امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بي حسي تنه
بیحسی کف پا بعد از چند روز تا شکم میرسد !!دوستان همدردم اگر راجع به این موضوع تجربه داشتین لطفا [/font]بهم کمک کنید .حتی دکترم این مسئله رو جدی نگرفت ولی من نگرانم .
میان هزاران دیروز امروز وشاید میلیون ها فردا فقط یک امروز هست امروز را بخند و شاد باش ...
من اون وقتى كه پاهام كرخت شد بعد از چند روز اومد تا شكمم ولى قانون خاصى نداره كه. اگه دكتر گفته مهم نيست. حتمن نيست ديگه!
 تشکر شده توسط : coffeedot , delaram22 , آنا
دکتر گفت مهم نیس ولی داره تو راه رفتنم تاثیر میذاره یعنی خودش خوب میشه ؟
میان هزاران دیروز امروز وشاید میلیون ها فردا فقط یک امروز هست امروز را بخند و شاد باش ...
اگه تلقين نيست و واقعاً تاثير داره روى راه رفتنت، به دكترت بگو دوباره
 تشکر شده توسط : delaram22
(2013/08/12, 08:28 AM)ز- سادات نوشته است: راستش برای من یک تجربه به وجود آمده که خیلی هم از آن تعجب کردم راستش نمی دانم علت آن چیست؟ Huh اگر شما هم چنین تجاربی داشتید با من و بقیه دوستان در میان بگذاریدShy
حدود 2-3 ماه پیش از قسمت پا بدنم شروع به بی حسی کامل کرد که حتی تا صورت هم پیش رفت بارها به پزشک متخصص مراجعه و دارو های مختلف را دریافت کردم اما واقعن تاثیری نداشت
تا اینکه یک روز پس از عید فطر امسال به غار چال نخجیر (واقع 10 کیلومتری دلیجان ) رفتم به گفته راهنماها وافراد محلی آنجا دارای بار مثبت بوده و ناراحتی را به کلی بیرون میکند (تنها غار زنده جهان نام داشت)خلاصه بگذریم وقتی به خانه برگشتم حدود 6 ساعت بعد تمامی این بی حسی از بین رفته بودconfused2confused2confused2
حالا واقعن ایا این می تواند پایه و اساس علمی داشته باشد یا نه را نمی دانم ولی
جدّن برای من عجیب و با ور نکردنی است Huh
دوستان خوبم اگر تجربه ای دارید در میان بگذارید
متشکرم

واقعا؟!!!! چقدر دلم مي خواد حتما اين غارو امتحان كنم
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : delaram22
این غار نیست که زنده اس
تلقین خودت و موج مثبتی هست که با ورود به دهنه غار به خودت میدی..‌‌
اگر همین موج رو حتی از یک گیاه کوچولو هم بگیری ممکنه تو راه رفتنت تاثیره خوبی داشته باشه
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
سلام خسته نباشين، من از صبح تا الان از شكمم تا پايين كمرم بي حسه يعني ١٠٠٪‏ حس، فقط ٢٠٪‏ حس دارم
اين خطرناكه؟
(2017/03/31, 04:04 PM)Hhamta نوشته است: سلام خسته نباشين، من از صبح تا الان از شكمم تا پايين كمرم بي حسه يعني ١٠٠٪‏ حس، فقط ٢٠٪‏ حس دارم
اين خطرناكه؟

چند سال پیش پای چپم از کمر تا نوک انگشتام بی حس شد,دکترم گفت چیز مهمی نیست,بهم دو تا کورتون تزریقی داد,گفت خودش خوب میشه,بعد از یکماه هم خوب شد.
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : nahid , Hhamta
(2017/03/31, 04:04 PM)Hhamta نوشته است: سلام خسته نباشين، من از صبح تا الان از شكمم تا پايين كمرم بي حسه يعني ١٠٠٪‏ حس، فقط ٢٠٪‏ حس دارم
اين خطرناكه؟
سلام
خطرناک نیست ولی احتمالا یه حمله کوچیکه. با پالس خوب میشه
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : nahid , آنا , alireza1111 , Hhamta

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست