امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترس از عوارض دارو
سلام دوستان
پزشکم گفته که بهتره سینوکس بزنم ولی من از عوارضش به شدت می ترسم ! می ترسم زندگی م رو به شدت تحت تاثیر قرار بده و سودش بیشتر از ضررش باشه. میشه بگید این عوارض همیشگیه یا نه کم کم عادت می کنم؟ می تونم به زندگی عادی ادامه بدم؟ تا همیشه باید این دارو رو مصرف کنم یا دوره ی درمان داره؟Huh

پ ن1:فکر می کنم شماها که دستی بر آتش دارید بهتر از یه پزشک می تونین تو این زمینه کمک کنین چون دکترا که دارو رو خودشون نزدن که بدونن چی به چیهrolleyes
پ ن 2: مدیران محترم اگه لطف کنن چند روزی این تاپیک رو با تاپیک اصلی مرج نکنن خیلی خیلی ممنون میشم آخه اون تاپیک اصلی خیلی شلوغه آدم توش گم میشه confused2

آرزوی سلامتی برای همه
 تشکر شده توسط : khatereh.
برای هر کسی عوارضش فرق میکنه من یکی رو دیدم تو مطب که میگفت مشکل زیادی باهاش نداره
به نظرم امتحان کن یه مدتی
 تشکر شده توسط : OMG!
من سه ساله سينوكس مصرف ميكنم وخداروشكر تا حالا هيج مشكلي نداشتم agreement2
لطفا انقدر نكران نباشيدicon_question
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
ممنون از دوستانlove51درست می گید بهرحال عوارضش هرچی باشه بدتر از نگرانی و استرس نیست.
راستی کسی میدونه هزینه ش با بیمه تکمیلی ماهانه چند درمیاد؟angel
دوست عزیز با بیمه تکمیلی رایگانه. یعنی با بیمه اصلی 16500 تومان و همین هزینه رو هم بیمه تکمیلی پرداخت میکنه و رایگان درمیاد.
درمورد عوارض تا نزنید نمیشه گفت بدن شما با دارو سازگاره یا نه .
چون هرکس یه جوره . مثلا من عوارضی جز سردرد ندارم که اونم با یه استامینوفن رفع میشه. ولی بعضیا چند ساعت بدن درد یا حالت سرما خوردگی دارن که میتونن بسته به شدت درد مسکن قبل و بعدش مصرف کنن.
از گفته ها و شنیده ها و نوشته ها نترسید. چون منم اولش به همین خاطر دوماه دارو رو تزریق نکردم و نرفتم سهمیه بعدیمو هم بگیرم ! حتی زنگ زدم به مرکز تزریقی که معرفی شده بود و گفتم ممکنه من دچار حمله قلبی بشم که کار به بستری بکشه که لازم باشه همراه با خودم بیارم ؟ که خانمه خندید و گفت نه خانم !! laughing3laughing3
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2013/01/17, 10:32 PM)OMG! نوشته است: پزشکم گفته که بهتره سینوکس بزنم ولی من از عوارضش به شدت می ترسم ! می ترسم زندگی م رو به شدت تحت تاثیر قرار بده و سودش بیشتر از ضررش باشه. میشه بگید این عوارض همیشگیه یا نه کم کم عادت می کنم؟ می تونم به زندگی عادی ادامه بدم؟ تا همیشه باید این دارو رو مصرف کنم یا دوره ی درمان داره؟Huh

شما بعد 11 سال میخوای دارو مصرف کنی؟چرا اینقدر دیر؟البته اگه دوست داری بگوwink2

تجربه من در مورد اینترفرون ها اینه که هرچقدر مرتب تر -حتی ساعتش- تزریق بشه عوارض کمتری داره.یکی هم مثل من کل اون روز کوفتگی و سردرد و .... داره.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

(2013/01/18, 04:18 PM)nahid نوشته است: دوست عزیز با بیمه تکمیلی رایگانه. یعنی با بیمه اصلی 16500 تومان و همین هزینه رو هم بیمه تکمیلی پرداخت میکنه و رایگان درمیاد.
درمورد عوارض تا نزنید نمیشه گفت بدن شما با دارو سازگاره یا نه .
چون هرکس یه جوره . مثلا من عوارضی جز سردرد ندارم که اونم با یه استامینوفن رفع میشه. ولی بعضیا چند ساعت بدن درد یا حالت سرما خوردگی دارن که میتونن بسته به شدت درد مسکن قبل و بعدش مصرف کنن.
از گفته ها و شنیده ها و نوشته ها نترسید. چون منم اولش به همین خاطر دوماه دارو رو تزریق نکردم و نرفتم سهمیه بعدیمو هم بگیرم ! حتی زنگ زدم به مرکز تزریقی که معرفی شده بود و گفتم ممکنه من دچار حمله قلبی بشم که کار به بستری بکشه که لازم باشه همراه با خودم بیارم ؟ که خانمه خندید و گفت نه خانم !! laughing3laughing3
وای ممنون ناهید جان! کلی خیالم رو راحت کردیicon_question

(2013/01/18, 07:56 PM)paeeze نوشته است: شما بعد 11 سال میخوای دارو مصرف کنی؟چرا اینقدر دیر؟البته اگه دوست داری بگوwink2

تجربه من در مورد اینترفرون ها اینه که هرچقدر مرتب تر -حتی ساعتش- تزریق بشه عوارض کمتری داره.یکی هم مثل من کل اون روز کوفتگی و سردرد و .... داره.

دلیل خاصی نداره یه بار 85 که دکترم نبود و رفتم پیش یکی دیگه برام ربیف نوشتند که من نزدم بعدشم همه اینقدر از عوارض دارو بد گفتند و اینکه 30-40 درصد بیشتر تاثیر نداره که بی خیالش شدم و زدم تو کار طب گیاهی. اما دیگه این بار پزشکم ام آر ای نوشت و گفت به صلاحت هست که بزنیsad
(2013/01/18, 08:08 PM)OMG! نوشته است: وای ممنون ناهید جان! کلی خیالم رو راحت کردیicon_question

(2013/01/18, 07:56 PM)paeeze نوشته است: شما بعد 11 سال میخوای دارو مصرف کنی؟چرا اینقدر دیر؟البته اگه دوست داری بگوwink2

دلیل خاصی نداره یه بار 85 که دکترم نبود و رفتم پیش یکی دیگه برام ربیف نوشتند که من نزدم بعدشم همه اینقدر از عوارض دارو بد گفتند و اینکه 30-40 درصد بیشتر تاثیر نداره که بی خیالش شدم و زدم تو کار طب گیاهی. اما دیگه این بار پزشکم ام آر ای نوشت و گفت به صلاحت هست که بزنیsad

تشکر شده توسط : paeeze
من درسته سینوکس نمیزنم.اما 7ساله دارم بتا وتازگی ها اکستاویا میزنم وهر 1شب درمیون باید 1ژلوفن مصرف کنم.میدونمم مصرفه مسکن زیاد خوب نیست اما نمیتونم خیلی حالم بد میشه.اماااااااااااااااوقتی باید بزنم ودکترم تشخیص داده اطاعت میکنم.شماهم به دکترت اطمینان کن
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
(2013/01/18, 09:14 PM)فرناز نوشته است: من درسته سینوکس نمیزنم.اما 7ساله دارم بتا وتازگی ها اکستاویا میزنم وهر 1شب درمیون باید 1ژلوفن مصرف کنم.میدونمم مصرفه مسکن زیاد خوب نیست اما نمیتونم خیلی حالم بد میشه.اماااااااااااااااوقتی باید بزنم ودکترم تشخیص داده اطاعت میکنم.شماهم به دکترت اطمینان کن

همین قصدو دارمicon_question

تشکر شده توسط : فرناز
سلام
من اول آوونکس میزدم وقتی نیومد شروع کردم به زمین و زمان لعن و نفرین فرستادن از سینووکس می ترسیدم.یعنی به خاطر اینکه بیماریم بدتر بشه اما الان چند ماهی میشه که سینووکس می زنم نمی دونم 5 ماهه یا 6 ماه. حالت گزگز قبلا نداشتم ولی حالا دارم به نظرم ربطی به آمپول تزریقی نداره.زیاد به اعصابم فشار میارم.
شنیدم آوونکس شده 800 تومن .خانواده من چطور می تونه این پول و بده تازه بابام سرطان داره.اونم خرج داره برا همین عشق است و سینووکسlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
فقط روزش و ساعتش و تغییر ندین بدن کم کم عادت می کنه .
زیاد دنیا رو جدی نگیر چون اون عادت نداره کسی رو جدی بگیره.laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : paeeze , OMG!

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوارض قطع سینووکس 7714 40 39,321 2016/11/23, 09:28 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان