل هم دارد !

جهت پاسخ به در خواست شما عزیزان اینجا قسمتی از سخنان جلینک را که در کتابش نوشته می آورم:

برای من ام.اس جرقه‏ای بود برای شروع تغییرات بزرگ در زندگی، حال فکر می‌کنم با گذشت این همه سال از ابتلا به بیماری و سالم ماندن، زندگی من تثبیت شده است. یکی از همکاران پزشکم که مدتی او را ندیده بودم به من گفت، زندگی من برایش مثل معجزه می‌ماند. او راست می‌گفت. عدم حمله و آزاد بودن از آن علی‏رغم اتفاقات بسیار نگران‏کننده در دهة اخیر، خودم را نیز مبهوت می‌سازد. دلیل آن را با اثرات قدرتمند سبکهای زندگی ارائه شده در این کتاب مرتبط می‏دانم. من احساسی برخورد نکردم و هر تغییر لازم را در زندگی بکار بستم، با عوامل تشدید کنندة بیماری مبارزه و از آنها جلوگیری کردم. بدون شک، چنین سبکی درخوب نگه‌داشتن من به حدکافی مؤثر بوده است. این تغییرات هر چقدر سخت هم باشد اگر منجر به خوب شدن و خوب ماندن ما می‌شود ارزش رعایت کردن را دارد.

تشکر شده توسط : ghaside , ماه , paeazan , mari , شيدا رها , sargol , hamid , مـه ســـا , mahsa
(2013/06/29, 10:37 AM)yas نوشته است: غلبه بر ام اس یعنی توانستن در برابر چیزهاییکه فکر میکنی نمیشه یا بقیه این فکر مسخره رو دارن وقتی خودت بخوای همه راه برات هموار میشه
این کگتاب یا کتابهای دیگه امید واقعی بدن برای چند روز بابا بیخیال
خودتون با واقعیت کنار بیاین و همه چیز رو اسون بگیرید و سعه صدر داشته باشید بر خیلی از مشکلات راحت کنار میاین بخدا

سلام بر همگی
دوستان عزیز ممنون و سپاسگزار نظرات همه شما عزیزان هستم. هرکدوم از شما که کتاب را می خوانید و براتون مفید واقع میشه احساس رضایت از کاری که کردم وجودم را فرا می گیرد. و باز تعلل ورزی های هر کدام از شما را هم با عشق می خوانم و برای هر نظری از شما احترام قایلم و اما:
یاس نازنین بی خیالی و عدم توجه به تحقیقات و پژوهشها یا کتب مرتبط را بی اهمیت شمرده ای و همین بی توجهی را کلید مقابله با بیماری پنداشته ای این واقعا نظر واقعی اته؟ یعنی طبق نظر جنابعالی تمام تحقیقات و کارها و مطالعات در مورد بیماری ها و .... کشک !!!آیا در قیاس با گذشته بیماری هیچ فرق نکرده و درمان امروز با درمان 20 سال پیش یکی است؟! آیا با تز بی خیالی شما این همه پیشرفت حاصل می شد؟
البته تصور نمی کنم اینقدرها که ترویج بی خیالی می کنید خودتان باشید که اگرنه این همه اینجا پرسه نمی رفتید( که البته خود اینجا را هم من خودم مکان امن و امیدوار کننده ای می پندارم برای همه بیماران و خانواده های آنان و ............برای دردلهای صمیمانه، برگرفتن اطلاعات ضروری و موارد بسیار مفید که همیشه از این نظر حمید عزیز را تحسین و تمجید می کنم.)
واما شما که امروز بی خیاال شده و آن را توصیه فرموده اید در صفحه اول همین تاپیک :
(2013/05/17, 07:03 PM)yas نوشته است: واقعا اینترنتی نمیشه خوندش fighting0030.gif

خواندن اینترنتی همین کتاب را خواستار بوده اید!!!
چطور برای خواندن رایگان اینترنتی مشکلی نیست اما امروز که دیدید خواندن اینترنتی اش مقدورنیست، کتاب را بدون دیدن و بدون خواندن هیچ و پوچ می انگارید!!!
این کتاب پانصد و خورده ای صفحه است و دوسال تلاش مستمر همدردت را با عشق تمام با خود داشته .قیمت تک کتاب برای شما 16 تومانه اما من علاوه بر تلاش بی وقفه چندین میلیون پول بدون حمایت احدی روی آن خرج کردم حتی انجمن ام.اس برای خریدچند جلد از کتاب کوتاهی کرد و فقط نسخه های اهدایی را پذیرفت.
بهرحال من نکات ارزشمند کتاب را کاملا دریافتم و به جرات می گویم کاملترین منبع در بین کتب نگاشته شده در باره ام.اس می باشد و همین باعث شد که رغبت ترجمه آن در من ایجاد شود. کتاب تمام درمانهای موجود را با استناد به تحقیقات و پژوهشهای انجام یافته مورد ارزیابی قرار داده ، درمانهای طبیعی و تغییر در سبک زندگی را با دقت تمام مورد بحث و ارزیابی قرار داده موارد مهم زیاد را با استناد کامل به مدارک موثق توصیه یا منع کرده است.و از نظر روانشناختی نیز نکات مهمی را مورد مطالعه و توصیه قرار داده و روشهای افراد زیادی که بر بیماری غلبه داشته اند بطور کامل در کتاب آورده.
بهرحال این کتاب تقدیمی است عاشقانه برتو تا به وسع خویش از آن بهره گیری و بیماری را بطور کامل در دست گیری اما اختیار با خود توست تا هر آنچه خواهی برگزینی!.
اینقدر هم راحت به زحمات دیگران پشت نکن و کلوخ بر راهش مریز از کجا میدانی این کتاب امیدی را بر بیماری برنگردانده و خانواده ای را دوباره شادی نبخشیده ؟!!!در بین افراد معدودی که کتاب را خوانده انده اند (منظور از معدود، کشور خودمه و گرنه در سراسر دنیا کتاب مورد استقبال فراوان بوده ومنجر به مشاوره های فراوان با جلینک شده ) من زنده شدن امید را در دلشان شاهد بوده ام و می دانم با کاربرد نکات آن ، در اندک زمان شگفت زده خواهند شد.

جالب است که وقتی کانتر وبلاگم را نگاه می کنم می بینم هر روز تعداد کثیری از طریق سرچ "دانلود رایگان کتاب غلبه بر بیماری ام.اس" وارد آن می شوند اما برای خرید زیاد رغبت نشان نمی دهند.
اونروز که با مسئول کتابفروشی چهر صحبت می کردم می گفت چند جلد از کتاب را برای کانادا و آمریکا(ایرانیان مقیم که از طریق اینترنت کتاب را دیده اند و درخواست کرده اند) فرستاده... اما اینجا حتی برخی از دوستان که هر روز پی گیر جدی کتاب ازمن بودند بعد از چاپ ناپیدایند!بهرحال!..
برای همه شما عزیزان آرزوی سلامت و سعادت دارم.
 تشکر شده توسط : paeazan , neda.n , مـه ســـا , ماه , ساراجون , yummy , Aram , mskiller , arezoo_azizi , earth , hamid , nahid
همدم عزیزم سلامlove51
امروز کتابت به دستم رسید، و هنوز چند صفحه اول رو خوندم و مطمئنم هفته به آخر نرسیده تموم میشه، انتظار طولانی بود اما شیرین، تابستون 90 بود که از وجود این کتاب و تمایلت برای ترجمه اش باخبرم کردی و از همون وقت بی صبرانه منتظر بودم تا کتاب چاپ بشه و خدا رو شکر به چاپ رسید، البته صرفا با تلاشهای خودت، من شاهد زحمت ها و ناراحتی ها و استرس ها و حملات بیماری که در راه ترجمه و چاپ کتاب کشیدی بودم، از ترجمه کتاب با وجود تاری دید شدیدت تا مشکلات تایپ و ویراستاری و صفحه آرایی و پیدا کردن ناشر و مشکلات خاص خودش و مراقبت و محافظت از ترجمه تا به تاراج نره تا هزینه بالای دوازده میلیونی که برای چاپ کتاب شخصا متقبل شدی، اون هم صرفا برای عشقت به همدردانت و جامعه ام اس، برای مهر بی حد و اندازه ات و علاقه ات به بهبودی دوستانت، برای اشتیاقت تا کتاب هر چه زودتر به دست همدردامون برسه، من از طرف خودم صمیمانه ازت بابت این همه تلاش و مهرت تشکر میکنمlove51love51love51love51love51 و مطمئنم این تشکر خشک و خالی برای تمام رنج هایی که در این راه کشیدی کافی نیست، تا همیشه ازت ممنونمlove28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28

از بی مهری انجمن ام اس ایران و بعضا برخی از دوستان دلگیر نباش، مطمئنم این کتاب راه روشنی خواهد بود برای بیماران ام اس و به زودی شاهد گزارشات مثبت دوستان همدردمون در ارتباط با کتاب غلبه بر بیماری ام اس خواهیم بودRolleyes
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : neda.n , ساراجون , fireboud , mskiller , mari , ماه , Nooranta , arezoo_azizi , yummy , hamid , nahid , hamdam , mahsa
درود بر دنیز عزیز و همدم روح و روان کمینه ی این سایت که من سعیده باشم.
همدم جان، تردید به دلت نداشته باش که در نخستین فرصتی که بدست بیارم، اگرچه دیر، اما کتاب را تهیه و خواهم خواند. در جاییکه دیداری چند ساعته و مکالمه ای چند دقیقه ای با تو آنقدر اثر بخش و خوب بود برای روحیه ام، چرا کتابی که باور دارم اثری بهتر خواهد داشت را تهیه نکنم و نخوانم؟!
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , nahid , hamdam
درود بر شما همدم گرامی
من هم امروز کتاب رو دریافت کردم و تا این لحظه بالغ بر هفتاد صفحه اون رو مطالعه کردم. نثر شیوای شما در ترجمه رو واقعا پسندیدم. جالبه که کتاب در ابتدا رمان گونه اغازمیشه و یه جورایی ترغیبت میکنه به ادامه دادن. به هررو سپاس از زحمات شما و ارزوی بهبودی برای همه همدردان.
 تشکر شده توسط : nahid , hamdam

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 20
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حقیقت پنهان بیماری MS hamdam 2 3,821 2024/01/02, 01:41 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  کتاب چطور ام.اس را شکست دادم hamdam 66 46,924 2021/03/07, 12:47 PM
آخرین ارسال: Pahlevan
  دلایل احتمالی بروز بیماری ام اس: تیم ترجمه ام اس سنتر 0 1,413 2019/06/06, 01:07 PM
آخرین ارسال: تیم ترجمه ام اس سنتر
  قابل توجه خوانندگان کتاب غلبه بر بیماریM.S hamdam 16 13,019 2018/08/21, 02:32 PM
آخرین ارسال: ندا1366
  مهرداد شهلایی مبتلا به بیماری دویک، در مسیر بام جهان hamid 0 3,584 2018/03/16, 05:17 PM
آخرین ارسال: hamid
  تاثیر مصرف امگا-3 در روند بیماری ام اس sooorooosh 23 16,600 2017/12/20, 08:07 AM
آخرین ارسال: مهوش
  تصویربرداری جدید نانوممکن است منجر به درمان های جدید بیماری مولت hamdam 1 4,658 2015/07/13, 09:05 AM
آخرین ارسال: niloofary
  شناگر 86 ساله‌ی مبتلا به بیماری ام.اس فراتر از انتظارات و باورها! hamdam 18 12,764 2015/07/07, 06:27 PM
آخرین ارسال: helli
  نبرد شجاعانه لوسی کوچولو با بیماری ام اس hamdam 13 12,172 2014/12/03, 08:41 PM
آخرین ارسال: شهره
  کتاب "فراسوی هر درد رازی است" hamdam 14 8,540 2014/06/30, 10:41 AM
آخرین ارسال: ندا1366

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان