•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقاضای کاهش قیمت ربیف
(2013/03/17, 10:47 AM)TITI نوشته است: بله اون داروی خوراکی می دونین چنده 12میلیون تومن مثلا بیمه چقدر می خواد بده icon_cry بعدشم حالا ما عید بدون دارو چه کار کنیم خوب با امید داروی جدید بگذرونیمconfused2
12 میلیون با ارز آزاد (دلاری 4000تومان) است من منظورم تحت پوشش قرار می دهند یعنی موافقت کرده اند که با ارز مرجع (دلار 1225تومان ) دارو را وارد می کنند

الان هم تایسبری یا ناتالیزما هم با ارز مرجع موافقت شده که وارد بشه که قبلا بیمه زیر بارپوشش این دارو نمی رفت و با ارز آزاد وارد می شد و بیمارانی که هیچ راهی به جز ناتالیزما نداشتند مجبور بودند ماهی 11 میلیون تومان برای این دارو بپردازند ولی 2 ماه است بیمه تو لیست 90% واردش کرده چون ارز مرجع به این دارو و سایر داروهای جدید اختصاص داده اند یک کمی این شرکت ها ی وارد کننده دارند بازی سر داروها در میارند چون هر شرکت می خواهد یک داروی جدید را وارد کنه و دارو قبلی را به شرکت دیگه واگذار کنه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : DavidBili , mzjoon , movahedi , هلما
بچه ها جووون عید همتون مباررررررررک !!!icon_question
ان شاالله بعده عید ربیف ارزون شه ! سال تحویل دعا کنیدAngel
angel::love51
خیلی دوستون دارم و دلم براتون تنگ میشه ! تعطیلات خوش بگذره agreement2happy0065.gif
خیلی واسه ارزونی ربیف دعا کنید واسه تامین مبلغش کمی به مشکل خوردم ! confused
foodanddrink به سلامتی اونایی که امیدو تو زندگی از دست ندادن ! نوش
 تشکر شده توسط : hessam , movahedi , هلما , DavidBili
داروخانه 29 فروردین میگه دارو رو داریم ولی نمی دونم به ما که حواله 13 ابان داریم میده یا نه confused
 تشکر شده توسط : هلما
(2013/03/17, 02:58 PM)TITI نوشته است: داروخانه 29 فروردین میگه دارو رو داریم ولی نمی دونم به ما که حواله 13 ابان داریم میده یا نه confused
بیمه شما چی است؟
اگه تامین اجتماعی باشید آره می ده
واقعا تمام کردین برید بگیرید چون برای قیمت گذاری فعلا توزیع نمی کنند کسی یک دفعه شب عید بی دارو نشه
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : نازلی , هلما , DavidBili , movahedi , fahiime
خدایا هیچ مسلمونی رو بدون ربیف نزار. بگو الهی آمینinnocent0001.gif
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : یه غریبه , DavidBili , movahedi , ابراهیم , fahiime , hadisss
سلام
داروخانه ۲۹ فروردین از سهمیه پارسال ربیف داره
۱۳ آبان ربیف تمام کرده
دارو هم آمده تو گمرک است تا تو وزارت خانه قیمت گذاری نشه ترخیص نمی شه که فکر کنم بعد از ۱۵ فروردین تکلیف قیمتش مشخص می شه wink2
 تشکر شده توسط : DavidBili , sooorooosh , movahedi
سلامicon_question
اخبار ساعت 14 وزیر بهداشت می گفت که
یارانه دارو بر قرار است در مورد بیماران سئب الاج بر قرار است و برای پیشگیری از سوئ استفاده به
هر بیمار یک کارت داده شده و یارانه داروش به حساب اون کارت واریز شده
که این کار از بعد از 15 فروردین انجام می شود
من فکر کنم این بدین معناست که
قیمت داروهای ایرانی و خارجی برای بیمار برابر شده icon_cryو داروساز ایرانی باید کیفیت محصولش را افزایش بده تا بتواند بیمار را به سمت خود از لحاظ کیفیت نه قیمت بکشه
این یک رقابت fighting0030.gif عادلانه است
 تشکر شده توسط : movahedi , paeeze , DavidBili , هلما , ابراهیم
تهران / واحد مرکزی خبر / بهداشت و سلامت 1392/02/15
مدیرکل نظارت بر داروی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت:کارت هوشمند داروهای یارانه ای تا یک ماه و نیم دیگر در دسترس بیماران صعب العلاج قرار خواهد گرفت.
دکتر محمدرضا شانه ساز در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر، با بیان این که هم اکنون چند برنامه در دستورکار و پیگیری جدی این اداره کل قرار دارد ، افزود:هرکدام از این برنامه ها نقاط قوت و ضعفی دارد که باید بررسی شود.
وی اضافه کرد : اما برنامه اصلی این است که بیماران از محل صدور نسخه شناسایی شوند به این معنی که پزشک باید طبق پروتکل خاصی دارو را برای بیمار تجویز کند.
مدیرکل نظارت بر داروی وزارت بهداشت گفت:همچنین قرار است پول داروی تجویز شده به صورت یارانه مستقیم در کارت بیمار شارژ شود و بیمار پول دارو را از طریق این کارت به داروخانه بپردازد.
وی افزود:این کار علاوه بر رضایتمندی بیمار،از سوء استفاده و رانت های احتمالی جلوگیری می کند.
دکتر شانه ساز گفت:پیشتر این یارانه ها به شرکت های دارویی وارد کننده یا تولید کننده داروهای خاص پرداخت می شد و نظارت خاصی بر تجویز نسخه نبود .
وی افزود: به همین علت برخی مواقع از این محل داروها به خارج از سامانه توزیع می شد و حتی به خارج از کشور نیز درز پیدا می کرد.
دکتر شانه ساز گفت:سبد یارانه دارو کاملا مشخص و شامل اقلام گران قیمت مربوط به بیماری های خاص مثل تالاسمی،هموفیلی،پیوندی،ام اس و برخی بیماران متابولیک است.
وی با اشاره به این که بخشی از یارانه مربوط به داروهای داخلی و بخشی مربوط به داروهای وارداتی است،گفت:حدود 55 درصد یارانه به داروهای وارداتی و 45 درصد به داروهای تولید داخل تعلق می گیرد اما تلاش ما بر این است که داروهای وارداتی را تبدیل به داروهای تولید داخل کنیم تا از این طریق وابستگی ارزی کاهش یابد.
مدیرکل نظارت بر داروی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت :داروهای بیماران خاص که عمدتا داروهای یارانه ای و تولید داخل است تغییر قیمتی نداشته و در صورت تغییر، بیمه یارانه آن را پوشش داده است.
وی با بیان این که اکنون برخی اقلام دارویی وارداتی،در داخل کشور تولید می شود،افزود:گلایه ای که وجود دارد این است که برخی پزشکان همچنان بر تجویز داروهای خارجی اصرار دارند.
شانه ساز اضافه کرد:صرف نظر از کیفیت داروی خارجی یا تقاضای خود بیمار،بحث برند شرکت های بزرگ بسیار جدی است و بعضا ممکن است بیش از نصف قیمت دارو به هزینه مارکتینگ،تبلیغات و بازاریابی تعلق بگیرد و به همین دلیل بعضی بر تجویز داروی خارجی اصرار دارند.
مدیرکل نظارت بر داروی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت:مطالعات آزمایشگاهی،بالینی و مقایسه اثربخشی داروهای ایرانی و خارجی گواه آن است که داروهای ایرانی کیفیت خود را ثابت کرده است .
وی افزود :این داروها هم اکنون در حال صادر شدن به کشورهای بزرگ دنیاست و هم از نظر قیمت مناسب و هم از نظر کیفیت در رقابت با برندهای خارجی،برنده می شود.
دکتر شانه ساز در ادامه در پاسخ به این که علت خارج شدن برخی از داروهای بیماران خاص از شمول بیمه،گفت:احتمالا این داروهای وارداتی بوده که نمونه آن در داخل کشور تولید شده است و این در هر کشوری طبیعی است که شرکت های بیمه ،‌داروهای ارزان و با کیفیت مشابه را پوشش می دهند.
وی درباره توزیع پنی سیلین چینی در داروخانه ها گفت:پنی سیلین به میزان وفور و با قیمت مناسب در کشور تولید می شود و هیچ زمینه ای برای ساخت نوع تقلبی یا قاچاق آن وجود ندارد.
مدیرکل نظارت بر داروی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت :با این حال ما همه بازرسان معاونت غذا و داروی دانشگاه ها را برای نظارت بسیج کردیم و نتیجه آن شد که هیچ مورد پنی سیلین چینی یا مرگی ناشی از پنی سیلین گزارش نشد.
وی گفت:چین بزرگترین تولید کننده مواد اولیه دارو در دنیاست و ما نیز همچون همه کشورهای دیگر از چین مواد اولیه دارو وارد می کنیم.
صدا و تصویر دارد
 تشکر شده توسط : zenith , ابراهیم , هلما , fahiime , movahedi , zhilaps
سلام
انجمن نامه ها را پی گیرشون هست و انشالاه به امید خدا به زود به نتایج خوبی می رسهWink
 تشکر شده توسط : paeazan , movahedi
سلام
دوستان یکمی به قیمت دارو خارجی و مافیایه داروهای داخلی Smile (52) که بدون توجه به حقوق بیماران تازه داره شکل می گیره فکر کنید
لطفا مسئله قیمت داروها را پیگیری کنید
 تشکر شده توسط : zenith , fahiime , movahedi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) Ermia 27 24,405 2022/12/10, 08:17 PM
آخرین ارسال: Hossien67
  تامین هزینه داروی ربیف brocade64 0 1,622 2018/09/27, 10:42 AM
آخرین ارسال: brocade64
  دوره مصرف ربیف hyd69hyd 5 5,454 2018/01/14, 01:49 PM
آخرین ارسال: mysis
Star تزریق ربیف را باید در چه بخش هایی از بدن انجام داد؟ naazanin 15 19,998 2017/08/03, 07:55 AM
آخرین ارسال: hessam
  برنامه هفتگی و زمان مناسب تزریق ربیف PAYA 6 6,207 2016/11/24, 12:57 PM
آخرین ارسال: atkh
  تفاوت ربیف و رسیژن salman121 128 119,201 2015/09/13, 05:39 PM
آخرین ارسال: یاسی
Video شکل جدید دستگاه تزریق ربیف hessam 19 16,379 2015/05/11, 11:20 PM
آخرین ارسال: آرامش
  میزان رضایت شما از ربیف hessam 4 6,489 2013/10/08, 12:33 PM
آخرین ارسال: hadisss
  بازم ربیف نیست TITI 209 112,294 2013/09/12, 11:28 PM
آخرین ارسال: hessam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: