امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
يك سال پس از آغاز فعاليت ام اس سنتر
با سلام خدمت تمامي عزيزان
فكر كنم اين انجمن مناسب ترين انجمن براي ايجاد اين تاپيك باشد چون به فعاليت هاي سايت هم به نوعي مربوط ميشود .

خيلي دلم ميخواست هر چه زودتر اين روز يعني روز يكساله شدن ام اس سنتر فرا برسد تا نا گفته هايي كه شايد تا حالا فرصت به بيان آن نرسيده گفته شود .

حدودا فروردين 1388 بود كه با تعدادي از دوستان در سايت انجمن ام اس ايران فعاليت و در قسمت نظرات اون سايت با هم گفت و گو ميكرديم تا اينكه محدود بودن ما در اون سايت و ايجاد يك انجمن تست توسط دوست عزيزم مجيد من را وادار كرد تا به دوستان پيشنهاد ايجاد سايت بدهم و خوشبختانه به شدت مورد استقبال قرار گرفت .

پارسال در چنين روزي ام اس سنتر افتتاح شد منتهي نه به اين وسعت ! يك سرور رايگان در يكي از سايت هاي ارائه دهنده ايجاد كرديم و از يك سيستم كاملا محدود (smf) براي راه اندازي انجمن و اگر اشتباه نكنم با 18 كاربر كه همه از دوستانم در سايت قبلي بودند فعاليت را اغاز كرديم . روزهاي شيريني بود ، درسته اون موقع همه چيز مبتديانه بود ولي خوب فكر كنيد از يك حوضچه كوچك به دريا رفته بوديم .

كم كم تبليغات رو شروع كرديم و به وبلاگ هاي دوستانمون ميرفتم و سايت را معرفي ميكردم . روز به روز بر تعداد كاربر ها افزوده شد تا اينكه با سينا عزيز آشنا شدم و جزو كاربران سايت شد .

با پيشنهاد سينا هاست و دامين تهيه كرديم تا حرفه اي تر به كاربپردازيم و همچنين سرعت دسترسي به سايت بالاتر برود . زحمت انتقال اطلاعات از هاست رايگان به هاست اصلي به گردن سينا افتاد و انجام شد .

تا اينكه پس از چند ماه از امكانات محدود و ظاهر سيستم smf خسته شديم و خواستيم ظاهر را تغيير بديم ولي چون سيستم محدودي بود از هر دري كه وارد شديم به مشكل جدي برخورديم و چندين بار مايوس شديم ولي بالاخره تصميم گرفتيم كه سيستم رو به mybb (سيستم كنوني ) تغيير بديم .
توي اين تغيير هم سينا خيلي زحمت كشيد . به چندين و چند مشكل خيلي پيچيده برخورديم كه حتي در سايت هاي خارجي هم نتونسته بودن اين مشكلات را رفع كنند . علت مشكل را پيدا كرديم و مجددا سينا مشكل را رفع كرد .

وقتي كه وارد سيستم جديد شديم به نوعي انگار تازه سايت را راه اندازي كرده بوديم و لازم بود يه سري مراحل از اول جلو برود كه خوشبختانه سريع تر از اون چيزي كه فكرش را ميكرديم پيش رفت و الان شاهد سيستم تقريبا خوبي هستيم كه جوابگوي نيازمان به طور كامل هست .

چند امار جالب از ام اس سنتر را خدمتتون عرض ميكنم كه فكر كنم واسه شما هم جالب باشد : ما در ماه گذشته 43 كاربر ثبت نامي داشتيم كه امار ثبت نام در روزمان از 100% هم فراتر رفت و همچنين حدود 100 هزار بار صفحات سايت توسط 8 هزار كاربر مورد بازديد قرار گرفت كه واقعا واسه يك انجمن تخصصي امار فوق العاده اي هست .

واقعا جا داره از زحمات سينا و مجيد عزيز تشكر ويژه به عمل بيارم ، چون با وجود اين دو عزيز تا اين مرحله پيشرفت كرديم .

لحظات تلخ و شيرين زيادي در سايت داشتيم و در كنار هم با وجود ام اس شاد بوديم . دوستان زيادي بودند و هستند كه واقعا به رشد علمي سايت كمك كردند كه لازم ميدونم از خانوم دكتر فريبا هم تشكر كنم كه اوايل فعاليت ام اس سنتر پاسخ گوي سوالات بيشمار ما بودند .

دوستان زيادي ثبت نام كردند و فعال بودند و بعد به دليل مشكلاتشون كمرنگ شدند و حتي از سايت رفتند ولي هنوز هم وقتي وارد سايت ميشوند و پستي ارسال ميكنند باعث خوشحالي ما ميشوند .

اكنون پس از گذشت يكسال از شروع فعاليت ، شاهد جو دوستانه حاكم بر سايت هستيم و حاضرم با قاطعيت بگم هيچ سايت اينترنتي سراغ ندارم كه كاربرانش تا اين حد باهم صميمي باشند . باور كنيد خيلي از دوستان من هستند كه بارها به من گفتند كه بهشون اجازه ثبت نام در سايت بدهم و اين نشان دهنده جو بسيار عالي حاكم بر سايت هست كه تمام شما دوستان باعث آن بوديد و هر فرد ديگري را وسوسه ميكند كه جزء اين جمع باشد.

صحبت را كوتاه ميكنم و در پايان از همه دوستان عزيزم كه در اين يك سال ما را در برابر مشكلات تنها نگذاشتند و لحظه به لحظه در كنارمان بوندند تشكر ميكنم .
احساس زائد الوصفي دارم كه قادر به بيان آن نيستم ، از همه شما متشكرم . با آرزوي موفقيت هاي روز افزون براي تك تك شما عزيزان

[تصویر:  mscenter.jpg]
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : ayda , kami , yaro , earth , nazaninn , Matilat , mohammad.ali , salman121 , mirali , reza , محمود , مـه ســـا , voodoo , Morteza , baran , شفا یافته , Sina , mahnaz5352 , nahid , anaram , elnaz , Majid , سحــــــــر , saffari_mo , zaynab , h.kakavand , nooresefid333 , احمدرضا , sadaf , zohaa
من از شما ها ممنونم واقعا کار بزرگی کردین امیدوارم روز به روزهم موفقتر باشین
 تشکر شده توسط : hamid , Majid
ميدوني حميد چند وقت پيش داشتم ليست كاربرايي كه تا حالا ثبت نام كردن رو ميخوندم .
خيليا رو ديدم كه 2 يا 3 تا پست دادن و رفتن و پش سرشون رو نگاه نكردن . واقعان ناراحت شدم .
خدا كنه همه اينجا رو از ياد نبرن . من خودم يادمه خيلي وقتا ميومدم سايت و با لذت دو چندان
جواب پست هام رو ميخوندم و مطالبي كه دوستان آپلود ميكردن رو چك ميكردم .

خدايا نذار جو سايت اين دوستيها اين دور هم بودنها و اين دوستان رو از دست بده .

همتون رو دوست دارم .

كوچيك همه كامياب .
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
 تشکر شده توسط : hamid , reza , محمود , Matilat , baran , Sina , nahid , Majid
دوستان دستتون درد نكنه.عاليههههههههههههههه

wink2
 تشکر شده توسط : hamid , Matilat , Majid
خسته نباشيد سينا حميد مجيد خيلي دوستتون دارم. اميدوارم هميشه زنده و سلامت و سرحال و موفق باشيد. داشتن يه دوست حتي وقتي آدم دم مرگه مي تونه خيلي مفيد باشه. من كه از داشتن دوستايي مثل شما حتي اگه ام اس داشته باشم خيلي خوشحالم. از همه دوستاي ام سنتر خواهش مي كنم منو تنها نگذارند.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : pariya , hamid , nazaninn , Matilat , Sina , nahid , Majid
من هم به نوبه خودم یکسالگی ام اس سنترو تبریک میگم و از همه عزیزانی که زحمتای زیادی را برای راه اندازی اون کشیدن تشکر میکنم، مخصوصاً حمید، مجید و سینای عزیز که از همان ابتدا تا الان با تعهد و قاطعیت موجبات گسترش کمی و کیفی سایت را فراهم آورده اند. و همینطور تشکر ویژه دارم از حضور کلیه کاربران عضو سایت که در تکمیل زحمت راه اندازی ام اس سنتر نقش قابل توجهی را ایفا نموده اند.
امیدوارم شاهد گسترش هر چه بیشتر موفقیت های ام اس سنتر در راستای اهدافی که از پیش تعین شده اند، باشیم.
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : earth , hamid , nazaninn , Matilat , Sina , Majid
آقا حميد تبريكات صميمانه من رو هم بپذير
يه خسته نباشيد به تو و سينا ميگم كه از ابتدا واسه گرد هم آوردن اين مجموعه تلاش كرديد
تولدش مبارك
از همه دوستان هم تشكر ميكنم كه حضورشون باعث تداوم و ثمر بخشيدن زحمات اين دو دوست شده
تولدش مبارك
باشد كه حضورمان از درون قلبمان باشد
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : pariya , hamid , earth , Matilat , Sina , Majid
واقعا كار بزرگي كرديد كه هيچ وقت از ذهن نميره. هر اطلاعاتي درمورد بيماري بخوايم اينجا هست. يه عالمه دوستاي ناب داريم كه دركشون بي نهايت بالاست. حس خوبيه وقتي وارد سايت ميشيم و دوستامونو ميبينيم ، يا وقتي يه مدت نيستيم، دلمون تنگ ميشه ؛ تونوقت خودمون به آب و آتيش ميزنيم تا يه جوري بيايم تو سايت:55:
اينا همش نشون ميده ما معتاد شديم حميد :35:
love51سينا، حميد و مجيد عزيز واقعا دستتون درد نكنه... love51
مطمئنم يه روزي به همه ي چيزهاي خوب مي رسيدlove51 چون خيلي هارو خوشحال كرديد love51
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : hamid , pariya , nazaninn , earth , Sina , nahid , Majid
تولد ام اس سنتر عزیز رو بهش تبریک میگم علی الخصوص از مدیران زحمت کش این انجمن به خصوص آقاحمید و آقاسینا و آقامجید عزیز که زحمات و سختیهای این سایت رو متحمل شدند تا من و شما دوستان عزیز دور هم جمع باشیم و در کنار هم استفاده و بهره مند بشیم! کمال تشکر رو دارم هرچند این لقلقه های زبانی ما نمی تونه واقعا زحمات این دوستان رو ادا کنه!
من با اینکه ام اس ندارم اما به محض اینکه آقامجید برام معرفی کرد فی الفور ثبت نام کردم و روز بروز شاهد رونق و جمع صمیمی و خالصانه دوستان بودم همین مسئله باعث شد بیشتر در جمعتون باشم وگرنه من در حدود حداقل 10 تا انجمن عضو هستم confused confused در هیچکدومشون به اندازه این انجمن بهش سر نمی زدم چون جمعتون واقعا صمیمانه و دوست داشتنیه با اینکه دچار ام اس نیستم اما به حال تک تکتون غبطه می خورم چون روحا از من سالمترین و هرچند شما دوستان رو آزردم همین جا از همگی عذر می خوام. icon_question icon_question icon_question
تک تکتون رو دوست دارم و برای همتون آرزوی سلامتی و موفقیت و شادکامی دارم love51 love51
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

تشکر شده توسط : earth , nahid , hamid , Majid
دست همه دوستان درد نکنه واقعا
پیشرفت خوبی تو این سایت داشتیم....
حمید و مجید وسینا دستتون درد نکنه زحمت زیادی کشیدین
ایشاالله که روز به روز بهترم میشه>>>
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
 تشکر شده توسط : hamid , Majid

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هفتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر hamid 35 14,401 2017/08/13, 02:14 PM
آخرین ارسال: 68 mona
  هشتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر hamid 13 6,423 2017/06/09, 09:41 AM
آخرین ارسال: برگ 7
  تاریخچه ام اس سنتر hamid 48 31,765 2017/01/13, 07:40 PM
آخرین ارسال: hadisss
  دعوت شرکت سیناژن از اعضای ام اس سنتر در کنسرت خواجه امیری fireboud 57 30,325 2013/06/01, 09:22 PM
آخرین ارسال: kheiri.mahdi
  بنر نوروز ام اس سنتر hamid 24 13,282 2013/03/21, 07:55 PM
آخرین ارسال: paeazan
  سومین سالروز تاسیس ام اس سنتر hamid 47 25,296 2012/06/18, 10:38 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  نظر سنجي فعاليت سايت تاكنون hamid 40 20,040 2012/06/18, 10:31 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  دومین سالروز افتتاح ام اس سنتر hamid 54 27,318 2012/02/02, 03:00 PM
آخرین ارسال: ahmad ebrahimi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست