امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طب سنتی کیفیت زندگی بیماران‌ ام اس را بهبود می‌بخشد
(2013/07/28, 10:10 PM)Aram نوشته است:
(2013/02/26, 06:17 PM)hamdam نوشته است: وی در ادامه گفت: «طب سنتی در زمینه بهبود کیفیت زندگی توانمندی زیادی دارد و در برخی زمینه‌ها به از بین بردن علائم و بیماری‌ها کمک زیادی کرده است، مثلا طب سنتی توانسته است خستگی بیماران ‌ام اس را کاهش بدهد.»

این متخصص طب سنتی با اشاره به غذاهایی که باید در عید توسط بیماران مصرف شود، گفت: «طب سنتی به بیماران توصیه می‌کند که در مصرف غذا‌ها محتاط‌تر و دقیق‌تر باشند و غذاهایی را مصرف کنند که هم گرم و هم سرد باشند و از خوردن غذاهایی که مواد رنگی دارند پرهیز کنند و ترشی و آبقوره هرگز نخورند.»
این متخصص طب سنتی در پایان گفت: «به بیماران‌ مبتلا به ام اس هرگز توصیه نمی‌کنیم داروهای شیمیایی را قطع کنند بلکه دارو‌ها شیمیایی در زمینه درمان کمک می‌کند و داروهای سنتی در زمینه کاهش علائم تاثیر گذارند.»
http://www.sinanews.ir/news/?id=13275

سلام
من یه سال و چند هفته است طب سنتی رو برای درمان انتخاب کردم و تحت نظر دکتر رضایی زاده هستم و واقعا از این تصمیمم راضی هستم، قبل از اینکه طب سنتی رو انتخاب کنم نزدیک دوسال البته کمی بیشتر تحقیق کردم و روشهای مختلف طب سنتی رو بررسی کردم و یکسالی بود که شیوه دکتر رضایی زاده رو زیر نظر داشتم (از طریق دوستانی که پیش ایشون میرفتن و سخنرانیها و برنامه های تلویزیونشون)

در مورد رفع و یا کم کردن خستگی با وجود کار سنگین ساخت مجسمه های سفالی که انجام میدم من خیلی نتیجه گرفتم و خستگیم بسیار کم و در زمانهایی کلا برطرف میشه

در مورد غذاهای با طبع سرد و گرم و همچنین میوه های با طبع سرد و گرم هم همین طور بسیار کارساز بوده و البته نباید در برنامه ای که میدن زیاده روی کرد و مصرف انواع ترشی جات و آبغوره کلا ممنوع هست که به طور معجزه آسایی به بهبود علائم کمک میکنه، البته باید در هر مراجعه تمامی علائم رو به طور دقیق بیان کنیم تا نتیجه بهتری بگیریم و سرخود دوره درمان رو تمدید نکنیم

و حقیقتا به بیماران هرگز توصیه نمیکنند داروهای شیمیایی رو قطع کنند، اما من یکسال قبل از رفتنم پیش ایشون داروهام رو نامرتب میزدم و چهار ماه قبل رفتنم کلا داروهام رو با اندکی مشورت از دکتر قبلی و اندکی اجازه از خود! قطع کردم، وقتی طب سنتی رو شروع کردم چهار ماه بود دارو مصرف نمیکردم

تو این یکسال من نتیجه خوبی از طب سنتی گرفتم، البته بگم که بچه خوبی بودم و دستورات رو عینا اجرا کردم و تمامی علائم رو با دقت یاداشت میکنم و در هر بار ویزیت با آقای دکتر در میون میذارم که خیلی مفید بوده، در کل طب سنتی کیفیت زندگی من رو طوری بهبود داده که قدرتمندتر از همکارانم فعالیت میکنمagreement2

خوشحالم که از طب سنتی نتیجه خوبی گرفتید . منهم همین کار رو انجام میدم و نتایجش خدا رو شکر عالی بود.
 تشکر شده توسط : paeazan , Aram

پیام های داخل این موضوع
RE: طب سنتی کیفیت زندگی بیماران‌ ام اس را بهبود می‌بخشد - توسط رزمینا - 2013/07/28, 11:58 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرم تأیید بیماران خاص sadegh 13 18,195 2019/08/29, 10:58 PM
آخرین ارسال: hessam
  خبر خوش به بیماران MS niloofary 7 7,172 2016/11/27, 10:10 PM
آخرین ارسال: helli
  جام جهانی فوتسال هنرمندان به منظور حمایت از بیماران خاص paeazan 1 2,671 2015/03/05, 09:37 PM
آخرین ارسال: مرجان مولایی نژاد
  ترکیبات دارویی جدید برای محافظت از سیستم عصبی در بیماران ام‌اس paeazan 1 3,803 2015/03/02, 08:09 PM
آخرین ارسال: aztab
  امید به زندگی در بیماران ام اس 10 سال كمتر از سایر افراد است hamdam 52 31,475 2015/01/30, 07:43 AM
آخرین ارسال: sasan-8
  کمک به بیماران مبتلا به ام اس با استفاده از زبانشان paeazan 1 3,673 2014/12/02, 09:13 AM
آخرین ارسال: فانی
  درد در برابر بیماران ام.‌اس كم می‌آورد hamdam 1 2,982 2013/06/02, 04:55 PM
آخرین ارسال: shokolat
  ام اس هم معنی مرگ نیست.(با تعدادی بیماران و نظرات دکتر لطفی) paeazan 29 19,009 2013/03/29, 01:50 AM
آخرین ارسال: فریبا
  خودمراقبتی موجب بهبودکیفیت زندگی مبتلایان به ام اس میشود sargol 0 2,419 2013/03/15, 12:16 PM
آخرین ارسال: sargol
  بیماران مبتلا به ام.اس، آلو و انجیر بخورند hamdam 0 3,014 2013/03/03, 04:32 PM
آخرین ارسال: hamdam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان