امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروی تایسبری تحت پوشش بیمه قرار گرفت
(2013/03/17, 09:44 PM)sooorooosh نوشته است: در ضمن روی صحبتم با خانم شفا یافته هست:
خانم محترم من 3 سال از بیماریم بیشتر نمیگذره. خیلی هم بد با من رفتار کرد.برام اصلاً مهم نیست که در آینده چه رفتاری با من داره. یا اینکه در آینده چه اتفاقی قراره برام بیوفته.
... مهم اینه که الان که می تونم دارم زندگی میکنم.فعالیت میکنم.از آینده هم اصلاً نمیترسم که شما به من میگی 3 سال هنوز زمان زیادی نیست.

آقا سروش جمله من این بود: "البته اطلاع دارم که بیماری شما با اینکه مدت زمان کمی ازش گذشته خیلی آزارتون داده (3سال هم زمان زیادی نیست!) و امیدوارم اون تجربیات فقط براتون خاطره بشه و همیشه سرحال باشید."

و تعجب می کنم که چرا اینطور برداشت کردید! من از کلمه هنوز استفاده نکردم! چون به هیچوجه چنین فکری ندارم که بخوام درموردش صحبت کنم! نظرم بقدری درباره ام اس مثبت هست که هیچوقت به کسی نمیگم که آینده این بیماری تاریک هست و بخوام کسی را بترسونم و جمله ای که در مورد آینده نوشتم، این معنی را نمیده!!icon_cry
منظورم این بود که 3سال زمان کمی بوده برای اینکه ام اس انقدر باهاتون بدرفتاری کنه و در اوایل بیماری نباید انقدر باعث آزارتون میشد و نظرشخصی ام اینه که بهبودیت حتمی بوده، چون روند بیماری همینطوره و تاکنون نشنیدم که ام اس در مدت 3سال عارضه ی غیرقابل جبرانی بجا گذاشته باشه و پزشکاتون هم اگر کمکی در جهت بهبودیتون داشتند فقط انجام وظیفشون بوده! وظیفه یک پزشک همینه و اگر کسی خلافش رفتار میکنه کم لطفی میکنه.

منظورم کلی ام این بود که نظرات متفاوت هست. شما نظری در مورد یک دارو دارید که آقا یا خانم ایکس نظرش مخالف نظر شما هست و کسی مثل من با هر دو مخالف هست. ولی هرکس حق انتخاب داره و نظرات نباید به یکدیگر تحمیل بشند.

از دیدگاه من ام اس بیماری ساده ای هست و پس از کلی آزمون و خطا به ساده ترین روش سرکوبش کردم و اختلاف نظرها سر داروهای مختلف را دارم از حاشیه نگاه میکنم و نیازی نمی بینم هیچ داروی شیمیایی ای مصرف کنم، چه ایرانی و چه خارجی با نامهای مختلف...
این هم یک نظر بود.angel

سروش جان خوشحالم که خودت را پیدا کردی و زندگی فعال و پرجنب و جوشی را در پیش گرفتی. اگر غیر از این باشه، جای تعجب هست.
زندگی یعنی پویایی و حرکت. حتی برای بیمار ام اس، حتی برای بیمار سرطانی، حتی برای بیمار ضایعه نخاعی، حتی...
غیر از این باشه که زنده نیستیم!!!

این قسمت صحبتم با همه دوستان هست:
اطمینان دارم که هیچ یک از شما دوستان تجربیات ناتوانی را نخواهید داشت، چون من پس از مصرف بهترین داروهای شیمایی وقتی (به هردلیلی که از علم من خارج است) نتیجه نگرفتم، راه دیگه ای را در پیش گرفتم و موفق شدم. بنابراین اگر حتی کسی مثل من هیچ دارویی براش کارساز نبود و حتی اگر به آخر خط رسید، میتونه تغییر جهت بده و یا دست کم امیدوار باشه که کسی هست که با روشی دیگر بهبودی پیدا کرده...

پس با خیال راحت زندگیتون را ادامه بدید. هر دارویی مصرف می کنید ازش لذت ببرید. دوستش داشته باشید.
وقتی آوونکس میزدم بسته بندیش خیلی برام جذاب بود و کلی خوشحال بودم که دارم داروی شیکی مصرف می کنم. وقتی نوانترون میزدم از تماشای رنگش کلی لذت میبردم. در پالس تراپی فکر میکردم چه داروی ارزشمندی که یک سرم کوچکش باید قطره قطره وارد رگهای من بشه و وقتی دارو گیاهی مصرف میکنم، سپاسگزار خداوند هستم که درمانم را در طبیعت یافتم.Angel

از کجا به کجا رسیدیم! موضوع تاپیک در مورد یک دارو و بیمه بود. ما به هرجایی سرزدیم.laughing3

پیشاپیش سالی خوش براتون آرزومندمlove51
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : movahedi , sooorooosh , eddh

پیام های داخل این موضوع
RE: داروی تایسبری تحت پوشش بیمه قرار گرفت - توسط شفا یافته - 2013/03/18, 01:20 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,972 2018/01/17, 06:34 PM
آخرین ارسال: nahid
  مشکل اصلی و خاص بیماران «ام.اس»، مشکل بیمه آن‌هاست paeazan 3 4,725 2016/04/18, 11:54 AM
آخرین ارسال: بابک ابو علی زاده
  توقف واردات داروی آرژانتینی ام اس ( اکتووکس) یه غریبه 10 8,291 2016/04/14, 11:38 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی ایرانی ام اس در شیراز رونمایی می‌شود niloofary 5 4,237 2016/03/01, 11:45 AM
آخرین ارسال: 71shahab
Video مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS رسول جاسمی 115 79,237 2015/08/10, 12:00 AM
آخرین ارسال: nahid
  واردات داروی ام اس کمتر می شود nahid 1 2,474 2015/05/30, 11:51 AM
آخرین ارسال: مرجان مولایی نژاد
  داروی بومی ام اس به زودی وارد بازار می شود paeazan 10 8,772 2014/10/13, 02:39 AM
آخرین ارسال: Aban
  جزئیات واردات و توزیع داروی آرژانتینی ام اس azadenameh 41 20,494 2014/09/04, 05:48 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی کوپامر®(گلاتیرامراستات) تحت پوشش بیمه قرار گرفت dr. assadi 33 21,082 2014/07/02, 12:44 AM
آخرین ارسال: ایمان
  داروی ایرانی اینترفرون بتا ارزان شد. arezooo82 2 3,685 2014/06/13, 12:00 PM
آخرین ارسال: فرید 1353

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست