•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 20
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات : 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب غلبه بر بیماری ام اس
زهرا خانم

http://mscenter.ir/showthread.php?tid=9557&page=21
دوست خوبم نحوه تهیه ی کتاب را میتونی اینجا بخوانی:
http://msbook.blogfa.com/
و اگه خواستی آدرس دقیق و کد پستی خودت را برام در پیام خصوصی بنویس تا خودم ارسال دارم.
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

رفتم کتابفروشی که دوستان آدرسشو فرستاده بودن(آخه تو شهر ما نبود این کتاب) گفتم کتاب غلبه بر بیماری ام اسو میخوام گفت نداریم گفتم تو سایتمون بچه ها گفتن دارینSad گفت آهان تمووووووووووم شد یکی اومد 5تا باهم خریدconfused تو دلم گفتم آخه 5تا کتابو میخوای چیکارconfusedبعد گفتم حالا یه نگاه بندازید شاید باشه رفت ویترینو دید متاسفانه یکی مونده بود اون زیر میراBlush blush:
از خریدنش هیجان زدم نتونستم صبر کنم تا کامل بخونم بعد پست بزارمBlush تو راه چند صفحه اولشو خوردم(خوندم) اما سرم شلوخه فرصت بشه بیشتر بخونم میام و نظر میدم
جای بسی تشکر داره خانم همدم و تمامی دست اندر کاران
و بی پاسخ ترین سوال ذهن منicon_cry جان من 5تا کتابو می خواستی چیکار همشهری؟wink2
تو نمی دانی مردن وقتی انسان مرگ را شکست داده چه زندگیست
 تشکر شده توسط : ابراهیم , fireboud
اقا ابراهیم میشه این کتاب و برام میل کنی؟Smileممنون میشم.البته برای خودم نمیخام چون خیلی امیدوارم
اللهم صل علی محمد و ال محمدوعجل فرجهمHeart ............
کتاب رو میل کنم؟
pdf نیست که . اگه تو شهرتون نداره (با توجه به کتابفروشیهائی که معرفی شده) میتونی اینترنتی تهیه کنی.
اگه نشد به خانم همدم پ خ بده برات بفرسته.
فکر کنم تو لینکهائی که گذاشتم روش تهیه کتاب ، کامل توضیح داده شده.
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : zohaa
ضمن تشکر از محبت همه دوستان عزیز لطفا جهت اطلاع از نحوه تهیه کتاب به لینک ذیل مراجعت فرمایید:
http://msbook.blogfa.com/
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : ندا1366 , neghar , مریم۷۲ , بیخیال
کتاب خوبیه
اطلاعات مفید و به روزی داره
آخرین دانه کبریتم را می کشم در این باد
هرچه بادا باد!
 تشکر شده توسط : neghar , marjanr , برگ 7
سلام
کتاب غلبه بر بیماری ام اس که عالی و منحصر به فردهicon_question
من نوشته های خوب شما را در مجله پیام ام اس هم مطالعه می کنم و واقعا لذت می برم. شما خیلی برای این بیماری زحمت می کشیدlove51
 تشکر شده توسط : برگ 7 , مریم۷۲
سلام عید تون مبارکicon_question
برای سومین بار کتاب را خواندم و باز هم و در هربار ازآن مطالب تازه ای فرا گرفتم و راههای خوب و مفید برای غلبه بر بیماری و زحمات مصروف شده بر ترجمه کتاب را در سطر به سطرش دریافتم. افتخار می کنم به وجودت و دوستت دارمicon_question

راستی مطالب شما در مجله پیام ام اس هم به عنوان دبیر سرویس بین الملل مجله قابل توجه و بکر استlove51 ممنون برای این همه پشتکارlove51
قصد تهیه کتاب را داشتم اما موقعیتی پیش آمد نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

پویش جان برای تهیه چنین کتابی چه موقعیتی میتونه مانع بشه پویش جان. این کتاب از چند جهات پراهمیت است:
1- بسیار جامع/کاربردی/ بکر و پر از نکته های ارزشمند است
2- توسط کسی ترجمه شده که خود همین سایت هم زحمات زیادی برای ترجمه مطالب مفید و درج آن می کشد.
3- همدرد ماست و حمایت از چنین کاری از سوی یک همدرد پرستیژ بیماری ما را هم بالا می برد
4- از سوی یک بیمار ام اس(پروفسور جلینک ) نوشته شده که هم اکنون همین بیماران را مورد مشاوره قرار می دهد
5-این کتاب در کل دنیا طرفداران زیادی داشته و جزو بهترین ها شمرده شده
و هزاران دلیل دیگه که خودت بخوانی متوجه میشیlove51
راستی عیدت هم مبارکlove51
آجر میچینم روی هم...
دور تا دورٍ بودنم...

آنقدر که دیواری شود...

تا هیچ احساسی...

نتواند سرک بکشد...

و سر به سرم بگذارد!
 تشکر شده توسط : Amir

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 20
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حقیقت پنهان بیماری MS hamdam 2 3,836 2024/01/02, 01:41 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  کتاب چطور ام.اس را شکست دادم hamdam 66 47,254 2021/03/07, 12:47 PM
آخرین ارسال: Pahlevan
  دلایل احتمالی بروز بیماری ام اس: تیم ترجمه ام اس سنتر 0 1,421 2019/06/06, 01:07 PM
آخرین ارسال: تیم ترجمه ام اس سنتر
  قابل توجه خوانندگان کتاب غلبه بر بیماریM.S hamdam 16 13,061 2018/08/21, 02:32 PM
آخرین ارسال: ندا1366
  مهرداد شهلایی مبتلا به بیماری دویک، در مسیر بام جهان hamid 0 3,597 2018/03/16, 05:17 PM
آخرین ارسال: hamid
  تاثیر مصرف امگا-3 در روند بیماری ام اس sooorooosh 23 16,637 2017/12/20, 08:07 AM
آخرین ارسال: مهوش
  تصویربرداری جدید نانوممکن است منجر به درمان های جدید بیماری مولت hamdam 1 4,669 2015/07/13, 09:05 AM
آخرین ارسال: niloofary
  شناگر 86 ساله‌ی مبتلا به بیماری ام.اس فراتر از انتظارات و باورها! hamdam 18 12,787 2015/07/07, 06:27 PM
آخرین ارسال: helli
  نبرد شجاعانه لوسی کوچولو با بیماری ام اس hamdam 13 12,183 2014/12/03, 08:41 PM
آخرین ارسال: شهره
  کتاب "فراسوی هر درد رازی است" hamdam 14 8,582 2014/06/30, 10:41 AM
آخرین ارسال: ندا1366

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست