•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثرگذاری و عوارض تایسبری
(2015/07/30, 11:40 AM)neghar نوشته است:
(2015/07/30, 10:40 AM)glassheart نوشته است: زهرا جان من خودم استفاده نکردم اما از بچه ها شنیدم که اثر فوق العاده بالایی داره
[hr

اثر فوق العاده بالا؟ یعنی چه تغییراتی حاصل داره؟
علامت های زیادی داشت قبل از استفاده از تایسبری اما بعدش علامتهاش برطرف شده بود و هرروز علامتهای بیشتری برطرف میشد
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : helli , پریا حقیقت پور
زهرا جان شما که میخواستی با کسی که خودش استفاده میکنه صحبت کنی این کاربر تایسبری مصرف میکنه
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : niloofary , پریا حقیقت پور
سلام و خسته نباشی خدمت تمام عزیزانم . هم دردانم
نمیدونم این پست ها کی گذاشتین ولی ما الان تایسبری دو ماه هست استفاده میکنم خیلی عالیه حقیقت . بعدشم قیمتش 661000 تومان هست اونم تازه از علوم پزشکی میتونی ماهیانه 250000 تومان تخفیف بگیرید
خواستم مارا هم یه کم راهنمایی در خصوص تایسبری بفرماید
icon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : niloofary , tinookhe , پریا حقیقت پور
[size=medium]سلام من تزریق چهارممه این ماه داروی بسیارخوبیه من هرماه حمله داشتم ولی الان آرام شده بیماری حالم نسبت به قبل خیلی بهتره Smile دیگه نمیدونم چی بایدبگم
من ام اس دارم اماام اس مرانداردShy
 تشکر شده توسط : helli , alireza1111 , مینا میلانی , پریا حقیقت پور
اگه قیمتش 661000 باشه که از ربیف ارزون تره!icon_question
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
تایسبری فوق العاده بود برای من!
اگر چه ۲.۵ سال استفاده کردم و بعدش مجبور شدم عوض کنم داروم رو ولی بهترین دارویی بوده که استفاده کردم. بدون هیچ عارضه جانبی روی من! agreement2
 تشکر شده توسط : helli , پریا حقیقت پور
چرا مجبور شدین عوضش کنین؟ مشکلی ایجاد کرده بود یا کلا به خاطر اون عارضه ی خاصی که ممکنه ایجاد کنه مصرف طولانی مدتش توصیه نمیشه؟

پ ن: ح.به تا ایران مشابهش رو تولید نکرده بریم استفاده کنیم به قول حسام 2 روز دیگه سینابری تولید میشهlaughing3
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : tinookhe , niloofary , علیرضا 2 , پریا حقیقت پور
[size=medium]هلی جان تعویضش به این دلیله که jcویروس فعال میشه وخطرعفونت مغزی داره
من ام اس دارم اماام اس مرانداردShy
 تشکر شده توسط : niloofary , helli , پریا حقیقت پور
(2015/09/13, 07:56 PM)helli نوشته است: چرا مجبور شدین عوضش کنین؟ مشکلی ایجاد کرده بود یا کلا به خاطر اون عارضه ی خاصی که ممکنه ایجاد کنه مصرف طولانی مدتش توصیه نمیشه؟

پ ن: ح.به تا ایران مشابهش رو تولید نکرده بریم استفاده کنیم به قول حسام 2 روز دیگه سینابری تولید میشهlaughing3

راستش دلیلش هم این بود که tinookhe گفت و هم به دلیل عوض شدن شهر محل زندگیم و بالطبع دکترم و گرنه من عارضه ای ندیدم اما بعد یه مدت اگه JC ویروس فعال باشه دکترها کمتر ریسک میکنن برای ادامه درمان.
 تشکر شده توسط : tinookhe , helli , یاسی , پریا حقیقت پور
سلام دكترم بعد بتافرون و فينگوليمود الان به تايسبري رسيدم ٤ تا تزريق داشتم امما تاثيري تو راه رفتنم نداشته من از اول علاىم ظاهري نداشتم الان نزديك يك ساله پاي چپم سنگينه فيزيوتراپي طب سوزني فوت ماساژ و تايسبري چرا جواب نمي گيرم ؟!؟
مي گن بعد ٦ مين تزريق ...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد تست ویروس J.C برای داروی تایسبری hessam 3 2,971 2019/12/28, 11:49 PM
آخرین ارسال: alireza1111
  تایسبری درچه شرایطی تجویز میشود ؟ anaram 37 21,214 2019/09/18, 03:34 PM
آخرین ارسال: مامان امیرحسین
  تهیه تایسبری # پریسا # 63 80,553 2018/05/10, 12:27 AM
آخرین ارسال: hessam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان