•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رژیم غذایی جمشید خدادادی
آقا سینای عزیز م.همونطور که میدونید یک سری باورهای غلط نمیذاره که ما حرفای آقای خدادای رو جدی بگیریم ولی مطمین باشید رژیم غذایی که ایشون میگن حتما مفیده البته شاید برامون سخت باشه رعایت کردنش ولی اینهمه دارو مصرف کردیم بدون اینکه صد در صد ازشون شناختی داشته باشیم یا بدونیم اصلا مواد سازندش چی هست،ولی ایشون که هر چی میگن ما خودمون تهیه میکنیمو مصرف میکنیم پس برای امتحانم که شده فقط برای چند ماه رژیم غذایی ایشون را رعایت کنیم و بعد قضاوت کنیم.درباره دکتر نبوی هم بگم که دکتر خوبیه ولی خیلی پولیه.
آنچه خداوند میدهد پایانی ندارد و آنچه آدمی میدهد دوامی ندارد.
زندگی ات پر از داده های خداوند.Rolleyes
 تشکر شده توسط : niloofary
confused2confused2confused2
همه اش رو نمیشه اما بلخره خیلی چیزاشو میشه رعایت کرد
تا یه حدودی که میشه ببینیم تاثیری داره یا نه
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
بچه هامن از وقتی فهمیدم این بیماری رو دارم خیلی دنبال طب سنتی رفتم...و فهمیدم ک ام اس ناشی از غلبه طبع سردوتر(بلغم)تو بدنه...ک با مصرف بیرویه ی لبنیات و عصبی بودن ایجاد میشه...من خودم به مصرف ماست و دوغ و شیر اعتیاد داشتم خصوصا قبل از اولین حملم 1 رژیم گرفته بودم ک فقط لبنیات میخوردم!واسه همین شدیدا معتقدم ک دکترای طب سنتی درست میگن..اگه دقت کنین اکثر کسایی ک ام اس دارن کسایین ک هم عصبین هم عاشق لبنیات!!
ب نظرم رژیم دکتر خدادادی میتونه موثر باشه اونم درجاییکه علم پزشکی هنوز درمانی واسه این بیماری پیدا نکرده و این داروها فقط گول زنکن!چیزی ک هست درمان سنتی طول میکشه و صبر و حوصله میخاد
من هنوز نتونستم باخودم کنار بیام ک امپول بزنم...بعد 7ماه...فکرشم حالمو بد میکنه!من در عین حال لوپوسم دارم!!حالم نگفتنیه!!
ﺩﻛﺘﺮاﻱ ﻃﺐ ﺳﻨﺘﻲ ﺩﺭﺳﺖ ﻣﻲ ﮔﻦ
ﻭﻟﻲ اﻳﺸﻮﻥ ﺩﻛﺘﺮ ﻃﺐ ﺳﻨﺘﻲ ﻧﻴﺴﺘﻦ!
ﺩﻛﺘﺮ ﻃﺐ ﺳﻨﺘﻲ ﻣﻲ ﮔﻪ ﺧﺮﻣﺎ ﺑﺮاﻱ ﻣﺎ ﺯﻳﺎﺩ ﺧﻮﺏ ﻧﻴﺴﺖ ﻧﻬﺎﻳﺖ ﻳﻜﻲ ﻳﺎ ﺩﻭ ﺗﺎ ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ﻭﻟﻲ
اﻳﺸﻮﻥ ...
ﻳﻜﻲ ﻧﻴﺴﺖ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﺑﮕﻪ ﺁﺧﻪ ﻣﮕﻪ ﻣﺎﻫﺎ ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ﭼﻘﺪﺭ ﻛﺎﻟﺮﻱ ﻣﻲ ﺳﻮﺯﻭﻧﻴﻢ ﻛﻪ اﻳﻨﻘﺪﺭ ...
ﺑﻪ ﻛﺴﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺭﻭﻱ ﺭﮊﻳﻢ اﻳﺸﻮﻥ ﻫﺴﺘﻦ ﺗﻮﺻﻴﻪ ﻣﻲ ﻛﻨﻢ ﻫﺮ ﻣﺎﻩ ﺣﺘﻤﺎ ﻳﻪ ﺁﺯﻣﺎﻳﺶ ﻗﻨﺪ ﺧﻮﻥ ﺑﺪﻥ !
ﻫﻤﻴﻦ...
 تشکر شده توسط : helli , niloofary
تو ایران کسی رو نمیشه پیدا کرد که لبنیات نخورده باشه !
این چه حرفیه که کسانی که ام اس دارن عاشق لبنیاتن و سردی میخورن !!
خوب صبحانه ما ایرانیا و یا خیلی از جاهای دنیا پنیر و خامه و شیر توشه و ماست رو خیلی از مردم میخورن ... !
پس چرا همه ام اس نمیگیرن ؟ چون عاملش لبنیات و سردی نیست !
تا وقتی ام استون پیشرفت نکرده به حرف دکتر متخصص مغز و اعصاب گوش بدید ، در کنارش تغذیه رو هم اصلاح کنید ، چون وقتی پیشرفت کرد دیگه کار از کار میگذره و مدعیان طب سنتی به عهده نمیگیرن این مسوولیت رو.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
سلام خدمت شما دوستان هم درد خوب تازه اسم دکتر خدادای رو شنیدم خواستم بدونم با دکتر خدادای چه جور ارتباط بر قرار کنم برای رژیم غذایی
ممنون از همه شما عزیزانمicon_biggrin
 تشکر شده توسط : niloofary
من از سال 91 بیمارهستم یعنی تشخیص ام.اس دادن برام.رژیم غذاییم هیچ تغییری نسبت به قبل نکرده .مصرف لبنیاتم بالا بود الانم بالاست تا جایی که پیش میاد جای آبم دوغ میخورم.خرما رو دیدم گفتین برای ما بده icon_cry تنها شیرینی که من دوست دارم واستفاده میکنم خرما هست .من با نظر ناهید جون موافقم شما باید به حرف متخصص مغز واعصاب گوش بدین ودرکنارش رژیم غذایی خودتون رو هم با در نظر گرفتن اینکه بدن شما به چه چیزهایی واکنش بد نشون میده تنظیم کنید.من فقط حمله تشخیص رو داشتم وبه نظر خودم تغییر تو فکر و ذهن خودم بهترین کاری بود که من برای کنترل بیماریم کردم.من آدم فوق العاده سخت گیری بودم الانم هستم ولی خب تمام سعیمو کردم که همه چیز رو نرمال تر ومعمولی تر کنم.لازم نیست همه چی عالی باشه.لازم نیست همه چی در حد بالا باشه ازخودم واطرافیانم وهمه آدمای دیگه انتظاراتمو کم کردم الانم خدا رو شکر همه چی خوبهicon_questionicon_questionicon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : helli , nahid , leili-asmaneh , niloofary , abed6311
(2016/01/23, 05:04 PM)سمیرا67 نوشته است: من از سال 91 بیمارهستم یعنی تشخیص ام.اس دادن برام.رژیم غذاییم هیچ تغییری نسبت به قبل نکرده .مصرف لبنیاتم بالا بود الانم بالاست تا جایی که پیش میاد جای آبم دوغ میخورم.خرما رو دیدم گفتین برای ما بده icon_cry تنها شیرینی که من دوست دارم واستفاده میکنم خرما هست .من با نظر ناهید جون موافقم شما باید به حرف متخصص مغز واعصاب گوش بدین ودرکنارش رژیم غذایی خودتون رو هم با در نظر گرفتن اینکه بدن شما به چه چیزهایی واکنش بد نشون میده تنظیم کنید.من فقط حمله تشخیص رو داشتم وبه نظر خودم تغییر تو فکر و ذهن خودم بهترین کاری بود که من برای کنترل بیماریم کردم.من آدم فوق العاده سخت گیری بودم الانم هستم ولی خب تمام سعیمو کردم که همه چیز رو نرمال تر ومعمولی تر کنم.لازم نیست همه چی عالی باشه.لازم نیست همه چی در حد بالا باشه ازخودم واطرافیانم وهمه آدمای دیگه انتظاراتمو کم کردم الانم خدا رو شکر همه چی خوبهicon_questionicon_questionicon_question
ﻧﮕﻔﺘﻦ ﺑﺪﻩ ﺳﻤﻴﺮا ﺟﺎﻥ ﮔﻔﺘﻦ ﺯﻳﺎﺩ ﺧﻮﺏ ﻧﻴﺴﺖ ﻧﮕﻔﺘﻦ ﻧﺨﻮﺭﻳﺪ ﮔﻔﺘﻦ ﺭﻭﺯﻱ ﻳﻜﻲ ﺩﻭﺗﺎ
ﺗﻮ ﻣﺘﻨﻲ ﻛﻪ ﺩﻛﺘﺮ ﺭﺿﺎﻳﻲ ﺯاﺩﻩ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺩاﺩﻥ ﻧﻮﺷﺘﻪ 1-3 ...
اﻳﻦ ﻳﻜﻲ ﺩﻭﺗﺎ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﺑﻪ ﻣﻦ ﮔﻔﺘﻦ. اﻳﻦ ﺁﻗﺎ ﻣﻲ ﮔﻪ ﺷﺐ ﺑﺮا ﺷﺎﻡ ﻫﻔﺖ ﺗﺎ ﺧﺮﻣﺎ
ﺑﺨﻮﺭﻳﺪ! ﻓﻜﺮ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﻢ ﺷﻤﺎ ﻫﻔﺖ ﺗﺎ ﻳﻪ ﺟﺎ ﺑﺨﻮﺭﻳﺪ...
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , niloofary
سها جان 7تا یه جا نه ولی روزی بیشتر از 7تا میشه Smile (16)Smile (16) بعضی بچه ها رو میشناسم بخاطر این حرفا کلا بعضی مواد غذایی مخصوصا لبنیات رو از برنامه غداییشون حذف کردن بدون اینکه تجربه بدی از استفادش داشته باشنconfused2confused2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : سها , niloofary
ﺁﻫﺎﻥlaughing3
ﭘﺲ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﺷﺪ ﭼﺮا ﺯﻟﺰﻟﻬﻬﻬﻬﻪ ﻫﺴﺘﻲ...
ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻣﻮاﻇﺐ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺎﺵ اﺻﻼ ﺑﺤﺚ اﻡ اﺱ ﻧﻴﺴﺖ ﺯﻳﺎﺩﻩ ﺭﻭﻱ ﺗﻮ ﻫﺮ ﭼﻴﺰﻱ ﺧﻴﻠﻲ ﺑﺪﻩ ﺣﺘﻲ ﭼﻴﺰاي ﺧﻮﺏ...
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , niloofary

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 112,231 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  رژیم غذایی بیماران ام اس شفا یافته 2 24,572 2011/11/14, 01:13 PM
آخرین ارسال: شفا یافته

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان