•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج
سلام بچه ها من الان خواستگاری دارم که از هر نظر شرایط خوبی داره.خودش میدونه من ms دارم وبا این موضوع مشکلی نداره.ولی من راضی نیستم خانوادش بدوننconfused2confused2 بنظرتون کار من درسته؟icon_cryicon_cry خودش میگه فقط به بابا ومامانش میگه ولی خب مگه میشه مامانش بدونه وبه دختراش نگهconfused2 باباش بدونه وبه پسراش نگهconfused2 درضمن بابای خودمم راضی نیست Dash2Dash2 یعنی میگه باید بهشون بگیم که اگه فردا خودشون فهمیدن نگن پسرمون گول زدنconfused2confused2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : همراز , عسل راد , مریم 1361 , hyd69hyd , majid1 , hadisss , fariba 68 , عمومهربان , mahsa24 , yas8866
(2015/11/18, 08:37 PM)سمیرا67 نوشته است: سلام بچه ها من الان خواستگاری دارم که از هر نظر شرایط خوبی داره.خودش میدونه من ms دارم وبا این موضوع مشکلی نداره.ولی من راضی نیستم خانوادش بدوننconfused2confused2 بنظرتون کار من درسته؟icon_cryicon_cry خودش میگه فقط به بابا ومامانش میگه ولی خب مگه میشه مامانش بدونه وبه دختراش نگهconfused2 باباش بدونه وبه پسراش نگهconfused2 درضمن بابای خودمم راضی نیست Dash2Dash2 یعنی میگه باید بهشون بگیم که اگه فردا خودشون فهمیدن نگن پسرمون گول زدنconfused2confused2

ببخشید دارم تو کارتون فضولی میکنم ولی به نظر من پدرتون کاملا درست میگه اگه پدر و مادر این آقا پسر از ابتدا اطلاع داشته باشن در آینده دیگه هیچ حرف و حدیثی به وجود نمیاد.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : مریم 1361 , عسل راد , سمیرا67 , fariba 68 , alireza1111 , عمومهربان , mahsa24
(2015/11/18, 08:37 PM)سمیرا67 نوشته است: سلام بچه ها من الان خواستگاری دارم که از هر نظر شرایط خوبی داره.خودش میدونه من ms دارم وبا این موضوع مشکلی نداره.ولی من راضی نیستم خانوادش بدوننconfused2confused2 بنظرتون کار من درسته؟icon_cryicon_cry خودش میگه فقط به بابا ومامانش میگه ولی خب مگه میشه مامانش بدونه وبه دختراش نگهconfused2 باباش بدونه وبه پسراش نگهconfused2 درضمن بابای خودمم راضی نیست Dash2Dash2 یعنی میگه باید بهشون بگیم که اگه فردا خودشون فهمیدن نگن پسرمون گول زدنconfused2confused2
نظر من به نظر پدرتون نزدیکترهSleepy
 تشکر شده توسط : silent , سمیرا67 , عمومهربان , mahsa24
(2013/10/09, 03:18 AM)pinkrose نوشته است: خانواده همسر من نمیدونند.یعنی من و همسرم نخواستیم بدونند.حتی پدر و مادر خودم هم نمیدونند(به خاطر سن بالا و مریضیشون رعایت حالشونو کردم)
به نظرم هر چی نفرات کمتری بدونند خودمون راحتتریم.

من شوهرم مبتلاست اصلا برام این ک ام اس داره مهم نی چون واقعا دوسش دارم . الان عقد کرده اییم و خانواده ی من از بیماری همسرم خبری ندارن و نمی خوام ک بدونن ولی همیشه به این فکر میکنم ک وقتی خونه خودمون رفتیم به امید خدا چه طوری آمپول رو مخفی کنم تو یخچال ک کسی نبینه
آقای مشاور هم نظرشون مثل نظر پدرتون بود با این حال می تونین نظر یه مشاور دیگه که مورد اعتمادتون هست رو هم جویا بشین .
راستی به نظرتون اگه پدر و مادر طرف ندونن حرف و حدیث از کجا میخواد بوجود بیاد؟ confused2 در نتیجه من کاری به حرف و حدیث ندارم ولی از لحاظ های دیگه به نظرم بهتره بدونن و در ضمن فراموش نکنین که آگهی به این مساله از طرف پسر رو حتما یه جوری ثبت قانونی کنین چون خدای نکرده ممکنه متهم به فریب در ازدواج بشین این ثبت قانونی از گفتن به والدین پسر هم مهم تره به نظر منwink2
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
(2015/11/19, 05:15 PM)Laaya90 نوشته است:
(2013/10/09, 03:18 AM)pinkrose نوشته است: خانواده همسر من نمیدونند.یعنی من و همسرم نخواستیم بدونند.حتی پدر و مادر خودم هم نمیدونند(به خاطر سن بالا و مریضیشون رعایت حالشونو کردم)
به نظرم هر چی نفرات کمتری بدونند خودمون راحتتریم.

من شوهرم مبتلاست اصلا برام این ک ام اس داره مهم نی چون واقعا دوسش دارم . الان عقد کرده اییم و خانواده ی من از بیماری همسرم خبری ندارن و نمی خوام ک بدونن ولی همیشه به این فکر میکنم ک وقتی خونه خودمون رفتیم به امید خدا چه طوری آمپول رو مخفی کنم تو یخچال ک کسی نبینه

ﻳﺨﭽﺎﻝ ﻗﻔﻞ ﺩاﺭ
ﻛﺸﻮﻱ ﭘﺎﻳﻴﻦ
ﺩﻭ ﺗﺎ ﻛﻴﺴﻪ ﺭﻧﮕﻲ
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , عمومهربان , mahsa24
به نظرم من هرکی هر مریضی داره هرچی باشه باید قبل ازدواج هم به شوهرش همبه خانواده شوهرش باید بگه اول اگه نگه خیانته دوم هم اگه بعدا چیزی گفتن درمورد مریضی بهشون بگی من که قبلا گفته بودم تا واسه اینده کم نیاری در مقابلشون
ساقیا امشب صدایت با صدایم سازنیست
یاکه من بسیارمستم یاکه سازت ساز نیست
ساقیا امشب مخالف مینوازد تارتو
یا که من مست وخرابم یا که تارت تارنیست
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , alireza1111 , majid1 , عمومهربان , mahsa24
بستگی به شدت بیماری داره.
اما به نظر شخصی من باید بدونند.یا اگر به خونواده نگفتند خود شخص باید بدونه
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : سمیرا67 , آنا , عمومهربان , mahsa24
من که هنوز مجردم ولی یکی از شروط ازدواجم همینه که به خونوادش نگه.به هیچ وجه هم نگه.
مهم خودشه که قبول کنه و کنار بیاد
وقتی خونواده ی خود آدم خبر ندارن چه کاریه که خونواده همسر در جریان قرار بگیرنDodgy
اینجوری آرامش خود آدمم بیشتره
حَـسْـبُــنَــا الــلّــهُ وَ نِــعْــمَ الْــوَکِـيــلُN_aggressive (39)
 تشکر شده توسط : mahsa24 , sedaye.baroon , yas8866
منم مجردم
ولی یه خواستگاری که چند ماه پیش داشتم خودم قبل از امدنشون به خواهرش گفتم من ام اس دارم .
ایشون هم گفتن اگه بابات ساپورتت کنه ما مشکلی نداریم.
منم گفتم بدون برادر شما هم من از طرف بابام ساپورتم.confused2
و در کل معتقدم باید به همه خانواده طرف مقابل گفته شود چون دیگه بهونه ای باقی نمیماند.Smile (16)
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : famoon

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ازدواج و ام اس sima 4,288 2,453,213 2022/12/22, 06:07 PM
آخرین ارسال: غریبه
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 24,842 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,387 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  آيا از برخورد و رفتار پزشك مغزواعصاب خود راضي هستيد؟ Prime 430 271,538 2019/11/19, 01:25 PM
آخرین ارسال: ارزو ش
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,015 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 15,891 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,071 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست