امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروی تایسبری تحت پوشش بیمه قرار گرفت
آقا سروش بحث اون روزِ شما و آقای کاکاوند راجع به داروی ایرانی و خارجی سر داروی من شد.چون اگر یادتون باشه ربیف نبود،دکتر صحراییان به من گفته بودن به جاش فقط (رسیژن)ایرانی بزن.نه آرژانتینی.نه برزیلی.
اتفاقن شما الا و للا میگفتین داروی ایرانی نه.و آقای کاکاوند هم میگفتن هرچی دکترتون میگه.
ایشون به نظر دکترها کاملن احترام میزارن.راجع به دکتر نیک سرشت هم شما گفتین چی گفتن.این نظر رو برای همه دکتر هایی میگن،که فقط داروی خارجی رو تجویز میکنن.
من با خوندن پست قبلیتون قلب از ویرایشش...اصلن توقع نداشتم ،شک کردم این صحبتها از یک آقای محترم بیان شده!!!
هر فردی، بهتره بگم هر فرد سالمی یک قدم برای ما ام اسی ها برداره ما باید بزاریمش رو سرمون ! نه این که به تمسخر بگیریمش که...دویک و...
شما انقـدر اطلاعات راجع به ام اس دارین خوب اطلاعاتتون رو راجع به دویک هم قوی تر کنین تا گرفتن دکترا چیزی نمیمونه!
دویک آثار مخرب و برگشت ناپذیر داره! نه مثل ام اس که خلاف تصور شما (هر کاری کنیم پیش روندس) اتفاقن ام اس دست خودمونه!
اگر دقت کرده باشین ایشون تو سایت نمیان.این تاپیک رو هم نوشتن که انقدر خوشحال بودن از این موضوع که خودشون اومدن به ماهام خبر بدن.
حرف و بحثی با خودشون دارین تماس بگیرین و جواب بگیرین. چرا در غیابشون این همه حرف...که به قول خودتون میفرمایین توهین و اهانت نیست باید زده بشه؟!
راجع به نقل قول هم از جناب دکتر صحراییان ، من مطمئنم که عینن همون صحبتها از طریق ایشون برای ما انتقال پیدا میکنه.شما میفرمایین شاهد دارین، منم شاهد بودم تو یکی از جلساتی که ایشون با دکتر صحراییان داشتن (پارسال) دکتر صحراییان چقدر نگران بیمه شدن تایسبری و سایر دارو ها بود.ایشونم شاهد بودن که دکتر صحراییان به چه تعداد از بیمارا که داروی ربیف نبود گفتن رسیژن بزن.
وقتی ربیفم آخرش بود من به آقای کاکاوند گفتم ینی ایرانی بزنم؟ یک بار به من نگفتن آره.فقط گفتن دکترت چی میگه؟
زود قضاوت کردن مختص ماست!
این کار من قضاوت کردن و طرفداری نیست.به خاطر اینه که من شاهد این بحث بودم.
در ضمن شما و نازی جون یادتون میاد چه مخالفتی با فینگولیمود کردین؟ حالا دکتر صحراییان به خودتون این پیشنهادو دادن! ی کم صبر...
در آخر از مدیران محترم سایت عذر خواهی میکنم چون این بحث راجع به داروی مورد استفاده ی شخص بنده بود.و من در این بحث شنونده بودم فقط خواستم رفع ابهام کرده باشم.
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : paeazan , hessam , nazaninamiri70 , sooorooosh , movahedi , شفا یافته , Parla

پیام های داخل این موضوع
RE: داروی تایسبری تحت پوشش بیمه قرار گرفت - توسط naz.gigili - 2013/03/17, 04:32 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,972 2018/01/17, 06:34 PM
آخرین ارسال: nahid
  مشکل اصلی و خاص بیماران «ام.اس»، مشکل بیمه آن‌هاست paeazan 3 4,725 2016/04/18, 11:54 AM
آخرین ارسال: بابک ابو علی زاده
  توقف واردات داروی آرژانتینی ام اس ( اکتووکس) یه غریبه 10 8,291 2016/04/14, 11:38 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی ایرانی ام اس در شیراز رونمایی می‌شود niloofary 5 4,236 2016/03/01, 11:45 AM
آخرین ارسال: 71shahab
Video مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS رسول جاسمی 115 79,234 2015/08/10, 12:00 AM
آخرین ارسال: nahid
  واردات داروی ام اس کمتر می شود nahid 1 2,474 2015/05/30, 11:51 AM
آخرین ارسال: مرجان مولایی نژاد
  داروی بومی ام اس به زودی وارد بازار می شود paeazan 10 8,772 2014/10/13, 02:39 AM
آخرین ارسال: Aban
  جزئیات واردات و توزیع داروی آرژانتینی ام اس azadenameh 41 20,494 2014/09/04, 05:48 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی کوپامر®(گلاتیرامراستات) تحت پوشش بیمه قرار گرفت dr. assadi 33 21,082 2014/07/02, 12:44 AM
آخرین ارسال: ایمان
  داروی ایرانی اینترفرون بتا ارزان شد. arezooo82 2 3,684 2014/06/13, 12:00 PM
آخرین ارسال: فرید 1353

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان