•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رژیم غذایی جمشید خدادادی
(2009/07/07, 09:21 PM)Sina نوشته است: سلام
منظورم آقای خدادادی هستش
جمشید خدادادی فوق تخصص طراحی موتور جت
تنها آدمی که ادعا میکنه دلایل و درمان ام اس رو میدونه
میدونم همتون میشناسین
من تقریبا 2 سالی میشه که میشناسمش
زیادم به حرفاش کاری ندارم
ولی اینو میدونم که همه ی دکترها و متخصصان علم پزشکی باهاش مشکل دارن
یه بار در مورد آقای خدادادی با دکتر خامنه ای ... مدرس دانشگاه علوم پزشکی تبریز صحبت کردم ... تنها دکتری که شنیدم با خدادادی مشکل نداره
گفت من همیشه به حرفاش گوش میدم ... گفت حرفای خدادادی رو دست کم نگیر ... جامعه پزشکی ردش میکنه چون خیلی برا پزشکا بدبختیه که قبول کنن یه فوق تخصص طراحی موتور جت بیاد بگه من درمان میکنم و فلان میکنم...

من کاری به قرآن و اسلام و این جور چیزا هم ندارم
ولی فقط دو تا موضوع رو می خوام بیان کنم و نظر شما ها رو هم بدونم

1 - من تقریبا 2 سال بود که رژیم غدایی آقای خدادادی رو رعایت میکردم و سیناوکس نمیزدم و هیچ مشکل و حمله ای نداشتم ... هفته قبل رفته بودم تهران پیش دکتر نبوی که فلوشیپ ام اس هستش اون گفت خدادادی کلا مزخرف میگه 99 درصد حرفاش مزخرف شما حتما باید لبنیات بیشتر بخوری تا اثر دارو نمیدونم چی چی بشه....
من عاشق ماست و دوغم... یعنی همیشه تو جیره غذاییم ماست میخوردم ... فرداش که اومدم تبریز ناهار و شام و با ماست خوردم البته دیروزشم به خاطر حرف دکتر تو تهران ناهار و کلی ماست و دوغ خوردم...دقیقا فرداش پایین تنم شروع به گزگز کرد . یعنی الان هم احساس گزگز دارم... � � �
من نمیگم دکتر نبوی دکتر بدیه ... نمیگم خدادادی خوبه ... نمیگم ماست ضرر یا خوبه فقط میخوام یه چیزایی برام روشن بشه

2 - دوما آقای خدادادی 5 سال پیش تو رژیم غذاییش برای بیماران ام اس پیشنهاد گوشت بوقلون کرده بود که خیلیا مسخرش کردن .... ولی توی این هفته متخصصان خارجی اعلام کردن که گوشت بوقلون برای بیماران ام اس خیلی مفید چون سیستم ایمنی رو قوی تر میکنه ....
http://www.hamvatansalam.com/news134607.html

حالا خواهشا نظراتتون رو بگین تا ایشالا من از این گیجی در بیام
خیلی مخلصیم
بعضی ها فقط با رپیم ساده غذاهای سرد و گرم هم حالشون خوب شده و دیگه دارو استفاده نمیکنن
خب اونا بیماریشون خفیفه
اما میدونم این رژیم برای همه تاثیر + داره
حرف آقا سینا این بوده که چرا ماست و ... نخوریم که برای ما خوبه؟ خب اونا معادل لبنیات روبراتون گذاشتن
سال 85 من رفتم یه موسسه به اسم موسسه حجامت تو برنامش نوشته بودن شبی 7 عدد انجیر
انجیر کلسیم داره و جایگزین نخوردن لبنیاته
همکار دکتر طقا بمن گفت زیاد ماست بخورد و برای رفع سردیش گردو و کشمش بریز توش
اتفاقا چقدر خوشمزس
 تشکر شده توسط : chipchip , visko
به نظر من هم این رژیم دکتر خدادادی خیلی جواب میده یعنی من اثراتشو دیدم که میگم.
الآنم که علیرضا سعی میکنه همشو رعایت کنه مامان منم خیلی حواسش بهش هست ما جلوی بابام از ام اس علیرضا حرف نمی زنیم و نمیذاریم فرقی بین اون و بقیه باشه ولی مامانم چون تغریبا از رژیمش خبر داره سعی میکنه چیزایی که براش خوبه درست کنه و چیزهایی هم که ضرر داره اصلا سره سفره نمیاره که یه وقت مجبور بشه با تعارفای بابام بخوره و تو میوه هایی که میاره حتما یکی دو نوعش میوه هایی با طبع گرمه مثل موز.
آخر هرچیزی خوبه ، اگه خوب نشد پس هنوز آخرش نشده!

چارلی چاپلین
 تشکر شده توسط : ثریا , sooorooosh , chipchip , visko
یعنی همتون خوووووووووووووووووووووووب گوش بدید چیزایی که همسر من داره میگه همش درس زندگیه هاashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gif
ولی خدائیش رژیم بهترین رژیم دنیاست خدا خیر دنیا آخرت و به دکتر خدادادی بدهinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gif
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : gilane , sooorooosh , chipchip , roya-n , # پریسا # , biparva , undecided , visko
آقای خدادادی که گفته :
نقل قول: در مسائل علمی نظریه زمانی ارزش پیدا می کند که اثبات شده باشد در غیر اینصورت ارزش علمی نخواهد داشت.
اما بنده حقیر علتی که برای این بیماری کشف کرده ام از این قرار است:
۱ـ عصبی شدن و حساس بودن و زودرنج شدن و پیله کردن افراد:‌
۲ـ استفاده از غذاهای سردی بخش (اسیدی مانند لبنیات و ترشیجات) بطور مداوم در افرادی که از نظر ژنتیکی دارای طبع سردی هستند.
۳- یبوست مزاج.

بیماران ( MS ) را می توان به دو گروه عمده تقسیم کرد:
۱ـ بیمارانی که ابتدا از طریق بینایی مورد حمله قرار می گیرند.
۲ـ‌ بیمارانی که ابتدا از طریق پا مورد حمله قرار می گیرند.

اول این که چطور درصد اطمینانش به این کشف ، از فرضیه ویروسی بودن پزشکان هم بالاتره ؟و اصلا شکی نداره ؟ با کدام روش علمی ؟

دوم این که من جزء هیچ دسته از بیماران ام اس در تقسیم بندی ایشون نیستم !
سوم این که از علتهایی که ذکر کردن به عنوان کشف ، مورد دوم و سوم در موردم صدق نمی کنه و مورد اول خودش معلوله نه علت ، طبق ایرادی که به پزشکان میگیرند.

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , sara-m
شما یه شب ماهی با سیب زمینی بخور به حرفهاش میرسی
 تشکر شده توسط : ثریا , visko
خواهشا هر کاری می کنین از هر رژیمی پیروی می کنین داروهاتونو کنار نذارین
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
 تشکر شده توسط : kaveh_plus
نقل قول: شما یه شب ماهی با سیب زمینی بخور به حرفهاش میرسی

من ماهی با دوغ هم خوردم به حرفاش نرسیدم.همه که مثل هم نیستن.من طبعم سرد نیست.با گرمی بیشتر مشکل دارم.
تازه این که کشف نیست ،از قدیم می گفتن سردی رو با گرمی بخورین. بعضیا سردیشون می کرد نعنا و زنجفیل و... می خوردن . تو سریال قهوه تلخ هم ، حکیم باشی همش به سردی اشاره می کرد.
چیزایی که میگه بخورید خوبه ولی من فقط روی قسمت ادعاشون کار دارم.نباید ادعای به این محکمی کنه وقتی چیزی ثابت نشده.من شنیدم بعضیا با رعایت دستوراتش ، حالشون بهتره ولی اینم شنیدم که بعضیا بهتر نشدن و با قطع دارو بدتر هم شدن. چون همه مثل هم نیستن.پس ایشون هم نباید تجویز یکسانی داشته باشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
ایشون تجویز نکردن کسی رو هم مجبور نکردن
من خودم به گرمی حساس بودم وقتی عسل میخوردم بدنم جوش میزد بعد از یه مدت بدنم عادت کرد الانم از زمان دارو مصرف کردنم خیلی حالم بهتره
خیلی ببخشید مگه مغز خر خوردم برم آمپولی رو که 30 در صد احتمال داره جلوی پیشرفت بیماری رو بگیره (درمان نمیکنه) رو بزنم بعد کلی هم بدن درد بگیرم بی خوابی و......

حالا دوستان اگه ناگهانی بخوان رژیم رو گرمی کنن براشون مشکل بوجود میاد اگه کم کم و با حوصله غذاهای سردی رو کنار بزارن ان شاالله مشکلشون حل میشه
 تشکر شده توسط : ثریا , biparva , undecided , visko
(2012/07/13, 09:09 PM)reach usa نوشته است: ایشون تجویز نکردن کسی رو هم مجبور نکردن
من خودم به گرمی حساس بودم وقتی عسل میخوردم بدنم جوش میزد بعد از یه مدت بدنم عادت کرد الانم از زمان دارو مصرف کردنم خیلی حالم بهتره
خیلی ببخشید مگه مغز خر خوردم برم آمپولی رو که 30 در صد احتمال داره جلوی پیشرفت بیماری رو بگیره (درمان نمیکنه) رو بزنم بعد کلی هم بدن درد بگیرم بی خوابی و......

حالا دوستان اگه ناگهانی بخوان رژیم رو گرمی کنن براشون مشکل بوجود میاد اگه کم کم و با حوصله غذاهای سردی رو کنار بزارن ان شاالله مشکلشون حل میشه
دوست عزيز!!خيلي از دوستان در اين انجمن از همين آمپولها استفاده ميكنند و خدا رو شكر حالشون هم خوب هست
اگه خودتون به اين داروها اعتقادي نداريد،دليلي نداره بقيه كاربرا رو هم از ادامه درمان مايوس كنيد

تشکر شده توسط : amirfarhag , sara-m , sadaf , visko
دوست عزیز من کسی رو مایوس نمیکنم
هر کسی نظر و عقیده خودش رو داره ولی این یه حقیقت هست که آمپولها (سینووکسو آونکس)احتمال داره که 30 درصد جلوی پیشرفت بیماری رو بگیره احتمال داره !! اگه اشتباه میکنم بهم بگید
خوب همین تزریقات باعث میشه به ما حس مریض بودن دست بده یا اگه اطرافیانمون میبینن یا میدونن دیدشون به ما عوض شه کلا کیفیت زندگی میاد پایین خیلی پایین ! هنوز عوارض آمپولها به کنار

خوب اگه این تزریقها رو بزاریم کنار کلی تو روحیمون تاثیر میزاره کلا این بیماری با شاد زندگی کردن که کمتر تو زندگیهای الان دیده میشه و کمی رعایت رژیم غذایی قابل حله
ولی کجاست زندگی بدون غصه؟
الان ساعت 6.30 صبح است که دارم این پست رو مینویسم و به خاطر یه مشکل بزرگ خوابم نبرده
 تشکر شده توسط : ثریا , رزمینا , sadaf , Ghost , ابراهیم , biparva , undecided , visko

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 112,315 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  رژیم غذایی بیماران ام اس شفا یافته 2 24,590 2011/11/14, 01:13 PM
آخرین ارسال: شفا یافته

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان