•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رژیم غذایی جمشید خدادادی
رژیمی که نوشته شده را به من هم داده اند البته دکترهای طب سنتی !من هم تقریبا رعایت می کنم وخیلی از عادات غذاییم را اصلاح کردم و خدا را شکر بهترم
البته می ترسم دارو را کنار بذارم !!! برای من زنبور درمانی هم تجویز شده که جرات ندارم برمconfused2
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد واز نوشروع کند اما.........
همه می توانند از حالا شروع کنند
 تشکر شده توسط : فرناز , مهسا , رزمینا
من بیشتر از 4/5سال هست که این رژیم را بطور کامل رعایت میکنم و خیلی راضی هستم. بهتون توصیه میکنم حتما رعایت کنید. بقدری کامل رعایت کردم که حتی در عروسیها، برای من صاحب مجلس از خونه غذا میاورد. در مجلس رسمی کاری هم قبلش مطرح کردم که هر غذایی نمیخورم...

اطمینان داشته باشید که تاثیرگذار هست. من با رژیم غذایی علت بیماری را از بین بردم.icon_biggrin
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : Prime , najva , sarmast , ثریا , gilane , فریبا , arezooo82 , # پریسا # , parisa2011 , مهسا , رزمینا , roya-n , Yanis , paeazan , niloofary
(2012/03/10, 07:28 PM)شفا یافته نوشته است: من بیشتر از 4/5سال هست که این رژیم را بطور کامل رعایت میکنم و خیلی راضی هستم. بهتون توصیه میکنم حتما رعایت کنید. بقدری کامل رعایت کردم که حتی در عروسیها، برای من صاحب مجلس از خونه غذا میاورد. در مجلس رسمی کاری هم قبلش مطرح کردم که هر غذایی نمیخورم...

اطمینان داشته باشید که تاثیرگذار هست. من با رژیم غذایی علت بیماری را از بین بردم.icon_biggrin

شما آزمايش ام آر آي داديد كه نشون بده بيماري تون رفع شده؟ بيماري تون با اين روش درمان شده؟

من صبورتر از هر لحظه ای چشم به راه روزهای آینده ی نیامده ام!
 تشکر شده توسط : TootFarangi , sarmast , fireboud , hamid , فرناز , arezooo82 , مهسا , kaveh_plus
من فکر میکنم دستورات غذایی اقای خدادادی خیلی مفید حداقل حداقلش این که تا وقتی رعایت کنی حمله دست نمیده که البته چیز کمی نیست.اون هم بدون عوارض. ولی پیشنهاد میکنم در مورد داروی سیدادویه که متشکل از هلیله ها و مویز وسنا ست در اینترنت سرچ کنید من در تاپیک دیگه ای ادرس سایتی رو که در خصوص خواص پاکسازی سید ادویه مفصل بحث کرده بود ونمونه های درمانی رو اورده بود گذاشته بودم که حذف شد اما حیفم اومد که شما رو بی خبر بذارم .الان خیلی از کشورهای ثروتمند واروپایی به شدت روی داروهای گیاهی کار میکنند.
باور کنیم که لازم نیست همیشه درمانها از اروپا و امریکا بیان تا معجزه کنن happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : arezooo82 , احسيني , undecided
دوست عزیز شما میگید کلسیم برامون از نون شب واجبتر .حرف شما درسته اما منبع تامین کلسیم که فقط لبنیات نیست.میتونیم از جایگزین استفاده کنیم که هم سردی بهمون اسیب نرسونه هم دریافت کلسیم داشته باشیم.مثلا کنجد و مغزهای خام ومواد دیگری که بچه ها نام بردندwink2:smilingwink2
 تشکر شده توسط : arezooo82 , احسيني
منم با رژیم آقای خدادادی خیلی حالم خوبه..مثلا گوشت بوقلمون معجزه میکنه واقعا.من الان دو ساله با همین رژیم بدون دارو عادی عادی دارم زندگش میکنم
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : احسيني , undecided , visko
دکتر جمشيد خدادادی کتابی هم داره?!!اگه آره لطفا معرفی کنين...
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
(2012/03/24, 11:19 PM)nazii نوشته است: دکتر جمشيد خدادادی کتابی هم داره?!!اگه آره لطفا معرفی کنين...

1- آقای خدادای دکتر نیست یعنی اصلا تجربه پزشکی هم ندارن
2- یک جزوه داره که سرچ کنی تو اینترنت میتونی پیداش کنی
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : N00shin , nazii , Ali 324 , TootFarangi , sadaf
(2012/03/24, 11:19 PM)nazii نوشته است: دکتر جمشيد خدادادی کتابی هم داره?!!اگه آره لطفا معرفی کنين...

یکی از کتاب های اقای خدادادی : ارمغان تندرستی ست !!! که معروف ترین کتاب ایشونه !!! که در چندین موضوع و ویرایش وجود داره !!

کتاب های دیگری مثل : پانزده روز تا سلامتی -کلید ورود به طب قدیم -عسل درمانی (اثر شگفت انگیز عسل) هم هست !!

قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : nazii , رزمینا , احسيني
بجه ها من خودم وقتی متوجه مشکلم شدم از همون اول رفتم سراغ درمان گیاهی . چون هم از بیمارستان بدم میومد واز بوش حالم بد میشد وهم راستش میدونستم داروها فقط یک سری از عوارض کنترل میکنه نه بیشترالبته با کلی اسیبهای جانبی .از طرفی میدونم که خداوند بزرگ که ما رو افریده واز مادر برامون مهربونتر برای هر بیماری در طبیعت درمانی قرار داده . من وقتی دخترم کوچیک بود تمام روز به طرز وحشتناکی گریه میکرد دکتر فوق تخصصی که تلویزیون هم بارها ایشون رو در برنامه های مختلف دعوت کردن براش دارویی رو تجویز کردن با یکی از دوستانم که سال پنجم پزشکی بود در این مورد صحبت کردم گفت تحقیقات جدید نشون داده که این دارو تاثیر بدی رو مغز بچه میگذاره وبهتره به دخترت ندی.چند وقت پیش هم مطلبی پیدا کردم که در امریکا وکانادا تجویز داروی سرماخوردگی برای بچه های زیر 2سال ممنوع شد حالا اونایی که قبلا استفاده کردن که خدا عاقبتشون رو به خیر کند هر چند اینجا مثل نقل ونبات استفاده میکنیم تازه این یه نمونه خیلی ساده است .در همین بین با وبلاگی اشنا شدم که مححقق اون تحقیقات زیادی راجع به ام اس ودرمان این بیماری انجام دادن و نتایج رو به صورت رایگان در اختیار همه قرار دادن.لطفا نگید که پس چرا تحقیقاتشون به انجمن ام اس ارائه نکرده چون این کار را مثل استاد خدادادی انجام دادند.حتی دیدم یک سری از دوستان در تاپیک استاد خدادادی این ایراد رو وارد کرده بودند اما متاسفانه در کشور ما تا روش درمانی توسط اروپا تایید نشه هیچ ارزشی نداره.در همین وبلاگ خوندم که استاد خدادادی هم در حال ارائه روششون به خارج از کشور هستند جالبه نه؟
ایشون در وبلاگشون اشاره کردند که استفاده از این رزیم ها باعث میشه حمله ای صورت نگیره اما ممکن در اثر ترک رزیم بعضی از عوارض برگردد لذا بدن نیاز به پاکسازی هم داره که این کارو با دارویی گیاهی انجام میدن که خودتون هم میتونید موادش رو تهیه کنید که شامل انواع هلیله ها(سیاه و کابلی و زرد) وسنا ومویز هست.چون ما به درمانهای عجیب وغریب عادت کردیم باورمون نمیشه وفکر میکنیم که دارو حتما باید یه اسم خارجی قلمبه داشته باشه. جالبه که وبلاگ به خاطر نوشتن مطالبی که شاید خوشایند بعضی شرکتها نبوده ازطرف خارج کشور دیگه تو سرچ گوگل نشون داده نمیشه باید تو یاهو سرچ کنید. خداییش چون سلامتی همتون برام مهمه این قسمت رو نوشتم اگه ادرس خواستید برام پیام بگذارید .زحمتش فقط تایپ چند تا کلمه است.
RolleyesRolleyesRolleyeshappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : احمدرضا , ostad2000 , elii , fahimeh.ariya , Ali 324 , somaye_602000 , احسيني , najva , taraneh , sadaf , undecided , visko

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • ...
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 111,604 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  رژیم غذایی بیماران ام اس شفا یافته 2 24,536 2011/11/14, 01:13 PM
آخرین ارسال: شفا یافته

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان