• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS
Video 
امیدوارم درست باشه ولی البته کاش در تهیه اخبار خبرگزاری فارس یک تیم کارشناسی وجود داشت یا حداقل با چند متخصص مشورت می شد و نظرشان کنار مطلب اصلی درج می شد کم نبودند چنین ادعاهایی که صرفا به بی آبرویی ناشر خبر می شوند.

این خبر به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان با ویرایش اینه
رجبی در ارتباط با این دارو با درمان سریع بیماری MS گفت: این دارو با شناسایی علت بیماری، با آن مقابله کرده و سه روز پس از درمان داروی گیاهی فوق، علائم رفع بیماری به وضوح مشخص می‌شود، ضمن اینکه در طول یک مدت سه ماهه، بیماری به صورت کامل و در هر مرحله‌ای که باشد ریشه‌کن خواهد شد.

این مخترع به اهمیت این دارو اشاره کرد و ابراز داشت: با انجام MRI قبل از شروع درمان و 25 روز پس از آغاز درمان، اولین علائم رفع بیماری با کم رنگ شدن پلاک‌ها به وضوح ظاهر خواهد شد و خوشبختانه در مرحله اول تست این دارو با موفقیت به انجام رسیده است.
رجبی ادامه داد: این دارو پس از انجام تست‌های لازم مورد تائید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قرار گرفته است و در حال طی مراحل ثبت اختراع است.

این سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال این دارو ندارد
 تشکر شده توسط : ERMES , احسيني , آرزو , pesareshoja_ir71 , hamid t , فاطمه_2 , SSA , mari , hessam , roya-n , mirzaee , AVID2000 , محمود , بیخیال , sara2 , visko , DavidBili , saba. , سوته دل , سمیرا67 , Exhautless , زینب رفیعی , omid_nejad , samin12 , ورونیکا , sange sabor , BABA
سلام :
انسان به امید زنده است ، خدایا امید کسی را ناامید نکن .
راستی نام دارو و نوع آن معلوم نیست ؟
درد من از حصار تنگ برکه نیست
از زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است .!
 تشکر شده توسط : برگ 7 , آرزو , الیکا
(2013/04/08, 08:42 PM)ERMES نوشته است: سلام :
انسان به امید زنده است ، خدایا امید کسی را ناامید نکن .
راستی نام دارو و نوع آن معلوم نیست ؟

خبر گذاری فقط این رو زدن چیزی ننوشتن
 تشکر شده توسط : sange sabor
خدا کنه حقیقت داشته باشه
ما هنوز امیدواریمagreement2
 تشکر شده توسط : saba. , sange sabor
سلام
به نظر من عمرا
درست باشه
ولی منم امید دارم امیدوارم خدا خودش یه فرجی کنه ........evilgrin0039.gif
جالب بود کد این شکلک سال تولد منه
[align=right][b]
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
ایشا... که صحت داشته باشه امیدمون به خداست
خدایا به داده و نداده ات شکر که
داده ات نعمت است و نداده ات
حکمت
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : roya-n , matinfard
ایشان همون کسی نبود خبرشون را در سابت انجمن گفتمان ام اس با ذکر ثوابق اختراعاتشون در زمینه های دیگر علمی ذکر کردین هستند ولی چرا اینجا سایر سوایق علمی( بر اساس این گزارش، احمد رجبی مخترع جوان دشتستانی، سابقه اختراع دستگاه جهانی تولید انرژی را در کارنامه خود دارد، دستگاه نوینی که به زودی جایگزین انرژی‌های موجود از جمله برق و انرژی‌های فسیلی می‌شود.)
ایشان را ذکر نمی کنید تا دوستان به اعتبار این خبر پی ببرند
منم اونجا اینو گفتم که :
این مخترع ایرانی چطور شده از اختراع دستگاه تولید انرژی رفته سراق دارو درمان بیماری ام اس
این دو شاخه علمی از هم جدا است
سوئ استفاده کن زیاد شده ها
این دیگه چه جورشه
و ین حرف را در دونباله ذکر که:
حالا چرا به بیماری ام اس بند کردند
نمی شه هم وطنای نخبه بروند سراق بیماریهای دیگه

و آقا رسول شما هیچ جوابی ندادید confused2confused2

اگه اینجا هم جواب نمی دهید از ناظران محترم در خواست حذف این تاپیک را دارم badtastebadtaste

که برخی از دوستان فکر نکنند باید به اجبار زیر یک درمان آزمایشی بروند angryangry

گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : محمود , DavidBili , ERMES , saba. , samin12 , BABA
بوشهر که زلزله اومده ... HuhConfused
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
 تشکر شده توسط : آقا صادق
یک مخترع دشتستانی مدعی شد
کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS
داروی درمان بیماری MS توسط احمد رجبی مخترع دشتستانی کشف شد.
این مخترع با اشاره به اختراع و کشف این داروی جدید خاطر نشان کرد: خدا را شاکرم که توفیق خدمت به بشریت به ویژه ملت شریف کشور عزیزم ایران را دارم و سومین اختراع جهانی‌ام متفاوت با 2 اختراع قبلی و در زمینه پزشکی و درمان سریع و کامل بیماری MS است.

رجبی در ارتباط با درمان سریع بیماری MS گفت: این دارو با شناسایی علت بیماری، با آن مقابله کرده و سه روز پس از درمان داروی گیاهی فوق، علائم رفع بیماری به وضوح مشخص می‌شود، ضمن اینکه در طول یک مدت سه ماهه، بیماری به صورت کامل و در هر مرحله‌ای که باشد ریشه‌کن خواهد شد.

این مخترع به اهمیت این دارو اشاره کرد و ابراز داشت: با انجام MRI قبل از شروع درمان و 25 روز پس از آغاز درمان، اولین علائم رفع بیماری با کم رنگ شدن پلاک‌ها به وضوح ظاهر خواهد شد و خوشبختانه در مرحله اول تست این دارو با موفقیت به انجام رسیده است.
رجبی ادامه داد: این دارو پس از انجام تست‌های لازم مورد تائید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قرار گرفته است و در حال طی مراحل ثبت اختراع است.
خبرگزاری فارس

جل الخالق icon_cry
یا من اسمه دوا و ذکره شفاء
 تشکر شده توسط : آقا صادق , آسو , برگ 7 , paeazan , omid , بیخیال , samin12 , sange sabor
این واقعیه؟!! یا مث اون پسر اراکیه است؟!!
دردم نهفته به از طبیبان مدعی
باشد که از خزانهء غیبش دوا کنند
innocent0001.gif

تشکر شده توسط : بیخیال , saba. , sange sabor

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قانونی شدن استفاده از ماري جوانا در سوئد در درمان ام اس hamdam 6 18,591 2022/03/22, 01:16 PM
آخرین ارسال: MerajNajafi
  تبلیغات درمان قطعی ام‌اس دروغی بیش نیست- درمان ام‌اس طی 10سال آتی paeazan 24 22,315 2021/04/22, 09:45 PM
آخرین ارسال: سارا۹۸۶۰
  تحقیق برای درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی درایران saffari_mo 167 155,471 2020/01/20, 09:38 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  جزییات بسته حمایتی وزارت بهداشت برای ۱۳۱ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج SMA 2 2,185 2019/08/11, 01:50 PM
آخرین ارسال: SMA
  ام‌اس با طب سنتی درمان نمی‌شود nahid 3 2,520 2018/11/11, 10:54 AM
آخرین ارسال: hamid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,234 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
Exclamation آیا استفاده از روش سلول های بنیادی درمان قطعی ام اس است؟ امیرپوریا 0 3,159 2018/03/23, 10:16 PM
آخرین ارسال: امیرپوریا
  درمان ام اس Godlovesme 18 11,494 2017/12/30, 07:49 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,930 2017/12/14, 06:46 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماریهای صعب العلاج با زهر جانوری niloofary 0 2,085 2017/02/26, 09:45 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان