•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رژیم غذایی جمشید خدادادی
با مدرک من 60 ملیون وام میدن من پایه ام وام از من پیگیری از شماها
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
والله . من چيزي كه بهش ايمان دارم اينه كه ام اس بيش از اونكه بخواد تحت تاثير عوامل بيروني باشه تحت تاثير عوامل درونيه . متاسفانه دكتر خداداي رو نميشناسم . راجع به گوشت بوقلمون هم زياد شنيده ام .
نظره درست حسابي اي هم نميتونم بدم فقط ميگم گاهي كافيه آدم به يه چيز ايمان پيدا كنه ( همون تلقين و اينا ) اون وقت خيلي از نشد ها شدني ميشن و خيلي از اون 99 % مزخرفا حرف درست حسابي
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : h.kakavand , نسیم
ايشالا كه خوبييم همه !
ببينين اگه خوردن از روي ميل و رقبت باشه مفيده اگه زور و اجبار و ... بهتر كه نباشه .
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
 تشکر شده توسط : نسیم , سها
سلام امیدوارم بچه ها حالتان خوب باشد و اما داش سینا عزیزم به نظر من حالا آقای خداداد یه چیزی گفته تو خودت هم عقل دارید که بدونی کدام غذا را وقتی میخوری احساس بدی میکنی الان برای ماها خیلی چیزها مشخص شده درسته آقای خداداد هم بد نمی گوید درسته من خودم هم فعلا دوست ندارم آمپول بزنم ولی از لحاظ علمی میخوام بزنم ولی سینا ای کاش تو هم بزنی نترس درد نداره الان خیلی از چیزهای که میگوید نخورید برای ما از لحاظ علمی درست برعکس گفته های آقای خداداد نیاز ه نیاز است که حتما بخوریم که وضعیت از این بدتر نشه عزیز دلم آفرین بدو آمپولتو بزن

تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , mahdiyehriyahi
درود به دوستان
دوستان باور كنيد رژيم موثره.حتما محتواي اون كامنت من كه موضوعش ارتباط ايزو ترتينويين وام اس هستش خونديد.من به ارتباط اونا در اينجا كاري ندارم ولي توضيح دادم كه 11 سال پيش هم 1 دست ويك پاي من كلا از كار افتاد كه دكتر� اون زمان تشخيص نداد ولي الان پزشكم گفت همون 11 سال پيش شروع ام اس بوده ونكته اينه كه 11 سال پيش من فقط با جوشونده گياه آويشن تونستم از جام بلند بشم به مدت 1 هفته روزي 2 تا 3 ليوان و فقط غذاهايي كه طبع گرم دارن .هر وقت غذاي سرد خوردم اون حالتهاي سري دست و پاهام بيشتر ميشد البته نه اينكه نخورم .و نكته ديگه گوشت گوساله� كه سردترين گوشته� .سعي كنيد به جاي گوشت گوساله هفته اي يكي دو بار گوشت شتر تو رژيم غذايي بذاريد.باور كنيد از 11 سال پيش كه اون حالت را داشتم تا الان من سخت ترين ورزشها را انجام دادم تا ماه قبل كه علائم بيشتر شد مثل بي تعادلي در راه رفتن كه ام اس قطعي شد.در هر حال رژيم تو درمان ام اس بي تاثير نيست حد اقل در مراحل اوليه بيماري.
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , نسیم , شفا یافته , taraneh , mahdiyehriyahi
بچه ها میخواستم یه نطر سنجی کنیم
چند نفر دلایلی که استاد خدادادی واسه ام اس میگه رو داشتید ؟
من خودم تمام علت هایی که میگه در موردم صدق میکنه .شماها چطور؟
دوم اینکه من شنیدم فقط 10 نفر تو اصفهان با این روش کاملا خوب شدن
ولی انگار اگه عصی بشیم هیچ وقت خوب نمیشیم ، هرکی اطلاعاتی داره یا از این رژیم استفاده میکنه بگه
Wink
 تشکر شده توسط : okhtapus , zohrevand
من رژیمشو از اینترنت گرفتم ،ولی چه علائمی میگه؟یا میگه خوب می کنم؟ یه کم ا طلاعات بیشتر میدی مینا جون؟من حاضرم سیب زمینی شم ولی خوب شم،مرسی از لطفت
 تشکر شده توسط : okhtapus , zohrevand , niloofary
آره عزیزم این سایتش هست با دقت بخون ببین عللی که میگه در موردت صدق میکنه یا نه بعدش هم اعلام کن ، در مورد من که دقیقا خودمو داره میگه smilingولی خیلی روی اعصاب تاکید داره و معتقده که اگه اعصابتو خوب نکنی رژیم غذایی تنهایی خوبت نمیکنه

http://www.tebbeghorani.com/papers/ms.htm

http://www.tebbeghorani.com/Papers/5sheetsregime.htm
بچه ها نظر بدین
icon_biggrin
مرسی من این رژیمو دارم پرینت گرفتم تو کابینت گذاشتم هر روز یه دور نیگا میکنم یه کم هم عمل میکنم ولی آقای خدادادی حضوری ویزیت نمیکنن؟ کسی میدونه؟اصفهانیای عزیز کمک کنیدplz
(2010/02/16, 06:40 PM)zaynab نوشته است: مرسی من این رژیمو دارم پرینت گرفتم تو کابینت گذاشتم هر روز یه دور نیگا میکنم یه کم هم عمل میکنم ولی آقای خدادادی حضوری ویزیت نمیکنن؟ کسی میدونه؟اصفهانیای عزیز کمک کنیدplz
چرا فقط یا کم؟؟؟؟ دکتر نیست پول هم نمیگیره فقط شبا ساعت 10 تا 10:30 میتونی با این شماره تماس بگیری منتها اگه روشن باشه
09123176791
نگفتی علت هایی که میگه در موردت صدق میکنه یا نه؟Wink

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 112,226 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  رژیم غذایی بیماران ام اس شفا یافته 2 24,570 2011/11/14, 01:13 PM
آخرین ارسال: شفا یافته

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست