نظرسنجی: به اولین همایش ام اس سنتر چه نمره ای می دهید ؟
10
95.08%
58 95.08%
9
4.92%
3 4.92%
8
0%
0 0%
7
0%
0 0%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 61 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 53
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش ام اس سنتر
موفق باشید و خسته نباشید
من که اصلا یادم رفته چیزی بنام ام اس دارم هم بهش اهمیت نمیدم هم درگیر اسباب کشی و مهمان داری هستم بخدا Smile (16)

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : eglantine , blue sky , matinfard , neda.n , fireboud , hamid , Hasty
انجمن مجازی ام اس سنتر که در اون دوستی های حقــــــــــــــــــــــــــــــــیقی شکل میگیره، دوست داشتن های حقـــــــــــــــــــــــیقی و دلخوشیهای حقیــــــــــــــقی...
در این انجمن مجازی ما همه همدردهای حقـــــــــــــیقی هم هستیم و با تقسیم بهترین و غمناکترین لحظاتمان با هم حقـــــــیقت درد مشترک و به تبع آن حس مشترک را ادراک میکنیم...
انجمن مجازی ام اس سنتر حقـــــــــیقی تر از هر انجمن حقــــــــــیقی ای ما را به این حقــــــیقت رسانده است که ام اس پایان کار نیست و حتی میتواند محرک کارهای بزرگتر و ارزشمندتر باشد...
مدیران پرتلاش سایت، ناظران عزیز و همه ی دوستان عزیزمون به عنوان کاربر این انجمن، ممنون که هستید و میخواهید که انجمن عزیزمون همیشه سرپا باشه.
خــــــــــــــــــــــــدا قــــــــــــــــــــــوت.icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

همایش خوش بگذره که مطمئنم میگذره. من بنا به دلایلی که یکیش سرماخوردگی شدیدمه سعادت ندارم که بیام ولی منتظر اخبار این همایش هستم. قول بدید واسه مایی که نمیتونیم بیایم همه چیزو تعریف کنیدwink2wink2wink2
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : eglantine , blue sky , matinfard , nazaninamiri70 , neda.n , fireboud , hamid , شيدا رها , Hasty , مـه ســـا
منم میخام
دل آب میشه
جاموخالی کنید
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : eglantine , neda.n , fireboud , hamid , Hasty , دیاکو
سلام بر و و بچ
خوبید خوشید سلامتید
میگن این انجمن مجازی تخصصی ام اس سنتر یه چت روم مشتی کم داره (ستاد زد حال زدن به ادمینevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif)
حمید جان مسیر مترو خورش بگوووووووووووووووووووووووو
ممنون
[align=right]
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , Hasty , eglantine
من هم سعی دارم بیام
تلاش می کنم برنامه هامو تنظیم کنم
خدا کنه بتونم بیام واسه دوستان خیلی دلتگمicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , neda.n , fireboud , eglantine , hamid , parastoo joon , ابراهیم , Hasty , shadi.green86
یه نکته بگم ، برای کسانی که به هیچ عنوان امکان حضور در این همایش رو ندارن هم برنامه ریزی کردیم که اگر انشالا مشکل خاصی پیش نیاد، گزارش زنده و آنلاین از برنامه همایش در سایت خواهیم داشت . که از همه اتفاقات همایش با خبر بشید .

مسیر مترو :
اگر از ایستگاه های غرب ، جنوب یا مرکز تهران سفر میکنید :
ایستگاه مصلی پیاده شید و با اولین تاکسی به سمت پل سید خندان بیاید . 50 متر پایین تر از پل محل فرهنگسرا هست که پیاده هم میتونید بیاید .

اگر از شرق تهران سفر میکنید :
ایستگاه سرسبز پیاده شید و با تاکسی به پل سید خندان برسید و همانند بالا ادامه مسیر بدید .

جا داره از همه دوستانی که در اطلاع رسانی این برنامه به مبتلایان به ام اس سهیم هستند تشکر ویژه داشته باشم .
چند وبلاگ و حتی سایت شخصی ، شبکه های اجتماعی و ... همه شاهد همایش ام اس سنتر هستن که از همه دوستان تشکر میکنم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : parastoo joon , chipchip , sargol , ابراهیم , hessam , neda.n , anaram , howra66 , fireboud , paeazan , ماه , parisa2011 , eglantine , melody , paeeze , Hasty , seyyed reza , minoshka , leili
حمید بخداواقعامن خیلی دلم میخواست همایش شرکت کنم امامتاسفانه اون موقع درس دارم متاسفانه غیرممکنه بیام ازشماممنون که به فکرماهایی که بهیچ عنوان نمی تونیم شرکت کنیم هستین ازشمابرادرعزیزخواهش میکنم جای من ودوستان عزیزی که نمی توانن شرکت کنندخالی کنیدمیدونم اگه ماهاازهم دورهستیم دلهامون پیش همدیگراست من که احساس میکنم همگی ازیک خانواده هستیم ومطمنم احساس شمادوستان عزیزم هم همین است دست حمید وسیناوفربود وهمه ی دوستان عزیزی که برای همایش زحمت میکشند واقعادردنکنه دشت همه ی شمادوستان عزیزم دردنکنه که ازالان بیادماهستیدومیخواهیدزحمت گذاشتن گزارش آنلاین همایش رابکشیدواقعایک دنیاممنون . حمیدخان دست شمابرادرعزیزوبقیه برادران عزیزوخواهران عزیزکه زحمت میکشنددردنکند.ایشالاهمیشه موفق وپیروزوکامیاب باشیدآرزوی من سلامتی وموفقیت همگی دوستان عزیزم است.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : hamid , ابراهیم , neda.n , fireboud , parisa2011 , Hasty , seyyed reza , eglantine , دیاکو
سلام و خدا قوت
دوتا سئوال:
همایش 10-19 هست یا 15-19؟
دوم اینکه مبلغی باید واریز کنیم یانه؟
آگه باید واریز کنیم شماره حساب؟
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : hessam , sargol , seyyed reza , eglantine
آقا ابراهیم همون طور که در اولین پست این تاپیک اعلام شده همایش از ساعت 15 تا 19 هست . به مدت 4 ساعت .
خیر لازم نیست مبلغی واریز بشه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : sargol , hessam , neda.n , fireboud , یه غریبه , ابراهیم , Hasty , seyyed reza , eglantine
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , hamid , Hasty , seyyed reza , eglantine

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 53
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,855 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,377 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,377 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,500 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,735 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,027 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 54,217 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,325 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,919 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲۸: کانال ام اس سنتر admin 0 9,928 2016/01/11, 09:36 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان